Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Nadruki na marcepanie

Zamów online nadruk na tort!


Kwadratowa masa marcepanowa na tort
Okrągła masa marcepanowa na tort
Masa marcepanowa na tort - prostokąt
Nakładki na torciki ze zdjęciem - 8 x 8...
Przybory cukiernicze i okrągła nakładka ...
Przybory cukiernicze i prostokątna na tort...
Przybory cukiernicze i kwadratowa nakładka...

Zamów online nadruki na marcepanie!

Wreszcie realizacja każdego projektu cukierniczego stała się możliwa! Dzięki naszej wysoko rozwiniętej technologii druku barwnikami spożywczymi Twoja kreatywność nie ma już żadnych barier!

Nasze wysokiej jakości drukarki, zaprojektowane z myślą o druku na marcepanie urzeczywistnią wszystkie Twoje projekty! Do druku używamy tylko i wyłącznie barwników spożywczych najwyższej jakości, posiadające wszelkie atesty standardów europejskich, dzięki czemu jesteśmy pewni, co do jakości naszych produktów. Marcepan używany przez nas, jest starannie wyselekcjonowanym marcepanem na bazie kalifornijskich migdałów i dostarczany nam przez firmę Odense, która dostarcza swój produkt nawet duńskiej rodzinie królewskiej!

Nasza specjanie opracowana technologia pozwoli Ci cieszyć się każdym zdjęciem lub obrazem na Twojej masie marcepanowej, którą możesz użyć do obłożenia Twojego tortu! W ofercie posiadasz do wyboru malutkie nadruki jadalne na babeczki lub torciki, albo większe wydruki jadalne - u nas każdy kochający pieczenie znajdzie coś dla siebie! Jak to działa? Wybierz wielkość i kształt nadruku jadalnego i prześlij swoje logo, wzór lub zdjęcie. Jeśli chcesz, masz możliwość wybrania napisu, który wydrukujemy na marcepanie. Po otrzymaniu zamówienia, zostanie ono przez nas opracowane. Nadruki jadalne są następnie bezpiecznie i terminowo dostarczane prosto do Twojego domu.

* istnieje możliwość wybrania polskich znaków diakrytycznych tj. Ą ą Ć ć Ę ę Ł ł Ń ń Ó ó Ś ś Ź ź Ż ż

Bardzo ważne jest, abyś nie przechowywał zamówionego nadruku w lodówce. Z powodu kondensacji druk może ulec odbarwieniom. Marcepan wspaniale przechowuje się w temperaturze pokojowej! Jeśli jesteś dopiero początkującym cukiernikiem, polecamy serdecznie obajrzenie naszych tutoriali, które ułatwią Ci ozdobę Twoich wypieków! Przewodniki wideo znajdziesz tutaj.