Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Nadruki na tort na masie marcepanowej

Zamów online nadruk na tort!


Kwadratowa nakładka marcepanowa na tort
Okrągła nakładka marcepanowa na torta
Prostokątna nakładka marcepanowa na to...
Przybory cukiernicze i okrągła nakład...
Przybory cukiernicze i prostokątna nak...
Przybory cukiernicze i kwadratowa nakła...

Zamów online nadruki na tort na masie marcepanowej!

Wreszcie realizacja każdego projektu cukierniczego stała się możliwa! Dzięki naszej wysoko rozwiniętej technologii druku barwnikami spożywczymi Twoja kreatywność nie ma już żadnych barier!

Nasze wysokiej jakości drukarki, zaprojektowane z myślą o druku na marcepanie urzeczywistnią wszystkie Twoje projekty! Do druku używamy tylko i wyłącznie barwników spożywczych najwyższej jakości, posiadające wszelkie atesty standardów europejskich, dzięki czemu jesteśmy pewni, co do jakości naszych produktów. Marcepan, który używamy jest starannie wyselekcjonowanym marcepanem na bazie kalifornijskich migdałów i dostarczany jest nam przez firmę Odense, która dostarcza swój produkt nawet duńskiej rodzinie królewskiej!

Nasza specjanie opracowana technologia pozwoli Ci cieszyć się każdym zdjęciem lub obrazem na Twojej masie marcepanowej, którą możesz użyć do obłożenia Twojego tortu! W ofercie posiadasz do wyboru malutkie nadruki jadalne na babeczki lub torciki, albo większe wydruki jadalne - u nas każdy kochający pieczenie znajdzie coś dla siebie! Jak to działa? Wybierz wielkość i kształt nadruku jadalnego i prześlij swoje logo, wzór lub zdjęcie. Jeśli chcesz, masz możliwość wybrania napisu, który wydrukujemy na marcepanie. Po otrzymaniu zamówienia, zostanie ono przez nas opracowane. Nadruki jadalne są następnie bezpiecznie i terminowo dostarczane prosto do Twojego domu.

Bardzo ważne jest, abyś nie przechowywał zamówionego nadruku w lodówce. Z powodu kondensacji druk może ulec odbarwieniom. Marcepan wspaniale przechowuje się w temperaturze pokojowej! Jeśli jesteś dopiero początkującym cukiernikiem, polecamy serdecznie obajrzenie naszych tutoriali, które ułatwią Ci ozdobę Twoich wypieków! Przewodniki wideo znajdziesz tutaj.