Torty z Kubusiem Puchatkiem

Tort Kubuś Puchatek na miodowym garnuszku
Tort Kubuś Puchatek na miodowym garnuszku
189,00 zł
Kubuś Puchatek z Tygryskiem na dwupiętrowym torcie ze Stumilowego Lasu
Kubuś Puchatek z Tygryskiem na dwupiętrowym ze...
339,00 zł
Świeczka na tort - Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem
Świeczka na tort - Kubuś Puchatek z Prosiaczkiem
20,90 zł

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter

Produkty 3


Zamów online torty z Kubusiem Puchatkiem

Każdy fan Kubusia Puchatka właśnie świetnie trafił: w tej kategorii znajdziesz wszystko to, czego szukasz - od Kubusia Puchatka po jego przyjaciół - Tygryska i Prosiaczka. Jak już zapewne wiesz nasz Kubuś uwielbia miód i wszystko co słodkie, chyba właśnie dlatego chciał znaleźć się na naszym torcie. Taki tort będzie wspaniałą niespodzianką na każde dziecięce urodziny!

Zamów tort Kubusia Puchatka online

Właśnie tutaj miłośnicy Kubusia Puchatka znajdą coś dla siebie: w tej kategori wszystko kręci się wkół słodkiego Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół Tygryska oraz Prosiaczka. Jak zapewne wiesz, Kubuś Puchatek ponad wszystko kocha miód, dlatego trafił na nasz tort z motywem dzbanuszka z miodem. W tej kategorii tort oraz dodatki do tortu zostały idealnie dopasowane z tematyką Kubusia Puchatka i jego przyjaciółmi. Możesz zaprojektować swój osobisty tort z figurką Kubusia Puchatka i ozdobić go jednocześnie wspaniałą dekoracją jak np. Świeczka z Kubusiem Puchatkiem. Smakowita niespodzianka na urodziny dzieci!

Rozmiar i smak!

Nasz jednopiętrowy tort z motywem dzbanuszka można podzielić na około 12 porcji. Tort ma piękny wygląd dzbanuszka pełnego miodu i doskonale pasuje do nieco pulchnego Kubusia Puchatka, który mieszka w Stumilowym Lesie. Tort można łatwo podzielić na 18 porcji. Nasze torty są dostępne nie tylko w różnych rozmiarach, ale również w różnych smakach. Do wyboru mamy biszkopt czekoladowy z czekoladowym lub wiśniowym kremem oraz biszkopt waniliowy z cytrynowym, malinowym lub nugatowym kremem. Biszkopt waniliowy z malinowym nadzieniem można rownież otrzymać w wersji bezglutenowej. W ten sposób każdy znajdzie coś dla siebie.

Kubuś Puchatek i jego przyjaciele

Dekoracja jest jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o tort. Ważne jest dla nas, aby oferować wiele możliwości i wysoką jakość produktów. Z tego powodu współpracujemy z naszym partnerem, firmą Bullyland, od której kupujemy nasze plastikowe figurki. Bullyland przykłada dużą wagę do wytwarzania swoich produktów, dlatego nie używają tworzywa PCW. Dbają o to, by figurki służyły nie tylko do dekoracji tortu, ale także by dzieci mogły się nimi później bawić.

Dopasowana dekoracja

W naszej zakładce z dekoracjami znajdziesz wiele pomysłów. Dzięki temu możesz stworzyć swój własny tort według swoich upodobań. Mamy różne świeczki w formie figurek. Oczywiście nie może zabraknąć świeczek figurek z Kubusiem Puchatkiem, Tygryskiem oraz Prosiaczkiem. W ten sposób można zaplanować imprezę urodzinową z fajną tematyką. Można również użyć standardowych świec do tortu, a następnie dostosować liczbę świec do wieku solenizanta. W jednym zestawie można zamówić do 60 świec, które będą się doskonale prezentować na torcie.

Spraw, aby Twoj tort byl jeszcze bardziej osobisty!

Na torcie można również nadrukować własną wiadomość. W sumie można wydrukować do 35 znaków i przesłać własne gratulacje lub pozdrowienia. Niespodzianką na Twoim torcie może być po prostu imię odbiorcy. Aby jednak nadać tortu jeszcze bardziej osobisty charakter, można do niego dodać kartkę z życzeniami. Dostępna jest opcja drukowanej lub odrecznie napisanej kartki. Spraw radość bliskiej osobie dzięki indywidualnie napisanej kartce. Wymyśl swój tekst na kartce okolicznościowej, a my zajmiemy się dostawą!

Nasz marcepan i akcesoria

Jeśli to wszystko Ci nie wystarczy, możesz stworzyć własną dekorację z marcepanu. W naszym sklepie możesz zamówić zapakowany marcepan. Mamy różne rozmiary. Po 200g i 250g, dzięki czemu można dostosować ilość, którą potrzebujesz. Jeśli chcesz wykonać z marcepanu własne elementy dekoracyjne, polecamy nasz zestaw narzędzi. Oprócz tego można u nas zamówić pisaki z farbą spożywczą. Są również zestawy, w których pisaki z farbą spożywczą są dostarczane razem z tortem lub opcjonalnie z babeczkami. Aby zagwarantować wysoką jakość tortów, stosujemy tylko najlepszy marcepan. Współpracujemy z firmą Odense-Marcipan z Danii, która dostarcza swoje produkty także duńskiej rodzinie królewskiej.

Maszyny drukarskie ze Stumilowego Lasu

Teraz oczywiście ważne jest również, aby motyw dzbanuszka z miodem lub motyw Stumilowego Lasu był drukowany w dobrej jakości. Dlatego posiadamy maszyny drukarskie, które zostały specjalnie zaprojektowane na drukowanie z barwnikami spożywczymi.

Daj się zainspirować

Jeśli nie wiesz dokładnie, jak udekorować swój tort, to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony inspiracji tortów i obejrzenia zdjęć naszych klientów. W ten sposób możesz zyskać więcej inspiracji do zaprojektowania tortu, który następnie będziesz mógł podać do skosztowania swoim gościom. Jeśli to nie wystarczy, możesz również odwiedzić nasz profil na instagramie. Znajdziesz tam piękne zdjęcia naszych słodkości.

Data ważności oraz dostawa

Data ważności spożycia naszych tortów wynosi około 10 dni. Dajemy Ci więc możliwość zaplanowania niespodzianki i wcześniejszego przechowywania tortu. Dzięki temu możesz przygotować wszystko w spokoju. W celu optymalnego przechowywania tortu zalecamy temperaturę 20 stopni Celsjusza. Zwykle jest to normalna temperatura pokojowa. Ważne jest, aby tort był przechowywany bez chłodzenia, w przeciwnym razie stanie się twardy i nie będzie już taki dobry.

Plastikowe figurki:
Bullyland®
© Disney
Uwaga: Figurka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000