Zamów torty o tematyce praca

Tort "Plac budowy"
Tort "Plac budowy"
134,90 zł
 Tort Uniform Lekarza
Tort Uniform Lekarza
199,00 zł
Tort pracownika budowlanego
Tort pracownika budowlanego
199,00 zł
Tort Policjanta
Tort Policjanta
199,00 zł
Uniform Szefa Kuchni
Uniform Szefa Kuchni
199,00 zł
Tort Deluxe Make-Up Cake z kolorową dekoracją cukrową i czarną wstążką
Tort Deluxe Make-Up Cake z kolorową dekoracją i...
299,90 zł
Tort Deluxe Make-Up, okrągły z buciekiem o podwójnej wysokości
Tort Deluxe Make-Up, okrągły z buciekiem o...
309,00 zł
Do tortów Niedostępne latem
Tort Uniform Strażaka
Tort Uniform Strażaka
199,00 zł
Tort Deluxe Make-Up, kwadratowy o podwójnej wysokości
Tort Deluxe Make-Up, kwadratowy o podwójnej...
449,00 zł
Tort ciężarówka
Tort ciężarówka
134,90 zł
Tort Deluxe Make-Up, okrągły o podwójnej wysokości z torebką z białej czekolady
Tort Deluxe Make-Up, okrągły o podwójnej z z...
309,00 zł
Do tortów Niedostępne latem
Wóz Strażacki- Tort
Wóz Strażacki- Tort
147,90 zł
Strażak Sam® na dwupiętrowym niebieskim torcie
Strażak Sam® na dwupiętrowym niebieskim torcie
309,00 zł
Tort Emotikona - Dziewczyna przy komputerze
Tort Emotikona - Dziewczyna przy komputerze
147,90 zł
Tort Chase i Marshall Psi patrol®
Tort Chase i Marshall Psi patrol®
169,00 zł
Tort SMS
Tort SMS
189,00 zł
Tort z koparką
Tort z koparką
147,90 zł
Dla najlepszej Mamy
Dla najlepszej Mamy
136,90 zł
Tort Emoji- chłopiec prz komputerze
Tort Emoji- chłopiec prz komputerze
134,90 zł
Tort Emotikona - Nerd
Tort Emotikona - Nerd
147,90 zł
Uniform Pielęgniarza - Tort
Uniform Pielęgniarza - Tort
199,00 zł
Uniform Pielęgniarki - Tort
Uniform Pielęgniarki - Tort
199,00 zł
Tort Deluxe Make-Up Cake z kolorową dekoracją cukrową i białą wstążką
Tort Deluxe Make-Up Cake z kolorową dekoracją i...
299,90 zł
Tort z pociągiem
Tort z pociągiem
147,90 zł
Tort - Bob Budowniczy®
Tort - Bob Budowniczy®
189,00 zł
Tort-MMS
Tort-MMS
195,90 zł
Myszka z laptopem
Myszka z laptopem
149,90 zł

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter

Produkty 27

 

Zamów Torty w temacie pracy i zawodów online

Z naszym wspaniałym ciastem masz możliwość ucieczki od codziennej rutyny. Znajdź odpowiedni tort dla Twojej wymarzonej pracy lub zaskocz kogoś odpowiednim tortem dla jego pracy! Niezależnie od tego, czy jesteś pielęgniarką, wizażystką czy policjantką, masz gwarancję, że znajdziesz odpowiedni Tort dla każdego! Stworzyliśmy dla Państwa mały, ale znakomity wybór unikalnych tortów i ciast, które mają coś wspólnego z profesjonalnymi tematami! Nic nie może osłodzić Twojego dnia pracy lepiej niż pyszne ciasto, które możesz zjeść razem z kolegami lub przyjaciółmi! A ponieważ praca dla niektórych ludzi jest również powołaniem, pomyśleliśmy, że zaprojektujemy dla Ciebie kilka tortów, aby uczcić Twoją wymarzoną pracę! Z chłodnymi wypiekami w kształcie koszulki z profesjonalną odzieżą od policjantów, strażaków i pielęgniarek, nie możesz się pomylić, jeśli zaskoczysz kogoś w tym zawodzie! Zamień imprezę urodzinową, przyjęcie niespodziankę lub jakąkolwiek inną możliwą okazję w niepowtarzalne doznania z tortem za pomocą kilku kliknięć w naszym sklepie, których nigdy nie zapomnisz!

Tort T-Shirt

Znasz już nasze wspaniałe torty koszulkowe z naszej kategorii piłkarskich trikotów. Tak, że nie tylko piłkarze wśród Was znajdą tort odpowiedni dla ich zawodu lub powołania, wymyśliliśmy kilka nowych projektów dla tych wielkich tortów. Niezależnie od tego, czy jesteś lekarzem, pracownikiem służby zdrowia, czy szefem kuchni, mamy teraz tort, który będzie pasował do Twojego zawodu. I oczywiście nie były to wszystkie nowe projekty. Również dla policjantów, strażaków i pracowników budowlanych mamy teraz odpowiedni wypiek! Nie musisz go sam dla siebie zamówić. Może masz małego chłopca albo dziewczynkę z wielkim marzeniem w domu. Teraz masz szansę, aby oczarować go jednym z naszych profesjonalnych tortów i spełnić długo oczekiwane marzenie. Kto wie, może Twój profesjonalny tort położy podwaliny pod unikalną karierę. Ale oczywiście można również zamówić profesjonalne ciasto, aby dać lekarzowi lub pracownikowi budowlanemu odrobinę przyjemności. Nieważne, czy chodzi o należyte przejście go na emeryturę, czy tylko jako mały prezent.

Make-Up Torty

Może właśnie pomyślałeś: "Ale moim najlepszym przyjacielem jest wizażysta lub fryzjer, nie ma na to tortu". Niestety, musimy ci się sprzeciwić! Oczywiście myśleliśmy również o tej grupie zawodowej, nawet jeśli nie w formie koszulki. Do tego ale z naszym tortem Make-Up Torty. Te wspaniałe wypieki są bez wyjątku tortami deluxe. Ci, którzy znają nas od dawna, wiedzą, co to znaczy: tęczowe wypełnienie! (Dotyczy to tylko naszych okrągłych tortów Deluxe, niestety nie jest to możliwe w przypadku tortów kwadratowych.). Wszystkie te ciasta mają również wysokość 10 cm i oferują więcej ciastek dla każdego. Nasze wypieki z motywem makijażu mają również ładną wstążkę umieszczoną na dole, która komponuje sie z kolorami pereł na torcie, a najlepsze jest to, że nawet nie musisz pozbywać się kosmetyków po zjedzeniu ciasta, możesz je po prostu zjeść! Nasze torebki i buty są nie tylko jadalne, ale także wykonane specjalnie dla Ciebie z czekolady. Marzenie każdej kobiety mającej bzika na punkcie kosmetyków! W związku z tym, te specjalne ciasta z dekoracją czekoladową nie są dostępne w miesiącach letnich, ponieważ specjalna dekoracja po prostu może w transporcie się rozpuścić. Ale opracowaliśmy dodatkową letnią wersję naszych popularnych tortów z akcesoriami do makijażu. Oczywiście, prawdziwi fani makijażu też nie chcą zrezygnować ze swojego tortu w lecie. A dla prawdziwych wielbicieli czekolady jest jeszcze nasz bardzo czekoladowy tort z jakże wyśmienitym nadzieniem czekoladowym.

Smaki i próbki wariantów smakowych tortów

Nasze ciasta można zamówić nie tylko w wersji czekoladowej lub tęczowej, ale także w czterech innych smakach: Ciasto waniliowe z nadzieniem cytrynowym, ciasto waniliowe z nadzieniem malinowym, ciasto waniliowe z nadzieniem nugatowym i ciasto czekoladowe z nadzieniem wiśniowym. (Nie każdy produkt w tej kategorii jest dostępny w każdym z sześciu wyżej wymienionych smaków. Proszę sprawdzić swój ulubiony produkt, aby zobaczyć, w jakich smakach jest on dostępny). Z tymi wszystkimi smakami, rozumiemy, że decyzja jest czasami trudna. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Ciebie "próbkę"próbki wariantów smakowych. Możesz spróbować, jak chcesz. Można również przetestować próbkę smaku razem z całą rodziną, ponieważ kilka z nich zazwyczaj testuje się lepiej. Możesz po prostu sprawdzić, czy jesteś typem owocu lub czy masz słodki ząb. Ponieważ mamy odpowiedni smak dla każdego gustu. Jeśli z decyzją możesz poczekać i jest ona dla Ciebie jeszcze nie jasna, można nawet wybrać inny smak na dolne piętro wypieku wielopiętrowego. Możesz po prostu skontaktować się z nami przez e-mail po złożeniu zamówienia. Postaramy się spełnić każde twoje życzenie.

Spersonalizowane wiadomości

Może chciałbyś podaować Twoje branżowe ciasto i dopisać do niego sobistą wiadomość. U nas masz możliwość zamówienia kartki okolicznościowej do wybranego przez Ciebie tortu. Następnie napiszemy od ręcznie lub wydrukujemy na niej tekst, który sobie zażyczyłeś i załączymy ją do Twojego tortu. Nie ma osoby na świecie, która nie ucieszyłaby się, że przeczyta kilka osobistych słów, a niespodzianka jest tym większa, że karta jest dołączona do pysznego wypieku! Aby nadać temu dodatkowemu, osobistemu dotykowi, nie można po prostu wydrukować karty podarunkowej. Możemy również napisać twoją kartkę okolicznościową ręcznie.
Jeśli karteczka z życzeniami nadal nie jest dla Ciebie wystarczająca jako osobista wiadomość, możesz nawet zlecić nam wydrukowanie napisu na niektórych z naszych wypieków z żądanym tekstem. Wyobraź sobie to: Wysyłasz swoje ciasto jako niespodziankę dla ukochanej osoby. To otwiera karton, a na samym torcie znajduje się bardzo osobiste pozdrowienie. Odbiorca z pewnością będzie bardzo zadowolony z tego tortu i z przyjemnością podniesie telefon, aby natychmiast podziękować za wspaniały prezent!

Dziecięcy bohaterowie

Ale nie tylko dorośli mają coś wspólnego z tematem "zawodów". Wielu bohaterów serialu dziecięcego również pracuje i daje ci wgląd w ich codzienne życie każdego dnia. Towarzyszący Bob budowniczy, na przykład na swoim placu budowy. A jeśli chcesz samemu zostać pracownikiem budowlanym, mamy dla Ciebie odpowiedni tort koszulowy. Możesz też spełnić swoje marzenie o własnej koparce za pomocą naszego tortu koparkowego. Może nie jesteś fanem Boba Budowniczego, ale towarzyszysz Strażakowi Samowi regularnie na jego wielu przygodach. W tym celu opracowaliśmy naszego dwupiętrowy sort strażaka Sama . Ten tort zawiera wiele wspaniałych elementów dekoracyjnych na temat strażaka Sama. A jeśli sam też masz ochotę na bycie strażakiem, możesz wrócić na nasze wypieki w kształcie koszul lub ubrać się w jedno z naszych wielkich Face-Cakes! Wreszcie, bohaterowie z dzieciństwa wszystkich miłośników psów wkradli się do tej kategorii: Psi Patrol! Ponieważ te ciężko pracujące psy regularnie ratują swoje miasto i wszystkie mają swoje specjalne zadania. Tak więc te odważne psy kwalifikują się do miejsca w naszej kategorii zawodowej.

Torty

Oczywiście nie chcemy odmawiać Ci w tej kategorii dzielenia się swoim zdjęciem lub wiadomością tekstową z najbliższymi. Być może znasz również kogoś z pracy, rodziny lub kręgu przyjaciół, kto po prostu bawi się przez cały dzień telefonem komórkowym, odpowiada na wiadomości, wykonuje telefony itp. Nasz Tort SMS jest właśnie właściwą metodą dostarczenia ładnej wiadomości tekstowej. Albo możesz wziąć nasz tort MMS-owy od razu! Na tym torcie możesz udostępniać całe sesje czatu, strony internetowe, zdjęcia lub inne serwisy społecznościowe. A wszystko to w zaprojektowanej przez nas ramce na telefon komórkowy. Wystarczy wgrać zdjęcie z żądanym motywem, a my wydrukujemy je na najlepszym marcepanie Odense. Co powiesz na przykład na słodkie ciasto z telefonem komórkowym dla Twojego skarbu, na którym możesz po prostu wydrukować zrzut ekranu swojego pierwszego czatu. Albo możesz świętować swoje pierwsze 1000 zwolenników na Instagram z tym ciastem.

Więcej projektów tortów

Również nasz artysta Uli Stein wymyślił dla Ciebie różne projekty wypieków, które jak zawsze sprawią, że będziesz się śmiać i zachwycać ich zabawnymi figurami i tekstami w stylu komiksu. Może po prostu szukasz nowej pracy, jak nasza mała myszka szukająca miejsca. Albo masz pracę biurową jak nasza mysz przy komputerze i po prostu ciesz się na każdy nowy dzień roboczy. Ale nie tylko ciasta z Uli Stein wkradły się do naszego asortymentu. Również nasz tort z lokomotywą w jedną stronę miały właśnie zabrać Cię w podróż do odległych zakątków świata. Musisz tylko zdecydować, dokąd chcesz się udać. To ciasto jest idealne dla każdego fana lokomotywy. Może ty albo jeden z twoich przyjaciół ma w domu model kolejki? Następnie po prostu świętuj imprezę z przyjaciółmi lub rodziną z tematem kolei. Albo znasz namiętnego maszynistę kolejowego, który po prostu chce uczcić swoją wspaniałą pracę pasującym tortem. Czy to dla Ciebie, czy jako prezent, to ciasto jest idealne dla Twoich potrzeb!

Bez względu na to, jaką (wymarzoną) pracę wykonujesz obecnie, po prostu osłodzisz swoje codzienne życie naszymi wspaniałymi ciasteczkami na temat pracy. Zaskoczcie na przykład swoich kolegów, zainspirujcie swój skarb lub dzieci albo po prostu zjedzcie sobie pyszny kawałek ciasta. Bo jeśli dużo pracujesz, musisz zjeść wystarczająco dużo ciasta, aby podtrzymać swoją siłę!
Życzymy Tobie miłego dnia pracy!

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000