Skip to Store Area:

Menu Badanie

FOTOTORT KLASYCZNY

Twoje zdjęcie na Twoim torcie!

Zaprojektuj swój własny tort ze zdjęciem. To naprawdę proste: Wystarczy wybrać rozmiar, następnie dodać zdjęcie lub motyw, zamówić i gotowe!

FACE-CAKE

Twoja twarz na Twoim torcie!

Zaprojektuj swój własny, zabawny tort z twarzą! Wystarczy wybrać rozmiar i obramowanie i dodać swoje zdjęcie! Wybierz jeden z naszych smaków, a my do czasu wysyłki zajmiemy się całą resztą!

TORT W KSZTAŁCIE SERCA

Twój skarb na Twoim torcie!

Dla romantyków przygotowaliśmy tort w kształcie serca, możemy pokryć go zdjęciem Twojego skarbu. Jedyne co musisz zrobić to wybrać rozmiar, dodać wybrane zdjęcie, następnie zdecydować się na jeden ze smaków, a my dostarczymy Ci go do domu.

TORT SACHERA

Twoje zdjęcie na torcie Sachera!

Teraz możesz zachwycać się również naszymi ekskluzywnymi tortami Sachera. Wystarczy po prostu wybrać wybrany motyw i zamówić swój osobisty tort Sachera.

Zaprojektuj swój własny fototort

To bardzo proste: w pierwszej kolejności wybierz rozmiar tortu, następnie zdjęcie, dokonaj zamówienia i gotowe!

Do wyboru masz 3 różne rozmiary. Rozmiar S o wymiarach 20 x 14 cm, rozmiar M o wymiarach 25 x 17 cm oraz rozmiar L o wymiarach 40 x 30 cm. Przy każdym z rozmiarów podajemy również informację o ilości porcji na jaką dany tort można podzielić, tak aby ułatwić Ci podjęcie decyzji o rozmiarze tortu w zależności od liczby Twoich gości. Nasze standardowe rozmiary tortów to rozmiar mały, średni lub duży. Mały tort wystarcza na 6 porcji, średni tort na 12, zaś duży tort wystarczy na 30 porcji. Dzięki naszej wysoko rozwiniętej technologii druku barwnikami spożywczymi Twoja kreatywność nie ma już żadnych barier! Nasze wysokiej jakości drukarki, zaprojektowane z myślą o druku na marcepanie urzeczywistnią wszystkie Twoje projekty! Do druku używamy tylko i wyłącznie najwyższej jakości barwników spożywczych. Posiadają one wszelkie atesty standardów europejskich, dzięki czemu jesteśmy pewni jakości naszych produktów. Masa marcepanowa wykorzystywana przez nas, powstaje z wyselekcjonowanego marcepanu, na bazie kalifornijskich migdałów i sprowadzana jest przez firmę Odense, której standardy jakości przekonały samą duńską rodzinię królewską i która dostarcza im swoje produkty!

Gdy wybierzesz już zdjęcie na fototort, nasz edytor obrazu ułatwi Ci obróbkę Twojego zdjęcia, tak aby było ono idealnie dopasowane do kształtu wybranego przez Ciebie tortu. W edytorze obrazu możesz dodatkowo modyfikować Twoje zdjęcie, wybrać pasującą do niego ramkę oraz ewentualnie dodać swój tekst. Jeśli chodzi o wariant smakowy, masz wybór pomiędzy ciastem czekoladowym z kremem czekoladowym lub wiśniowym oraz ciastem waniliowym z kremem malinowym lub cytrynowym. Każdy z wyżej wymienionych smaków posiada dwie warstwy kremu: tort czekoladowy posiada dwie warstwy kremu czekoladowego lub wiśniowego i odpowiednio tort o smaku waniliowym posiada jedną warstwę kremu malinowego i jedną warstwę kremu waniliowego lub dwie warstwy kremu cytrynowego. A wszystko po to, abyś miał możliwość nie tylko zaprojektowania Twojego tortu, ale także dobrania Twoich ulubionych smaków! Dodatkowo możesz wybrać najlepiej pasującą dekorację do Twojego tortu. Dzięki naszej bogatej ofercie artykułów dekoracyjnych z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Małe świeczki, świeczki-cyferki, róże marcepanowe, kartki z życzeniami... i wiele więcej! Mamy wszystko, aby przyspieszyć bicie każdego serca! :)
Nasze motto to: "Jeden fototort wyraża więcej niż tysiąc słów"! Jeśli masz specjalne życzenia, możesz do nas zadzwonić lub napisać e-mail na adres info@twojtort.pl – zawsze cieszy nas kontakt z naszymi klientami!
Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne wzory fototortów!


Nowość! Face-Cake – Twoja twarz na torcie z komiksową postacią!

Zaprojektuj szybko i łatwo zabawny tort przy pomocy naszego edytora obrazu Face-Cake. Spróbuj stworzyć jedyną w swoim rodzaju kombinację, która zaskoczy Twoich gości! Superbohater lub superbohaterka, astronauta, strażak oraz anioł to tylko przykładowe wzory, które są u nas dostępne! Wyróżnij się z tłumu, bądź orginalny! Baw się i otrzymaj wyjątkowo zabawny smakołyk. Zamów jedyny w swoim rodzaju tort z komiksową postacią i spraw, aby szeroki uśmiech zawitał na twarzy każdego z zaproszonych. Face-Cake to świetny pomysł na każdą okazję, bo jest pomysłem nie tylko zaskakującym ale i przepysznym!

Fototort S - 20 x 14 cm
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Fototort M - 25 x 17 cm
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Face-Cake M - 25 x 17 cm
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Face-Cake L - 39 x 27 cm
349,90 zł *
Do tortówDo tortów
Pastelowo różowy Fototort
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tahiti tropikalny Fototort
129,90 zł *
Do produktuDo produktu
Fototort L - 39 x 27 cm
349,90 zł *
Do tortówDo tortów