Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Gwiezdne Wojny

Zamów online torty z figurkami z Gwiezdnych Wojen


Luke Skywalker & Lord Vader na gwiezdnym...
209,90 zł *
Do tortówDo tortów
Lord Vader na dwupiętrowym statku ...
445,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kształcie misia - Lord Vader
389,90 zł *
Do tortówDo tortów
Świeczka na tort - Lord Vader

Zamów online torty z figurkami z Gwiezdnych Wojen

Niech tort będzie z Tobą! Nasze torty z figurkami przedstawiającymi bohaterów z filmu Gwiezdne Wojny lub Wojny Klonów są idealne, aby przyspieszyć bicie serca każdego fana jednego z tych filmów. Pocątek Gwizdnych Wojen sięga wiele czasu wstecz, gdyż akcja odbywa się dawno temu w odległej galaktyce. Nie przeszkadza to jednak w żaden sposób w odniesieniu sukcesu i zdobyciu wielkiej rzeszy fanów na całym świecie! Jesli Ty lub bliska Ci osoba również nalezycie do tej grupy, to torty z tej kategorii są nawet lepiej niż strzał w dzisiątkę! Zorganizuj wyjątkową uroczystość inspirowaną Gwizdnymi Wojnami!

Dodatki dekoracyjne takie, jak świeczka z Lordem Vaderem lub figurki ze świecącymi mieczami świetlnymi będą doskonale zdobić każdy tort, który z pewnością zrobi wręcz zabójcze wrażenie. Nasze figurki – na przykład z Lukiem Skywalkerem – są wykonane z plastiku i mogą pozostać jako wspaniała pamiątka lub zabawka dla dziecka. Plastikowe figurki z mieczami świetlnymi mają opcję zapalenia ich, a więc co za tym idzie, gdy zgasisz światło wejście z tortem w dłoniach będzie naprawdę efektowne! Jeśli bliska Ci osoba jest fanem Gwiezdnych Wojen, nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że zakocha się od pierwszego wejrzenia w jednym z naszych tortów o tej tematyce. Koniecznie spraw jej niezapomnianą niespodziankę i zamów tort z dostawą na Twój adres na terenie całej Polski!

Towarzysz swoim ulubionym bohaterom w podboju przestrzeni kosmicznej! Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami.

Z takim tortem kolejna impreza urodzinowa, okolicznościowa lub impreza o tematyce przewodniej pod tytułem Gwiezdnych Wojen stanie się bez wątpienia prawdziwą legendą! Zaskocz swoich gości jedym z wyjątkowych tortów prosto z kosmicznych przygód!

Plastikowe figurki:
Dekoback
© 2012 Lucasfilm Ltd.
Uwaga: Figurki są nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3-go roku życia.