Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Gwiezdne Wojny

Zamów online torty z figurkami z Gwiezdnych Wojen


Lord Vader na gwiezdnym torcie
209,90 zł *
Do tortówDo tortów
Lord Vader na dwupiętrowym statku ...
445,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Zestaw Star Wars - Z Tortem
345,00 zł *
Do produktuDo produktu
Tort w kształcie misia - Lord Vader
389,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czarny Tort Deluxe – podwójna wysokość
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Zestaw Star Wars dla 8 Osób - bez Tortu
Nowość!
Zestaw Star Wars dla 16 Osób - bez Tortu
Nowość!
Zestaw Star Wars dla 32 Osób - bez Tortu
Tort Sachera czekoladowy ze zdjęciem
84,90 zł *
Do tortówDo tortów
Aktualnie niedostępny
Miecze świetlne Star Wars (12 Sztuk)

Zamów online torty z figurkami z Gwiezdnych Wojen

Niech tort będzie z Tobą! Nasze torty z figurkami przedstawiającymi bohaterów z filmu Gwiezdne Wojny lub Wojny Klonów są idealne, aby przyspieszyć bicie serca każdego fana jednego z tych filmów. Początek Akcja Gwiezdnych Wojen ma miejsce dawno temu, w odległej galaktyce. Zorganizuj wyjątkową uroczystość inspirowaną Gwizdnymi Wojnami!

Dodatki dekoracyjne, jak świeczka z Lordem Vaderem lub figurki ze świecącymi mieczami świetlnymi będą doskonale zdobić każdy tort, który z pewnością zrobi wręcz zabójcze wrażenie. Nasze figurki z Lukiem Skywalkerem są wykonane z plastiku i mogą stać się wspaniałą pamiątką lub zabawka dla dziecka. Plastikowe figurki z mieczami świetlnymi świecą w ciemności, a więc gdy zgasisz światło, wejście z tortem w dłoniach będzie naprawdę efektowne! Jeśli bliska Ci osoba jest fanem Gwiezdnych Wojen, nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że zakocha się od pierwszego wejrzenia w jednym z naszych tortów. Koniecznie spraw jej niezapomnianą niespodziankę i zamów tort z dostawą na Twój adres na terenie całej Polski!

Towarzysz swoim ulubionym bohaterom w podboju przestrzeni kosmicznej! Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami.

Z takim tortem kolejna impreza urodzinowa, okolicznościowa lub impreza o tematyce przewodniej pod tytułem Gwiezdnych Wojen stanie się bez wątpienia prawdziwą legendą! Zaskocz swoich gości jedym z wyjątkowych tortów prosto z kosmicznych przygód!

Plastikowe figurki:
Dekoback
© 2012 Lucasfilm Ltd.
Uwaga: Figurki są nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3-go roku życia.