Torty tropikalne

Tort arbuz i ananas
Tort arbuz i ananas
649,90 zł
Tort z motywem tropikalnym
Tort z motywem tropikalnym
136,90 zł
Tahiti tropikalny Fototort
Tahiti tropikalny Fototort
136,90 zł
Tort kraje tropikalne
Tort kraje tropikalne
136,90 zł
Niebieski tropikalny tort
Niebieski tropikalny tort
136,90 zł
Tort Deluxe z flamingiem
Tort Deluxe z flamingiem
259,00 zł
Tort flaming - różowy
Tort flaming - różowy
136,90 zł
Babeczki z flamingiem
Babeczki z flamingiem
126,90 zł
Tort flaming projektu Pia Lilenthal
Tort flaming projektu Pia Lilenthal
136,90 zł
Tort flaming - niebieski
Tort flaming - niebieski
136,90 zł
Tort Face-Cake - Tarzan
Tort Face-Cake - Tarzan
189,00 zł
Tort flaming - żółty
Tort flaming - żółty
136,90 zł
Cukrowe flamingi
Cukrowe flamingi
17,90 zł
Nakładka dekoracyjna - Różowe Flamingi
Nakładka dekoracyjna - Różowe Flamingi
17,90 zł

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter
Strona

Produkty 14Tropikalne ciastka na każdy sezon!

Myślisz, że nasze torty tropikalne można podziwiać tylko w ciepłych miesiącach roku? Niestety musimy Cię rozczarować, ponieważ możesz zamówić nasze tropikalne ciasta przez cały rok! Tak więc nie tylko wyczarowujemy tropikalne kwiaty, liście i rośliny w Twoim salonie, ale także umieszczamy Ciebie i Twoich gości w tropikalnej imprezowej atmosferze! Szczególnie w przypadku naszych tropikalnych tortów motto brzmi: więcej znaczy więcej! I tak zdecydowaliśmy się na kolorowe i jasne wzory i wzory, które pozostaja wierne barwom lasów tropikalnych . Szczególnie kolory takie jak zielony i żólty są symboliczne dla tropików i dlatego często są używane w naszych projektach ciast. Oczywiście do naszych tropikalnych wyrobów wprowadziliśmy również specjalny styl i nie zaprojektowaliśmy nudnych ciastek, lecz prawdziwe atrakcje przyciągające wzrok, które zaskoczą Państwa na każdej tropikalnej imprezie.Kolorowe kwiaty tropikalne tropical

Chcemy Państwa przekonać klasycznymi, a zarazem niezwykłymi wzorami ciast, a tym samym zadziwić nie tylko Państwa, ale i Państwa gości. I to jest dokładnie to, co osiągamy z naszym kolorowe torty z kwiatami tropikalnymi! Mamy je dla Państwa w dwóch różnych wariantach kolorystycznych i dzięki temu oferujemy Państwu wystarczająco dużo powierzchni, aby móc je dalej ozdabiać zgodnie z Państwa życzeniami i pomysłami oraz dostosować do Państwa miejsca imprezy.

Jak Wam się podoba nasz Tropikalne ciasto kwiatowe w zielonej wersji? Jasne kolory i kolorowy wzór zdobią powierzchnię ciasta. Poza kolorowymi kwiatami i roślinami typowymi dla lasu deszczowego, możesz dodać swój własny napis! W ten sposób możesz sprawić, że tort będzie naprawdę wyjątkowy i dopasujesz go nie tylko do swojej tropikalnej dekoracji stołu, ale także do urodzinowego dziecka. Tworzysz własne ciasto w tropikalnym stylu i w ten sposób zapewniasz niezapomniane chwile. Pozwól się zabrać w tropikalne przygody i odkryj nowy, odmienny świat razem z naszym Tortem z Zielonym Tropikalnym Kwiatem.

Jeśli Twój ulubiony kolor jest niebieski zamiast zielonego, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość! Nasze ciasto z kwiatami tropikalnymi jest dostępne nie tylko z klasycznymi zielonymi liśćmi, ale także w zupełnie nowej interpretacji! Niebieskie listki uczynią Twój tort wyjatkowym i goście z pewnością nigdy wcześniej nie widzieli takiego ciasta. Masz gwarancję na ten "Moment WOW". Jasne kolory tropikalnych kwiatów, które z pewnością wprawią każdego w tropikalny nastrój.

Również nasz klasyczny Tort kraje tropikalne cieszy się dużą popularnością! Bogata zieleń i odrobina żółci daje ciastu to coś pewnego. Bardziej abstrakcyjna prezentacja roślin i kwiatów sprawia, że Twoje ciasto tropikalne wygląda o wiele bardziej żywe, a goście nigdy nie będą mieli dość tego tortu. Zmień swoją Tropikalną Imprezę w rajski, krótki urlop i wpraw siebie i swoich gości w świąteczny nastrój. Dzięki doskonałej muzyce i niezrównanej tropikalnej dekoracji impreza pozostanie w pamięci i na długo pozostanie w pamięci!Tropikalne przysmaki do twojego ciasta tropikalnego


Aby Twój tropikalny bar cukierkowy pasował do motta i aby serwować odpowiednie przysmaki dla Twoich gości, mamy w naszym sklepie różne przysmaki, które wspierają Twoją tropikalną imprezę z mottem pod każdym względem! Co powiesz na przykład na nasze kolorowe Ciasto-na-patyku , które w żaden sposób nie ustępują pysznym lodom na patyku. Pyszny owocowy smak marakuji również pozwala kubkom smakowym zanurzyć się w tropikalnej przygodzie. A wygląd naszych małych ciasteczek sprawi, że młodzi i starzy po prostu się rozpłyną. Kto potrzebuje chłodzenia normalnymi lodami? - Wolimy ciasta na patyku z kolorowym lukrem i pyszną polewą kruszonkową!

Również nasze cupcakes z flamingiem są idealną małą rzeczą pomiędzy, jeśli chodzi o tropiki. Kto nie lubi różowych flamingów, które znalazły cieniste miejsce pod tropikalnymi palmami? Urocze ptaki nie tylko idealnie pasują do Twojej tropikalnej imprezy z hasłami, ale także wnoszą do gry wystarczającą ilość kolorów! Czy to niebieskie, różowe czy żółte - nasze Flamingo Cupcakes przynoszą to wszystko i świętują dzikie tropikalne przyjęcie z Tobą!Torty tropikalne na Twój stół urodzinowy!

Naturalnie mamy nasz popularny motyw flamingo nie tylko na babeczkach, ale chcieliśmy też wydrukować słodkie różowe ptaki na naszych tortach! Torty przynoszą urozmaicenie dzięki swoim jaskrawym kolorom i różnorodnym kolorowym tłom. Tak więc idealnie pasują do Twojej tropikalnej dekoracji imprezowej i wnoszą do Twojego salonu pewną dozę lekkości! Jeśli spodziewasz się większej liczby gości, możesz albo zmienić nasz tort z flamingiem albo zamówić swoj ulubiony w wersji dwu- lub nawet trójwarstwowej! W ten sposób można nakarmić do 43 gości, a na pewno pozostaną po nich pyszne wspomnienia nawet po tropikalnym przyjęciu.

Jeśli masz na myśli inny motyw, którego nie możesz znaleźć w naszym sklepie, nasze produkty fotograficzne mogą być również dobrą alternatywą. Tutaj możesz łatwo załadować swój pożądany motyw tropikalny, a my wydrukujemy go bezpośrednio na torcie. Żadne życzenie nie zostanie na pewno niespełnione. Nieważne czy torty , cake-pops lub malutkie torciki - możesz mieć wszystko wydrukowane z Twoim motywem tropikalnym i zamienić je w prawdziwe unikalne kawałki.

Więc na co czekasz? Świętuj swoją tropikalną imprezę tematyczną z tropikalnymi przysmakami, takimi jak ciastka flamingo, ciastka tropikalne lub kolorowe ciastka z kwiatami tropikalnymi!

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000