Torty z motywem Jana Bergerlind!

Świąteczny Skrzat z Wiewiórką - Jan Bergerlind
Świąteczny Skrzat z Wiewiórką - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczny elf karmi koty - Jan Bergerlind
Świąteczny elf karmi koty - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczny elf z psem i kotem - Jan Bergerlind
Świąteczny elf z psem i kotem - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczny elf karmiący konia
Świąteczny elf karmiący konia
174,90 zł
Tańczący elf bożonarodzeniowy - Jan Bergerlind
Tańczący elf bożonarodzeniowy - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczne elfy na lodowisku - Jan Bergerlind
Świąteczne elfy na lodowisku - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczny elf przy oknie - Jan Bergerlind
Świąteczny elf przy oknie - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczny elf w śnieżycy - Jan Bergerlind
Świąteczny elf w śnieżycy - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczny elf z koniem i kotem - Jan Bergerlind
Świąteczny elf z koniem i kotem - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczny elf z łosiem - Jan Bergerlind
Świąteczny elf z łosiem - Jan Bergerlind
174,90 zł
Świąteczny elf z króliczkiem śnieżnym - Jan Bergerlind
Świąteczny elf z króliczkiem śnieżnym - Jan...
174,90 zł
Odwiedziny elfa - Jan Bergerlind
Odwiedziny elfa - Jan Bergerlind
174,90 zł
Muzyka w stajni - Jan Bergerlind
Muzyka w stajni - Jan Bergerlind
174,90 zł

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter
Strona

Produkty 13

Jan Bergerlind

Jan Bergerlind jest szwedzki artysta . Od ponad 30 lat pracuje jako profesjonalny ilustrator, tworząc różnego rodzaju motywy. Jego ilustracje zawierają opowiadania, wiersze, książki, plakaty, kartki świąteczne i wiele innych. Ilustracje Jana Bergerlinda można znaleźć głównie w Scandynawi i wielu innych krajach Europy.Elfy

Jan Bergerlinds motywy pochodzą z różnych motywów. Wśród nich są głównie sezonowe i świąteczne motywy z dobrze znanym szwedzkim "Tomte", które są lepiej znane w Szwecji pod nazwą "Elfy Bożonarodzeniowe". Od teraz te motywy świąteczne można znaleźć również u nas! Nie możesz jednak kupić tych kolorowych arcydzieł na płótnie, ale jako motyw wydrukowany na torcie! Szwedzkie elfy mieszkają na każdej farmie i w każdym domu i dbają o to, aby właścicielowi przydarzały się tylko dobre rzeczy. Robią to tylko pod warunkiem, że ludzie podziękują im smacznym talerzem kaszki lub puddingu ryżowego w czasie Bożego Narodzenia.

Szwedzkie elfy są szczególnie zajęte w okresie Bożego Narodzenia i są odpowiedzialne za prezenty. Te świąteczne elfy można również znaleźć w wielu motywach Jana Bergerlinda. Dlatego jego ciastka idealnie pasują do świąt Bożego Narodzenia! Ponieważ nie tylko w Szwecji ludzie wierzą w dobrych elfów w każdym gospodarstwie domowym, ale również tutaj znamy historię elfów, którzy wychodzą ze swoich kryjówek w nocy, aby wykonać pozostałe prace domowe.

Elfy Jana Bergerlindsa można znaleźć w różnych sytuacjach w jego ilustracjach. Nieważne, czy tańczą razem, karmią zwierzęta w dworskiej stajni, czy chodzą po śniegu na kolanach.

Tort Jan Bergerlind

Dla ciebie wybraliśmy najpiękniejsze i świąteczne motywy i wydrukowaliśmy je bezpośrednio na naszych tortach. Z naszymi ciastkami Jan Bergerlind możesz teraz sam doświadczyć magii małych elfów bożonarodzeniowych i zanurzyć się w zupełnie innym świecie. Nasze ciasta są nie tylko piękne do oglądania, ale także wspaniale smakują po długim dniu w zimnie! Idealny poczęstunek przed rozgrzewającym się otwartym ogniem lub razem z przyjaciółmi i rodziną jako atrakcja w Wigilię.

W naszej Jan Bergerlind kategorii znajdziesz nie tylko jeden rodzaj ciasta, ale dwa! Nie chciałeś klasycznego okrągłego ciasta, ale kochasz bardziej niezwykły kształt? A co z naszymi ciastkami w kształcie prostokątnej pocztówki? Ponieważ motywy Jana Bergerlinda są nie tylko popularnymi ilustracjami, ale są szczególnie popularne w okresie Bożego Narodzenia jako pocztówki. A teraz możesz zrobić to samo z nami, tylko że nie wysyłamy pocztówek, tylko pyszne ciastka z motywami Jana Bergerlinda.

Jeśli natomiast bardziej lubisz klasyczny wariant ciasta i wolisz podawać i cieszyć się nim w okrągłym kształcie, na pewno znajdziesz coś w naszej kategorii ciast z motywem bożonarodzeniowym autorstwa Jana Bergerlind.Jan Bergerlind - torty na chłodną porę roku

Szczególnie w zimnej porze roku ciastka z motywem Jana Bergerlinda przyniosą do domu kawałek świątecznego ducha. Są one jednak idealne nie tylko na gorącą kawę przed ciepłym kominkiem, ale także dla wszystkich tych, którzy w okresie Bożego Narodzenia mają urodziny i są prawdziwymi fanatykami Bożego Narodzenia. Jeśli kochasz zimę, pokochasz ten tort!

A aby dać Ci możliwość zindywidualizowania Twojego ciasta Jan Bergerlind możesz dodać do tortu własny napis. A co z życzeniami urodzinowymi lub imieniem urodzinowego chłopca lub dziewczynki? Jeśli to, co masz do powiedzenia, nie pasuje do powierzchni tortu, oczywiście nie ma powodu do paniki. Oprócz etykiety bezpośrednio na torcie, można również wysłać kartkę z życzeniami i w ten sposób powiększyć niespodziankę. Oczywiście masz więcej miejsca na pisanie życzeń i gratulacji. Cechą szczególną tej opcji jest możliwość dołączenia karty ręcznie lub z nadrukiem.

Zaprojektuj swój indywidualny tort z ulubionym motywem Jana Bergerlinda i stwórz prawdziwie wyjątkowy kawałek!

Różnorodność smaków

Aby Twoje ciasto Jan Bergerlind przekonało Cię nie tylko wizualnie, ale również smakowo, oferujemy Ci różne smaki. W sumie 5 smaków , z którymi na pewno jest coś dla każdego:

Ciasto czekoladowe z nadzieniem z krówki czekoladowej jest w sam raz dla wszystkich miłośników czekolady wśród was! Ciemna i biała czekolada między sobą osiąga idealną mieszankę, która z pewnością sprawi, że każdy miłośnik czekolady wśród Was zatrzyma się. Ciasto czekoladowe oblewamy pysznym czekoladowym nadzieniem krówkowym, co jest szczególnie typowe dla ciast amerykańskich.

Dla tych z Was, którzy wolą trochę więcej owoców, ale nie chcą rezygnować z czekoladowej części, nasz ciasto czekoladowe z odświeżającym nadzieniem kremem wiśniowym jest idealny. Dodatkowo nadzienie kremem wiśniowym uzupełnione jest pysznym konfiturą jagodową.

Kto nie należy do miłośników czekolady, mamy też soczyste Ciasto waniliowe z nadzieniem nugatowym, cytrynowym lub malinowym na pewno pokryje również twój smak.Zamów online tort w stylu Jan Bergerlind!

Szczególną rzeczą w naszej koncepcji jest nie tylko to, że drukujemy wiele różnych motywów bezpośrednio na pysznym marcepanie z Odense, ale również to, że łatwo można mieć ciasto z motywem dostarczane bezpośrednio do domu. Jeśli nie masz czasu, by osobiście pogratulować urodzinowemu dziecku lub po prostu nie mieszkasz zbyt daleko, to z pewnością możesz sprawić mu wielką przyjemność pysznym tortem od Jana Bergerlinda.

Dostawa zostanie dostarczona na żądany adres i w żądanym terminie! Nie może być łatwiej podarować wspaniały prezent i sprawić odbiorcy prawdziwą przyjemność!

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000