Torty z bohaterami z filmu Auta®

Każdy wyścig samochodowy zaczyna się od startu! Witamy w naszej kategorii Auta®, gdzie prezentujemy wybór tortów z gwiazdami animacji Pixara®. Jeśli jesteś wielkim fanem filmu Auta® i uwielbiasz też torty, to trafiłeś we właściwe miejsce. Popularność Zygzaka McQueena® i jego przyjaciół doprowadziła u nas do eksplozji kreatywności. Nasi cukiernicy zabrali się więc do pracy, tworząc różne torty o tematyce wyścigowej, aby nasi bohaterowie z serii Auta® mogli rozgrzać swoje opony. Niezależnie od tego, który z naszych tortów o tematyce Auta® wybierzesz, z pewnością sprawi on, że dziecięce oczy zabłysną. Wyścig samochodów wśród wszystkich gości urodzinowych nie jest wykluczony. Mamy dla Was nasze najbardziej klasyczne torty z bohaterami Aut w trzech wariantach: jednopoziomowym, dwupoziomowym i trzypoziomowym. Mamy więc odpowiedni rozmiar dla każdej uroczystości, małej lub dużej. Nasz najmniejszy tor wyścigowy poświęcony jest wyłącznie naszemu głównemu bohaterowi Zygzakowi McQueenowi®. Idealnie nadaje się na mniejsze uroczystości oraz do zapełnienia do 10 głodnych miłośników wyścigów. Mimo niewielkich rozmiarów 25 x 17 cm, tort ten jest ucztą dla oczu na każdym urodzinowym stole. Wersja średniej wielkości to nasz dwupoziomowy tort w kształcie toru wyścigowego. Wystarczająco duży, aby umieścić w nim dwóch kolejnych bohaterów serii Cars. Tutaj Zygzakowi McQueenowi® towarzyszy jego przyjaciel Złomek i rywal Francesco Bernoulli®. Sposób umieszczenia figurek na torcie zależy wyłącznie od Ciebie. My uznaliśmy, że dwóch rywali powinno pojedynkować się o jedno piętro ;-) Ten dwupoziomowy tort w kształcie toru wyścigowego jest idealny na uroczystości dla maksymalnie 18 osób. Są one rozmieszczone w dolnym pierścieniu na średnicy 26 cm i w górnym pierścieniu na średnicy 18 cm. Nasza największa wersja tortu w kształcie toru samochodowego jest trzypoziomowa i oferuje wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich trzech postaci, aby wykonać swoje rundy. Tak więc nawet zawodnicy Zygzak McQueen® i Francesco Bernoulli® nie będą wchodzić sobie w drogę. Ten imponujący tort, który przyćmi wszystko na Twoim urodzinowym stole, oferuje 43 porcje dla Twoich gości. Podstawa tortu ma średnicę 36 cali, natomiast środkowa kondygnacja ma 26 cali. Na szczycie znajduje się trzeci poziom o średnicy 18 cm. Podobnie jak wiele innych naszych tortów, torty na torze wyścigowym dają Ci możliwość przesłania osobistej wiadomości. Przy użyciu tego samego procesu drukowania nadamy Twojemu tortowi tekst, jakiego sobie życzysz. W ten sposób stworzysz swój własny, indywidualny tort. Jeśli nie ma wystarczająco dużo miejsca na Twój tekst, oferujemy Ci dodatkową usługę. Do każdego tortu możesz wysłać naszą indywidualnie drukowaną kartkę z życzeniami twojtort.pl. Zamów swój ekskluzywny tort Auta® już teraz!

Zygzak McQueen® na torcie - torze wyścigowym
Zygzak McQueen® na torcie - torze wyścigowym
205,90 zł
Zygzak McQueen®, Cruz Ramirez® i Złomek® na dwupiętrowym torcie
Zygzak McQueen®, Cruz Ramirez® i Złomek® na...
339,00 zł
Świeczki na tort - Auta®
Świeczki na tort - Auta®
20,90 zł
Auta® - zestaw z tortem
Auta® - zestaw z tortem
329,00 zł
Zygzak McQueen®, Cruz Ramirez® i Złomek® na trzypiętrowym torcie
Zygzak McQueen®, Cruz Ramirez® i Złomek® na...
679,00 zł
Auta® - Tort w kształcie cyfry - Nr. 3
Auta® - Tort w kształcie cyfry - Nr. 3
439,00 zł
Auta® - Tort w kształcie cyfry - Nr. 4
Auta® - Tort w kształcie cyfry - Nr. 4
439,00 zł
Auta® - Tort w kształcie cyfry - Nr. 5
Auta® - Tort w kształcie cyfry - Nr. 5
439,00 zł
Auta® - Tort w kształcie cyfry - Nr. 6
Auta® - Tort w kształcie cyfry - Nr. 6
439,00 zł
Auta® Partyset dla 8 dzieci - bez tortu
Auta® Partyset dla 8 dzieci - bez tortu
169,00 zł
Auta® Partyset dla 16 dzieci - bez tortu
Auta® Partyset dla 16 dzieci - bez tortu
229,00 zł
Auta® Partyset dla 32 dzieci - bez tortu
Auta® Partyset dla 32 dzieci - bez tortu
389,00 zł
Nakładka na tort Auta®
Nakładka na tort Auta®
25,90 zł
Do nakładek marcepanowych Tillfälligt slutsåld
Fontanna tortowa - Auta®
Fontanna tortowa - Auta®
20,90 zł

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter
Strona

Produkty 14


Zamów tort z bohaterami z filmu Auta®

Lightning McQueen® i jego przyjaciel Francesco Bernoulli®®, Matar® oraz inni spotykają się ponownie na torze wyścigowym! Zamów swój osobisty tort z bohaterami hitu kinowego Auta®. Taki tort tematyczny to idealny prezent dla każdego chłopca, ale także na każdą inną imprezę dziecięcą. Dzieci będą z pewnością zachwycone oraz zapamiętają na długo to wydarzenie. Wszystkie torty z motywem Auta® są czymś szczególnym i wyjątkowym. Dodatkowo masz możliwość przyozdobienia swojego tortu napisem. Może to być imię Twojej pociechy! Nadaj tortowi specjalnego charakteru zamawiając również pasującą dekorację - świeczki tortowe lub fontanny tortowe. Taki tort ucieszy każde dziecko, a w szczególności fana tej bajki. U nas znajdziesz również cały zestaw dekoracyjny na imprezę inspirowany bajką Auta®! Wraz z tortem będzie to najwspanialsza niespodzianka dla Twojej pociechy!

Zamów jeden z tortów z bohaterami z fimu Auta®, a my dostarczymy go w ciągu 1-3 dni roboczych prosto pod podany adres. Zamówienie wyjątkowego tortu jeszcze nigdy nie było tak dziecinnie proste!

 

Klasyczny tort z figurami samochodów

Najbardziej klasyczny tort z postaciami Samochodów mamy w trzech wariantach: jedno-, dwu- i trzypiętrowym. Mamy więc odpowiedni rozmiar na każdą uroczystość, zarówno małą, jak i dużą. Nasz najmniejszy tor wyścigowy poświęcony jest wyłącznie naszemu głównemu bohaterowi Lightning McQueen®owi. Jest idealny do mniejszych uroczystości i może zadowolić do 10 głodnych miłośników wyścigów. Mimo niewielkich wymiarów 25 x 17 cm, tort będzie ucztą dla oczu na każdym stole urodzinowym. Środkowa wersja to nasz dwupiętrowy tort wyścigowy. Wystarczająco duży, by zmieścić jeszcze dwóch wykonawców z filmu Auta®. Tutaj piorunowi McQueen®owi towarzyszy jego przyjaciel Hook i rywal Francesco Bernoulli®. Umieszczenie postaci na torcie zależy wyłącznie od Ciebie. Pomyśleliśmy, że dwóch rywali powinno się pojedynkować o jedno piętro. Dwupiętrowy tort wyścigowy jest idealny na uroczystość z okazji ukończenia 18 roku życia. Rozkłada się je na dolnym piętrze na 26 cm i na górnym piętrze na 18 cm średnicy. Nasz największy wariant tortu wyścigowego jest trzypiętrowy i oferuje wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich trzech postaci. Tak więc konkurenci Lightning McQueen® i Francesco Bernoulli® nie przeszkadzają sobie w wyścigu. Ten imponujący tort przeniesie wszystko w cień Twojego stołu urodzinowego.Tort oferuje Twoim gościom 43 porcji. Podstawa tortu wyścigowego ma średnicę 36 cm, a środkowa 26 cm. Na szczycie tortu znajduje sie trzecie piętro o średnicy 18 cm.

Zaprojektowaliśmy również tort w kształcie cyfry o wyglądzie tortu wyścigowego. Na różnych cyfrach oferujemy imponującą trasę dla dołączonej zabawki z filmu Auta®. Tort w kształcie cyfry ma wymiary 30x17 cm i oferuje do 16 porcji.

Zestaw na przyjęcia Samochodowe - w komplecie z tortem

Zamówienie u nas ciasta zajmie dużo pracy. Ale stworzyliśmy zestaw, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zalanować udaną imprezę urodzinową. Wszystko idealnie jest dopasowane do motywu Samochodów. Możesz wybrać pomiędzy małym, dwu- lub trzypiętrowym tortem wyścigowym. Oprócz smacznego tortu w zestawie znajduje się również wiele dekoracji i akcesoriów, takich jak: papierowe talerze, plastikowe kubeczki, serwetki, słomki, torby na niespodzianki, lub słodycze, baloniki, 1 obrus, 1 girlanda z napisem "Happy Birthday"

Nasz marcepan

Jak wszystkie nasze torty, tort wyścigowy i tort o kształcie cyfry pokryte są najlepszym macapanem Odense. Nasz dostawca z Danii przetwarza tylko migdały o wyselekcjonowanej, najwyższej jakości. Dzięki swoim oryginalnym włoskim wałkom z kamienia, produkują ten najwyższej jakości produkt od ponad 100 lat. Marka ODENSE jest znana i ceniona zarówno przez klientów, jak i konsumentów - to przecież innowacyjne i modne produkty o wysokiej jakości i smaku. Te normy jakości przekonały również duńską rodzinę królewską, dlatego też od ponad 50 lat z dumą dzierżą oni tytuł dostawcy do duńskiego palacu królewskiego.

Proces drukowania farbą spożywczą

Na wysokiej jakości marcepanie drukowany jest motyw toru wyścigowego za pomocą naszych maszyn drukarskich. Posiadamy wysokiej jakości maszyny drukarskie specjalizujące się w drukowaniu barwnikami spożywczymi na marcepanie lub masie cukrowej. W ten sposób powstają ostre obrazy i motywy. Aby zapewnić optymalne rozwiązanie druku i reprodukcję kolorów, wybraliśmy specjalne pigmenty barwiące. Dzięki temu nie musimy iść na żadne kompromisy smakowe. Wszystkie stosowane przez nas barwniki spożywcze podlegają surowym wymogom UE. I oczywiście są one jadalne.

Smak

Wiemy również, że wszystko sprowadza się do wartości wewnętrznych. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór smaków. Podstawa tortu składa się z dobrze upieczonych biszkoptów, które są uzupełnione smacznym maślanym kremem. Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, stworzyliśmy próbkę tortu. Stworzyliśmy również bezglutenowy tort, dzięki któremu nasi klienci chorujacy na celiakie mogą również degustować się naszymi smakołykami. Tort jest pieczony krótko przed wysyłką i może być przechowywany przez co najmniej 7 dni po jego otrzymaniu. Najlepiej przechowywać go w temperaturze pokojowej. Szczegółowa lista składników zostanie dołączona do tortu. Te informacje mozna rowniez znalezc na naszej stronie internetowej.

Personalizacja

Jak wiele naszych tortów, masz okazję wysłać swoją osobistą wiadomość na torcie wyścigowym. W tym samym procesie drukujemy na torcie tekst, którego potrzebujesz. W ten sposób tworzy się własny, indywidualny tort. Jeśli miejsce na tekst nie jest wystarczające, oferujemy dodatkową usługę. Masz możliwość wysłania naszej indywidualnie wydrukowanej karty pozdrowieniowej twojtort.pl z każdym tortem. Możesz wydrukować pozdrowienia lub wybrać opcje recznie napisanej kartki.

Dekoracja na tort

Aby nadać tortu wyścigowemu ostatni szlif, mamy kilka pasujących do niego elementów dekoracyjnych. Wystarczy odwiedzić nasz sklep z dekoracjami, gdzie nie tylko mamy coś z samochodami. Jeżeli liczne dekoracje z naszego sklepu nie przypadną Ci do gustu lub nie znajdziesz w nim niczego odpowiedniego, możesz stworzyć własne dekoracje. Oferujemy również marcepan w opakowaniach 200g i 250g oraz odpowiednie narzędzia do formowania marcepanu. Dzięki naszemu marcepanowi, dostępnemu w różnych kolorach, możesz ozdobić tort wyścigowy jeszcze bardziej. Szukasz inspiracji do dekoracji tortu? Sprawdź nasz profil na Instagramie, na którym zamieściliśmy wiele inspirujących zdjęć. Dodatkowo możesz sprawdzić nasz kanał YouTube i nasze samouczki, aby zobaczyć, jak to działa. Mamy nadzieję, że dzięki tym filmikom pomożemy Ci jeszcze bardziej udoskonalić Twoj tort. Z pewnością Twój tort będzie przyciągać uwagę na Twoim następnym przyjęciu.

Opakowania tortów

Możesz łatwo zamówić tort wyścigowy online z bezpośrednią dostawą do domu. Dzięki specjalnie dostosowanemu do Państwa potrzeb opakowaniu, tort bezpiecznie dotrze do Państwa domu. Tort jest umieszczany na złotej podstawie i pakowany w sposób gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości. Różowa bibuła znajdująca się w opakowaniu nadaje opakowaniu dodatkowo szykowny wygląd.

Plastikowe figurki:
Bullyland®
© Disney/Pixar
Uwaga: Figurka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000