Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Brownies

Zamów pyszne brownies online!


Brownies ze zdjęciem (15 sztuk)
104,90 zł *
Do browniesDo brownies
Brownies ze zdjęciem (30 sztuk)
199,90 zł *
Do browniesDo brownies
Brownies ze zdjęciem (60 sztuk)
389,90 zł *
Do browniesDo brownies


Zamów pyszne brownies online!

Zamów brownies online

Nasze przepyszne brownies są pełne czekolady i orzechów włoskich! Brownies są nie tylko wyśmienite, ale także indywidualne i niepowtarzalne, ponieważ masz możliwość wydrukowania Twojego zdjęcia na ciasteczkach! Zdjęcia drukowane są na wysokiej jakości masie cukrowej. Wymiary brownies to 6 cm x 4 cm szerokości i 3 cm wysokości. Aby zamówić brownies online, wybierz swoje zdjęcie, osobisty napis i datę dostawy. Brownies z Twoim zdjęciem będą wspaniałym podarunkiem, ponieważ posiadają słodką i zarazem osobistą, indywidualną treść.

Ponadto sprawdzą się na wielu rozmaitych okazjach, takich jak urodziny, imieniny, a nawet wesele! W tym wypadku brownies ze zdjęciem pary młodej byłyby prawdziwym hitem! Nasze brownies będą również świetnym pomysłem na wszelkiego rodzaju rodzinne uroczystości, takie jak rocznica ślubu, a nawet, drukując na nich odpowiedni symbol, można oznajmić najbliższym wiele dobrych wieści. Przykładowo - oczekiwanie na powiększenie się rodziny! Możliwości jest tak wiele, jak wiele jest pomysłów i to właśnie z tego powodu nasze brownies są uniwersalne.

Sam zadecyduj, co chciałbyś wydrukować na brownies oraz jaką ilość potrzebujesz, tak aby każdy zaproszony dostał choćby jedną porcję wyśmienitej pyszności! Do wyboru masz trzy zestawy. Każdy z nich zawiera odpowiednio 10, 20 i 50 sztuk. Realizujemy również większe zamówienia. W tym celu skontaktuj się koniecznie z obsługą klienta.