Dragon Ball na Twoim torcie!

Możesz zabrać Son Goku z Dragon Ball na swoje przygody do domu z naszym pysznym Son Goku z Dragon Ball na Nimbus tortem. Zaproś wszystkich swoich przyjaciół z anime na maraton Dragon Ball, a przy okazji zjedz pyszne ciasto Dragon Ball. Dragon Ball to jedna z najlepiej sprzedających się mangi, dlatego chcemy wyprodukować dla Ciebie Goku Black z Dragon Ball na Nimbus torcie, aby Twój wieczór z Dragon Ball był niezapomniany. Przekąsić razem ciasto Dragon Ball i zaprosić wszystkich fanów Son Goku. Dzięki naszemu Son Goku z Dragon Ball na torcie Nimbus, Twoje urodziny z Dragon Ball powinny być zapamiętane na wieki. Z oryginalnego Dragon Ball, Dragon Ball Z i Dragon Ball GT istniały później. Osiedliliśmy się na Dragon Ball Super z naszych Goku Black na 2-poziomowym-nimbus-city-torcie, ponieważ prawdziwy fan Dragon Ball powinien wiedzieć, podstępny Zamasu z jego ostrym poczuciem sprawiedliwości. Aby poprawić wszechświat Dragon Ball, Shin-Jin i więcej Saiyajin zostały wysłane do Ziemi tak, że wszyscy ludzie zostaną wymazane. Cała seria anime Dragon Ball to absolutna przygoda z wzlotami i upadkami małego chłopca, który uderzył się w głowę i przez to zapomniał o swojej prawdziwej misji. Son Goku o właściwym imieniu Kakarott, został wysłany do świata zaraz po urodzeniu jako drugie dziecko Bardocka. Ponieważ Son Goku nie pamiętał, gdzie był, ani dlaczego tam był, tak zaczęła się jego nowa przygoda na Dragon Ball Earth. Cała saga Dragon Ball z Son Goku jest po prostu nie do opisania i jest to piękna seria anime fantasy dla młodych i starych. Zamów więc już teraz na swoją własną imprezę tort Dragon Ball z Son Goku lub Goku Black jako figurką zabawki. Jak sugeruje nazwa Dragon Ball, to głównie o Smoczych Kul, że Shenlong może wywołać i spełniać wszystkie życzenia. Chcemy spelnić to samo życzenie naszym slodkim akcentem w postaci tortu!

.
Mały Son Goku na chmurce Kinto 2-piętrowy tort Dragon Ball
Mały Son Goku na chmurce Kinto 2-piętrowy tort...
339,00 zł
Mały Son Goku na chmurce Kinto tort Dragon Ball
Mały Son Goku na chmurce Kinto tort Dragon Ball
169,00 zł
Goku Black z Dragon Ball na torcie z chmurką Kinto
Goku Black z Dragon Ball na torcie z chmurką...
169,00 zł
Tort Dragon Ball
Tort Dragon Ball
169,00 zł
Goku Black na dwupoziomowym torcie
Goku Black na dwupoziomowym torcie
339,00 zł
Son Goku na 2 piętorwym Torcie Dragon Ball
Son Goku na 2 piętorwym Torcie Dragon Ball
339,00 zł
Do produktu wyprzedany

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter

Zamów Dragon Ball z Son Goku na torcie z ponaddźwiękową chmurkąTorty Dragon Ball z Son Goku lub Goku Black z Dragon Ball Super można zamówić online tylko u nas jako spersonalizowaną figurkę akcji na urodziny w klimacie Dragon Ball. Druga najlepiej sprzedająca się manga wszech czasów oraz jedna z najpopularniejszych i najstarszych serii anime w Niemczech. Chcemy, abyś był szczęśliwy jako fan Dragon Ball z jednym z naszych tortów Dragon Ball. Nasz komiks rysunek Jindujun lub znany również jako ponaddźwiękowej chmury Son Goku, skupiliśmy się na pierwszym sezonie "First Search for the Dragon Balls". Dragon Ball został wyemitowany w Niemczech w 1986 roku i przyciągnął wielu przyjaciół anime, którzy do dziś są zafascynowani mangą i seriami anime. Wśród naszych Dragon Ball wybór tortu, chcemy krótko wyjaśnić sagę Dragon Ball tak, że urodziny Dragon Ball może pójść doskonale.
Wszystko zaczęło się, gdy Son Goku urodził się w pierwszej kolejności i sklasyfikowany jako wojownik niższej klasy. Jako drugi syn Bardocka i obok swojego starszego brata Radditza, otrzymał zadanie wymazania ludzkości, aby Saiyanie mogli potem sprzedać planetę. W serii telewizyjnej Dragon Ball, został uznany za dziecko Son Gohana i nazwany Son Goku. Son Goku naprawdę nazywał się Kakarott. Son Goku był kiedyś psotnym dzieckiem i bardzo niegrzeczny do potężnego wojownika. Jednak z powodu urazu głowy, Son Goku stał się kochającym chłopcem i jego przybrany dziadek Son Gohan postanowił nauczyć go wszystkich różnych sztuk walki. Ponieważ z powodu urazu głowy Son Goku nie miał pamięci o swoim pochodzeniu lub przeznaczeniu na Ziemi, rozpoczął swoją własną przygodę z Smoczymi Kulami i poznał po drodze wielu nowych przyjaciół.

.

Zamów Dragon Ball Super z Goku Blackna Twoim torcie

.

Dla wszystkich prawdziwych fanów Dragon Ball zrobiliśmy jeszcze dwa torty z Goku Black, więc więcej Gokusów może zająć swoje miejsce na torcie. Goku Black próbuje zrobić to sam, siłą wymazać ludzkość, aby wszechświat mógł być lepszy. Jednak to miejsce na naszym torcie Dragon Ball z Goku Black zostało tak naprawdę zajęte przez Zamasu, co ma miejsce w linii czasowej Trunksa (alternatywna przyszłość). Zamasu, przebrany za Goku, terroryzuje Ziemię jako Goku Black. Zamasu jest uczniem Kaioshina z 10 wszechświata i należy do Shin-Jin. Shin-Jinowie są bezpłciowi, mają białe włosy, zieloną skórę i spiczaste uszy. Przez Dragon Ball Super i Dragon Ball Z serii, wiele alternatywnych linii czasowych istnieją, takie jak to z Zamas, i przypominają Son Goku's present.
Dragon Ball ma duży wszechświat z wielu różnych istot, takich jak Saiyajin, Namekians, cyborgi, demony i ludzi. Przez większość czasu cała saga Dragon Ball jest zrozumiała tylko dla tych, którzy się na niej znają. Dlatego też chcemy sprawić Wam wszystkim ogromną radość naszymi ciastami Dragon Ball i pozwolić powspominać stare czasy.

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000