Dragon Ball® na Twoim torcie!

Możesz zabrać Son Goku® z Dragon Ball® na swoje przygody do domu z naszym pysznym Son Goku® z Dragon Ball® na Nimbus tortem. Zaproś wszystkich swoich przyjaciół z anime na maraton Dragon Ball®, a przy okazji zjedz pyszne ciasto Dragon Ball®. Dragon Ball® to jedna z najlepiej sprzedających się mangi, dlatego chcemy wyprodukować dla Ciebie Goku® Black z Dragon Ball® na Nimbus torcie, aby Twój wieczór z Dragon Ball® był niezapomniany. Przekąsić razem ciasto Dragon Ball® i zaprosić wszystkich fanów Son Goku®. Dzięki naszemu Son Goku® z Dragon Ball® na torcie Nimbus, Twoje urodziny z Dragon Ball® powinny być zapamiętane na wieki. Z oryginalnego Dragon Ball®, Dragon Ball® Z i Dragon Ball® GT istniały później. Osiedliliśmy się na Dragon Ball® Super z naszych Goku® Black na 2-poziomowym-nimbus-city-torcie, ponieważ prawdziwy fan Dragon Ball® powinien wiedzieć, podstępny Zamasu z jego ostrym poczuciem sprawiedliwości. Aby poprawić wszechświat Dragon Ball®, Shin-Jin i więcej Saiyajin zostały wysłane do Ziemi tak, że wszyscy ludzie zostaną wymazane. Cała seria anime Dragon Ball® to absolutna przygoda z wzlotami i upadkami małego chłopca, który uderzył się w głowę i przez to zapomniał o swojej prawdziwej misji. Son Goku® o właściwym imieniu Kakarott, został wysłany do świata zaraz po urodzeniu jako drugie dziecko Bardocka. Ponieważ Son Goku® nie pamiętał, gdzie był, ani dlaczego tam był, tak zaczęła się jego nowa przygoda na Dragon Ball® Earth. Cała saga Dragon Ball® z Son Goku® jest po prostu nie do opisania i jest to piękna seria anime fantasy dla młodych i starych. Zamów więc już teraz na swoją własną imprezę tort Dragon Ball® z Son Goku® lub Goku® Black jako figurką zabawki. Jak sugeruje nazwa Dragon Ball®, to głównie o Smoczych Kul, że Shenlong może wywołać i spełniać wszystkie życzenia. Chcemy spelnić to samo życzenie naszym slodkim akcentem w postaci tortu!

.

Mały Son Goku® na chmurce Kinto 2-piętrowy tort Dragon® Ball®
Mały Son Goku® na chmurce Kinto 2-piętrowy...
339,00 zł
Mały Son Goku® na chmurce Kinto tort Dragon® Ball®
Mały Son Goku® na chmurce Kinto tort Dragon®...
169,00 zł
Goku® Black z Dragon® Ball® na torcie z chmurką Kinto
Goku® Black z Dragon® Ball® na torcie z Kinto...
169,00 zł
Tort Dragon® Ball®
Tort Dragon® Ball®
169,00 zł
Goku® Black na dwupoziomowym torcie
Goku® Black na dwupoziomowym torcie
339,00 zł
Son Goku® na 2 piętorwym Torcie Dragon® Ball®
Son Goku® na 2 piętorwym Torcie Dragon® Ball®
339,00 zł

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter

Produkty 6

Zamów Dragon Ball® z Son Goku® na torcie z ponaddźwiękową chmurką

 Torty Dragon Ball® z Son Goku® lub Goku® Black z Dragon Ball® Super można zamówić online tylko u nas jako spersonalizowaną figurkę akcji na urodziny w klimacie Dragon Ball®. Druga najlepiej sprzedająca się manga wszech czasów oraz jedna z najpopularniejszych i najstarszych serii anime w Niemczech. Chcemy, abyś był szczęśliwy jako fan Dragon Ball® z jednym z naszych tortów Dragon Ball®. Nasz komiks rysunek Jindujun lub znany również jako ponaddźwiękowej chmury Son Goku®, skupiliśmy się na pierwszym sezonie "First Search for the Dragon Ball®s". Dragon Ball® został wyemitowany w Niemczech w 1986 roku i przyciągnął wielu przyjaciół anime, którzy do dziś są zafascynowani mangą i seriami anime. Wśród naszych Dragon Ball® wybór tortu, chcemy krótko wyjaśnić sagę Dragon Ball® tak, że urodziny Dragon Ball® może pójść doskonale.
Wszystko zaczęło się, gdy Son Goku® urodził się w pierwszej kolejności i sklasyfikowany jako wojownik niższej klasy. Jako drugi syn Bardocka i obok swojego starszego brata Radditza, otrzymał zadanie wymazania ludzkości, aby Saiyanie mogli potem sprzedać planetę. W serii telewizyjnej Dragon Ball®, został uznany za dziecko Son Gohana i nazwany Son Goku®. Son Goku® naprawdę nazywał się Kakarott. Son Goku® był kiedyś psotnym dzieckiem i bardzo niegrzeczny do potężnego wojownika. Jednak z powodu urazu głowy, Son Goku® stał się kochającym chłopcem i jego przybrany dziadek Son Gohan postanowił nauczyć go wszystkich różnych sztuk walki. Ponieważ z powodu urazu głowy Son Goku® nie miał pamięci o swoim pochodzeniu lub przeznaczeniu na Ziemi, rozpoczął swoją własną przygodę z Smoczymi Kulami i poznał po drodze wielu nowych przyjaciół.

.

Zamów Dragon Ball® Super z Goku® Blackna Twoim torcie

.

Dla wszystkich prawdziwych fanów Dragon Ball® zrobiliśmy jeszcze dwa torty z Goku® Black, więc więcej Goku®sów może zająć swoje miejsce na torcie. Goku® Black próbuje zrobić to sam, siłą wymazać ludzkość, aby wszechświat mógł być lepszy. Jednak to miejsce na naszym torcie Dragon Ball® z Goku® Black zostało tak naprawdę zajęte przez Zamasu, co ma miejsce w linii czasowej Trunksa (alternatywna przyszłość). Zamasu, przebrany za Goku®, terroryzuje Ziemię jako Goku® Black. Zamasu jest uczniem Kaioshina z 10 wszechświata i należy do Shin-Jin. Shin-Jinowie są bezpłciowi, mają białe włosy, zieloną skórę i spiczaste uszy. Przez Dragon Ball® Super i Dragon Ball® Z serii, wiele alternatywnych linii czasowych istnieją, takie jak to z Zamas, i przypominają Son Goku®'s present.
Dragon Ball® ma duży wszechświat z wielu różnych istot, takich jak Saiyajin, Namekians, cyborgi, demony i ludzi. Przez większość czasu cała saga Dragon Ball® jest zrozumiała tylko dla tych, którzy się na niej znają. Dlatego też chcemy sprawić Wam wszystkim ogromną radość naszymi ciastami Dragon Ball® i pozwolić powspominać stare czasy.

 

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000