Wielopoziomowe torty weselne

Nasze wspaniałe wielopoziomowe torty ślubne jak nasz tort White Wedding lub nasz tort Classic Wedding są wykonane według dokładnych specyfikacji i są dostępne do zamówienia online od nas. Torty weselne jednopoziomowe na małe wesela rodzinne, średnie torty weselne dwupoziomowe dla całej rodziny lub torty weselne trzypoziomowe na ekstrawaganckie uroczystości weselne mogą być przez nas zaprojektowane zgodnie z Państwa życzeniami i dostarczone na wesele bezpłatnie. Wykonujemy indywidualne wielopoziomowe torty weselne w formie czarujących etażerek, które można łatwo i bez wysiłku złożyć i cieszyć się nimi zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dzięki naszym wielopoziomowym tortom weselnym możliwe jest spełnienie Państwa osobistych życzeń o indywidualnym i niepowtarzalnym weselu marzeń. W tym celu chcielibyśmy przedstawić Państwu nasze nowoczesne torty weselne bez pomady. Nasze Naked Cake, tort weselny lub Czekoladowy Naked Cake, tort weselny są zaprojektowane bez pomady na duże uroczystości weselne i zachwycą każdą Młodą Parę tak, do tego możesz zaprojektować je jak lubisz. Wystarczy wybrać rozmiar i smak tortu weselnego, a następnie umieścić swoje osobiste dekoracje ślubne. Z naszym różowym tortem weselnym "pink wedding" lub z naszym kwitnącym "Cherry Blossom", tortem weselnym Twoja impreza weselna będzie wyglądać po prostu pięknie. Zainspiruj się naszymi wielopoziomowymi tortami weselnymi, aby samodzielnie zaprojektować swój idealny tort weselny i zamówić go online.

Dla wszystkich par ślubnych, które wybrały vintage jako motyw przewodni ich wesela, są oczywiście nasze wielowarstwowe Vintage Black & White tort weselny i naszVintage Chic, tort weselny. Z naszymi wielowarstwowymi tortami weselnymi z pewnością urządzicie Państwo wesele swoich marzeń i z radością wkroczycie w podróż poślubną. Już teraz zamów swój spersonalizowany i dostosowany do Twoich potrzeb wielopoziomowy tort weselny.
Dwupiętrowy tort weselny White Wedding
Dwupiętrowy tort weselny White Wedding
699,00 zł
Naked Cake 3-poziomowy weselny z dekoracjami i topperem - 65 osób
Naked Cake 3-poziomowy weselny z dekoracjami i -...
1 099,00 zł
Naked Cake 2-poziomowy weselny z dekoracjami i topperem - 30 osób
Naked Cake 2-poziomowy weselny z dekoracjami i -...
620,00 zł
Naked Cake, Tort weselny
Naked Cake, Tort weselny
539,00 zł
Czekoladowy Naked Cake, Tort weselny
Czekoladowy Naked Cake, Tort weselny
539,00 zł
Tort weselny- Classic Wedding
Tort weselny- Classic Wedding
1 499,00 zł
Tort weselny - Vintage Black & White
Tort weselny - Vintage Black & White
1 689,00 zł
Tort weselny - Pink Wedding
Tort weselny - Pink Wedding
1 499,00 zł
Tort weselny - Cherry Blossom
Tort weselny - Cherry Blossom
1 499,00 zł
Tort weselny - Vintage Chic
Tort weselny - Vintage Chic
1 689,00 zł
Próbka czterech wariantów smakowych, tort weselny
Próbka czterech wariantów smakowych, tort ...
103,90 zł
Zestaw dekoracyjny z suszonych kwiatów - Eukaliptus i niebiesko-fioletowa lawenda
Zestaw dekoracyjny z suszonych kwiatów - i...
89,90 zł
Zestaw dekoracyjny z suszonych kwiatów - Eukaliptus, gipsówka i różowa lawenda
Zestaw dekoracyjny z suszonych kwiatów - i...
89,90 zł
Zestaw dekoracyjny z suszonych kwiatów - Eukaliptus i fioletowa gipsówka
Zestaw dekoracyjny z suszonych kwiatów - i...
89,90 zł
Zestaw dekoracyjny z suszonych kwiatów - Eukaliptus i gipsówka
Zestaw dekoracyjny z suszonych kwiatów - i...
89,90 zł
Jadalne róże 20g
Jadalne róże 20g
18,90 zł
Nakładka dekoracyjna  " Mr. & Mrs."
Nakładka dekoracyjna " Mr. & Mrs."
37,90 zł
Topper na tort Mr.&Mr.
Topper na tort Mr.&Mr.
69,00 zł
Topper na tort Mrs. & Mrs.
Topper na tort Mrs. & Mrs.
69,00 zł
Figurka tortowa całująca sie Para Młoda
Figurka tortowa całująca sie Para Młoda
62,90 zł
Figurka tortowa Para Młoda na rowerze
Figurka tortowa Para Młoda na rowerze
71,90 zł
Figurka tortowa Para Młoda "forever"
Figurka tortowa Para Młoda "forever"
62,90 zł
Figurka tortowa - zakochana Para młoda
Figurka tortowa - zakochana Para młoda
62,90 zł
Figurka na tort - Obejmująca się para młoda
Figurka na tort - Obejmująca się para młoda
62,90 zł
Do dekoracji tortów Tillfälligt slutsåld

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter

Produkty 24


Trzypiętrowe torty weselne - wybierz design lub stwórz go sam!

Chcemy przedstawić Ci nasze piętrowe cuda! U nas znajdziesz prawdziwy koktajl sztuki wizualnej jak również i smakowej. Dzięki naszym specjalnym opakowaniom mamy możliwość wysłania wielopiętrowych tortów weselnych. Twój tort weselny zostanie punktualnie dostarczony w przez ciebie wybrane miejsce. Jeśli masz dodatkowe życzenia skontaktuj się z nami. Cieszymy się na Twoje pomysły i kreatywność! Aby decyzja o smaku tortu była łatwiejsza, zamów u nas próby w czterech smakach. Zamów próbkę!

Zaprojektuj swój własny wielopoziomowy tort weselny i zamów go online

Twój wymarzony ślub będzie niezapomniany i pyszny z naszymi wielopoziomowymi tortami weselnymi, ponieważ jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, aby stworzyć Twój idealny wielopoziomowy tort weselny. Z naszą pomocą planowanie ślubu z wszystkimi szczegółami i Twojego czarującego wesela będzie bezproblemowe. Upieczemy i udekorujemy Państwa wielopoziomowy tort weselny dokładnie według Państwa życzeń i marzeń. Projektujesz swój wielopoziomowy tort weselny i wybierasz odpowiedni rozmiar. Jeśli chcielibyście Państwo, abyśmy doradzili Wam, jak sprawić, by Wasz dwu- lub trzypoziomowy tort weselny był jeszcze bardziej indywidualny, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym działem obsługi klienta. Wszystkie nasze wielopoziomowe torty weselne są dostarczane do miejsca wesela wraz z wysyłką. Wybierasz datę i miejsce dostarczenia wielopoziomowego tortu weselnego, tak aby wszystko odbyło się dokładnie w czasie Twojego wymarzonego wesela. Bez trudu zamówisz swój wielopoziomowy tort weselny w wybranym przez siebie wzorze bez pomady lub jako zwykły biały tort weselny i stworzysz swój wymarzony, pyszny i osobisty tort weselny.

Zapraszamy do wypróbowania naszej próbki smaków z bliskimi przyjaciółmi i rodziną, aby skosztować tortu weselnego. Dzięki naszemu wsparciu i pracy, szybko i łatwo zajmiemy się punktem planowania wesela, jakim jest organizacja wielopoziomowego tortu weselnego. Upieczemy z miłością i wykonamy dla Państwa wielopoziomowe torty weselne z wielkim kunsztem. Kup teraz swój wielopoziomowy tort weselny z pomadą lub bez pomady online od nas.


Dekoracje ślubne na wielopoziomowe torty weselne

Nasze dekoracje ślubne są uniwersalne i możliwe do dostosowania do Ciebie i Twojego wielopoziomowego tortu weselnego. Twoja wyobraźnia i kreatywność w planowaniu tortu weselnego zależy tylko od Ciebie. To Wy decydujecie jak ma wyglądać Wasz wielopoziomowy tort weselny i możecie go ozdobić wieloma pięknymi dekoracjami ślubnymi. Wybór naszych dekoracji tortów jest duży i równie piękny do oglądania jak dekoracje stołów weselnych. Czarujące dekoracje ślubne z marcepanu lub masy cukrowej upiększą Wasz wielopoziomowy tort i sprawią, że będzie on idealnie skrojony według Waszych ślubnych zwyczajów. Wielopoziomowe torty weselne jako etażerka są bardzo popularne na dużych, oszałamiających wieczorach weselnych, ponieważ wszyscy Twoi goście na pewno będą chcieli zjeść więcej niż jeden kawałek tortu weselnego. Dajemy Państwu możliwość wykonania wielopoziomowego tortu weselnego według Państwa specyfikacji, dzięki czemu mogą Państwo nawet otrzymać swój pasujący dwu- lub trzypoziomowy tort weselny następnego dnia za naciśnięciem jednego przycisku.

Bezpieczeństwo Twojego wielopoziomowego tortu weselnego jest z nami zapewnione, ponieważ Twoja dostawa zostanie dostarczona do miejsca wesela lub lokalizacji bez dodatkowych opłat. Nasze opakowania ślubne na wielopoziomowe torty weselne są specjalnie wykonywane, dlatego opakowania te są bliskie naszemu sercu, aby Państwa ślub mógł odbyć się idealnie z Państwa osobistym tortem weselnym. Równie ważna jest indywidualność i kreatywność wielopoziomowych tortów weselnych, aby każda uroczystość weselna była wyjątkowa i piękna dla Młodej Pary. Zapoznaj się najpierw z wszystkimi naszymi wielopoziomowymi tortami weselnymi, aby spełnić swoje marzenie w bieli. Nasza kolekcja dekoracji ślubnych na wielopoziomowe torty weselne jest prosta i łatwa do umieszczenia. Z naszym Topperem Mr. & Mrs., lub naszym Topperem "Love" uzupełnisz Twój wielowarstwowy tort weselny. Życzenia ślubne są również możliwe dzięki naszym figurkom tortowym, ponieważ sprzedajemy wiele różnych figurek z parami młodymi na Twój ślub. Możliwość stworzenia wymarzonego wielopoziomowego tortu weselnego jest dla nas priorytetem i chcemy bezpłatnie dostarczyć go tylko dla Ciebie zgodnie z Twoimi życzeniami na terenie całej Polski. Niech Twój wielopoziomowy tort weselny sprawi, że wszyscy oniemieją z wrażenia i stworzysz swój idealny ślub według własnego projektu.

Kup dwupoziomowe lub trzypoziomowe luksusowe torty weselne

Stwórz swoje wielopoziomowe torty weselne w luksusowych wzorach. Pozwól nam przygotować Twój idealny tort weselny na świeżo i bezproblemowo dostarczyć go na miejsce wesela. Bierzemy na siebie pracę nad Państwa tortem weselnym oraz koszt jego ekspresowej dostawy przez DHL Express na terenie wielu europejskich krajów. Nasze nowoczesne torty weselne są proste, luksusowe, bez zbędnego zamieszania i dostarczane w dniu ślubu w krótkim czasie na Państwa życzenie. Zamów u nas swój 3-poziomowy tort weselny jednocześnie z pasującymi do niego dekoracjami ślubnymi online i pozwól, aby dni ślubu rozpoczęły się z czystą euforią.

Wszystkie nasze wielopoziomowe torty weselne pokryte są najlepszym ręcznie robionym marcepanem lub na życzenie pomadą. Podobnie produkujemy torty weselne warstwowe bez pomady do samodzielnego zaprojektowania. Nasz wybór dwu- i trzypoziomowych tortów weselnych jest przejrzyście przedstawiony dla Ciebie i Twojego partnera wraz z cenami poszczególnych tortów weselnych, tak abyście mogli Państwo w mgnieniu oka znaleźć swój wymarzony tort weselny. Od naszych klientów otrzymujemy zdjęcia ich przyjęć i tortów, które umieściliśmy dla Ciebie w naszym dziale tortowych inspiracji. Zainspiruj się przyjęciami z naszymi tortami i znajdź pomysł na pożądany tort weselny. Zdecyduj jak chcesz, aby smakował Twój tort weselny, wybierając własne preferencje smakowe dla tortów. Nasze torty weselne wypiekane są na pysznym waniliowym lub czekoladowym spodzie biszkoptowym, a następnie smarowane są gładkim kremem maślanym. Nasze nadzienia do tortów są prezentowane na każdym torcie weselnym, a w przypadku tortów wielopoziomowych mogą być dzielone według życzenia. W związku z tym Państwa wielopoziomowy tort weselny zostanie wyprodukowany jako etażerka w różnych smakach i świeżo upieczony. Decyzję o tym, czy tort weselny ma być wykonany z pomadą czy z marcepanem, mogą Państwo przedyskutować z naszym działem obsługi klienta, ponieważ oczywiście chcemy spełnić Państwa życzenia ślubne. Dzień Waszego ślubu z osobiście stworzonym wielopoziomowym tortem weselnym będzie wymarzony i wniesie czystą radość do Waszego życia.

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000