Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Dekoracje

Zamów dekoracje


Zamów online dekoracje na Twój tort!

Jeżeli jesteś cukiernikiem z pasją lub dopiero co rozpoczynasz swoją cukierniczą przygodę i poszukujesz dekoracji na Twój tort, to właśnie u nas wylądowałeś pod właściwym adresem!

W tej kategorii znajdziesz rozmaitą dekorację tortową. Aby spełnić różnorodne oczekiwania, postaraliśmy się, abyś mógł znaleźć u nas artykuły dekoracje dla tortów na każdą możliwą okazję. Możesz zamówić jedynie dekorację lub zdecydować się na zakup dowolnego tortu i pasującej do niego dekoracji.

Zakupione przez Ciebie produkty dostarczymy w wybrany przez Ciebie dzień i na wybramy przez Ciebie adres. Aby ułatwić Tobie nawigację w naszej bogatej ofercie produktów dekoracyjnych, stworzyliśmy różne podkategorie, takie jak: świeczki-figurki, w których znajdziesz świeczki przedstawiające bajkowych bohaterów, takich jak księżniczki Disney'a, Kubisia Puchatka, czy Spidermana! W kategorii świeczki-cyferki możesz wybrać dwa style świeczek w kształcie cyferek: tradycyjne kolorowe świeczki lub świeczki z przesympatycznym kotkiem Hello Kitty. Dekoracje z cukru i marcepanu są również różnorodne. Oprócz kwiatuszków, znajdziesz też różne zwierzątka, serduszka, a nawet Świętego Mikołaja i piłki! Fontanny tortowe zadbają o efektywne wejście Twojego wypieku, zaś wstążki tortowe o wielu kolorach świetnie ozdobią Twoje cukiernicze arcydzieło. W ofercie mamy wyjątkową dekorację z czekolady w kształcie pantofelka! Taki czekoladowy pantofelek dostępny jest w wielu wzorach i klorach. Koniecznie sprawdź! Tak szeroki wybór asortymentu sprawi, iż z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów przepiękną dekorację na tort online, dbając o to, aby to właśnie Twój tort był prawdziwą gwiazdą wieczoru!