Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Nakładki dekoracyjne na tort

Zamów nakładki dekoracyjne na tort

Chciałbyś w wyjątkowy sposób udekorować swój tort? W tym wypadku nakładka dekoracyjna na tort będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasze nakładki dekoracyjne na tort dodadzą każdemu tortowi wyjątkowego charakteru 3D i sprawdzą się świetnie na rozmaite okazje. Od jakiegoś czasu stały się ona naprawdę modne. Zapewne z kilku powodów. Nakładkę należy nałożyć na czubek na tortu i gotowe. Efektowna dekoracja tortu jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Aby wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom posiadamy w ofercie rozmaite nakładki tematyczne na wiele okazji takich jak urodziny, Boże Narodzenie lub Walentynki, a nawet wesele. Nakładkę na torta możesz oczywiście używać ponownie po jej umyciu. Nic zatem się nie zmarnuje i może służyć Tobie przez lata! Ewentualnie możesz również wybrać dekorację w kształcie korony, aby twój tort przeistoczył się w wyjątkowy prezent dla prawdziwej księżniczki!

W dziecinnie prosty sposób udekoruj swój tort, dbając jednocześnie o to, aby tort wspaniale się prezentował. Używając nakładki na tort bezkompromisowo spełnisz oba warunki. Zaskocz swoich bliskich na nadchodzącej uroczystości i zamów online wyjątkową dekorację tortową!

Świeczka na tort, Happy Birthday złota
Nowość!
Nakładka dekoracyjna - Różowe Flamingi
16,90 zł *
Do dekoracji tortówDo dekoracji tortów
Aktualnie niedostępny
Dekoracje na tort, Jednorożec - dodatki -...
Dekoracja różowy Róg Jednorożca -...
Nakładka dekoracyjna "love"
Torcikowy Proporzec Dekoracyjny
Różowa świeczka "Happy Birthday"
Ozdoba na tort - Love, różowa
64,90 zł *
Do dekoracji tortówDo dekoracji tortów
Aktualnie niedostępny
Ozdoba na tort - Dzień Matki
64,90 zł *
Do dekoracji tortówDo dekoracji tortów
Aktualnie niedostępny
Świeczka tortowa Happy Birthday, kolorowa
19,90 zł *
Do dekoracji tortówDo dekoracji tortów
Aktualnie niedostępny