Zamów tort na szczególną okazję

Zamów tort online na szczególną okazję

W tej kategorii znajdziesz nasze torty na szczególne okazje. Nieważne na jaką okoliczność zamówisz tort, ważne że gest będzie prosto z serca! Wybierz z poniższej listy pasującą okazję i obejrzyj dostępne u nas torty.

Idealne dla przyjaciół i bliskich będą torty na pożegnanie. Gdy ktoś z otaczającego Cię grona wyjeżdża na dłuższy czas, masz możliwość pożegnania go w specjalny sposób! Gdy będziesz miał ochotę komuś podziękować za otrzymaną pomoc lub wsparcie z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego wśród tortów na podziękowanie. Kiedy będziesz chciał kogoś przeprosić w niestandardowy sposób, zamów jeden z naszych tortów na przeprosiny! Jeżeli niebawem powiększy Ci się rodzina, proponujemy torty z okazji narodzin. Na halloween również mamy coś odpowiedniego. Nasze torty na Chrzest, Pierwszą Komunię Świętą i Bierzmowanie ubogacą wszelkiego rodzaju uroczystości kościelne. W ofercie dostępne są również torty idealne na Dzień Matki, a nawet na Wielkanoc! Bądź kreatywny i oryginalny, zaskocz swoich bliskich wyjątkowym tortem!

Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym. Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek, jak i kartkę z życzeniami.

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000