Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Batman na Twoim torcie

Zamów tort z Batmanem !


Batman na dwupiętrowym torcie w nietope...
349,90 zł *
Do tortówDo tortów
Batman na torcie w nietoperze
169,90 zł *
Do tortówDo tortów

Zamów tort z figurką Batmana!

Zapewne długo poszukiwane torty przez każdego fana tego superbohatera - w końcu dostępne! Walcz o dobro i sprawiedliwość u boku Batmana! Nasze wyjątkowe torty z człowiekiem nietoperzem są co najmniej tak samo smaczne, jak ekscytujące są przygody Batmana! Torty z Batmanem to najlepsza możliwa niespodzianka dla każdego fana tego superbohatera! Zaskocz koniecznie swoich bliskich! Kupując jeden z naszych niepowtarzalnych tortów masz pewność, że oganizowana przez Ciebie uroczystość jeszcze na długo pozostanie w pamięci Twoich gości!

Wysyłka prosto na Twój adres jest tak szybka jak powiew wiatru! Torty z tej serii zostały utrzymane w kolorze stroju Batmana, a więc w kolorze czarnym. Na czubku każdego z wypieków nie mogło zabraknąć naszego superbohatera! Figurka wykonana jest z plastiku, dzięki czemu pozostanie jako wspaniała pamiątka! Każdy tort dostępny jest w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym.

Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! Może to być imię jubilatna lub cokolwiek innego. Puść wodze swojej fantazji! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami.