Zamów tort ze Spider-Man’em®

Spiderman® na torcie z pajęczyną
Spiderman® na torcie z pajęczyną
155,90 zł
Spiderman® na dwupiętrowym torcie z pajęczaną
Spiderman® na dwupiętrowym torcie z pajęczaną
369,00 zł
Avengers® na trzypiętrowym torcie
Avengers® na trzypiętrowym torcie
729,00 zł
Świeczka tortowa Spider-Man®
Świeczka tortowa Spider-Man®
20,90 zł

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter

Produkty 4


Zamów online torty ze Spider-Man’em®

Niektóre dzieci boją się pająków, ale na pewno nie boją się człowieka pająka Spider-mana®! Peter Parker to postać posiadająca fantastyczne moce, dzięki nim przekształca się on w superbohatera i ratuje świat przed złem. W tej kategorii znajdziesz różne wersje wypieków z Spider-Manem®. Do wyboru masz świece Spider-Mana®, która idelanie wpasuje się w każdy tort lub fontanne tortową. To wszystko sprawi, że tort wyglądał będzie spektakularnie. Tort Spider-Man® jest bardzo oryginalny i na pewno sprawi dużą radości wszystkim fanom tego bohatera. Kiedy zapada noc, Peter Paker z normalnego człowieka zamienia się w superbohatera, by ratować ludzkość.

Dekoracje

Chcesz, aby Twój tort Spider-Man® był jeszcze bardziej unikatowy? Nic prostrzego w naszym sklepie internetowym znajdziesz mnóstwo dodatków które jeszcze bardziej go upiększą. Począwszy od dekoracji z marcepanu i cukru, jak również z czekolady, po przeróżne wstążki i świeczki. Dzięki temu możesz stworzyć swój własny tort według swoich upodobań. Mamy różne świeczki w formie figurek, jak również w formie liczb. Możesz także użyć standardowych świec do tortu, a następnie dostosować liczbę świec do wieku solenizanta. W jednym zestawie można zamówić do 60 świec, które będą się doskonale prezentować na torcie.

Potrzebujesz zestaw na imprezę?

Poza przeróżnymi świeczkami, figurkami, wstążkami i ozdobami, w naszym sklepie internetowym znajdziesz również gotowe zestawy na imprezę. Możesz je łatwo zamówić i dzięki temu zamienisz swoje zwykłe przyjęcie urodzinowe w prawdziwe show! Te zestawy na imprezy są dostępne nie tylko dla dorosłych, ale także dla najmłodszych z nas ;) Lubimy sprawiać, by dziecią błyszczały oczy i staramy się wykorzystać każdą możliwość, aby to osiągnąć. Nasze zestawy zawierają kubeczki, słomki, serwetki, kapelusiki, girlande i wiele innych. Dodatkowo dostępne są one w kilku motywach.

Smak

Nasze słodkości dostępnie są w wielu smakach, formach oraz kształtach. Może zainteresował Cię mały tort jednopiętrowy? A może jednak wolałbyś dwupiętrowy tort na większą imprezę? Do wyboru do koloru. Cieszymy się, że możemy zapewnić Tobie odpowiednią wszechstronność w wyborze idealnego tortu. Dzięki różnym smakom możesz delektowac się słodyczą, ale również owocową nutą. Każdy miłośnik ciast z pewnościa znajdzie coś dla siebie. Nietolerancja glutenu jest poważnym problemem, ale nie dla nas. Wychodzimy temu naprzeciw i w naszej ofercie dodajemy opcję beglutenową.

 

 

Kartki z życzeniami - Słodka niespodzianka!

Wspaniałym pomysłem jest umieszczenie kartki okolicznościowej do tortu w ramach niespodzianki. Dzięki temu możesz dodać kolejny osobisty akcent do tortu i upewnić się, że Twój prezent zostanie zapamiętany. Możesz wybrać jedną z dwóch opcji: wydrukowaną kartkę, na której możesz zamieścić więcej treści albo ręcznie napisaną, w tradycyjnym, klasycznym, old-schoolowym stylu. Dodanie kartki okolicznościowej jest idealnym, drobnym upominkiem do tortu na urodziny. Dodatkowo swój wybrany tekst możesz umieścić również na naszym dwupiętrowym torcie z pająkiem. Na torcie mieści się do 35 znaków.

Daj się zainspirować

Jeśli nie wiesz dokładnie, jak udekorować swój tort, to zapraszamy do odwiedzenia na naszej strony inspiracji tortowych i obejrzenia zdjęć klientów, jak i również naszych zdjęć. W ten sposób uzyskasz więcej inspiracji do zaprojektowania tortu, który następnie będziesz mógł podać do skosztowania swoim gością. Jeśli to nie wystarczy, możesz również odwiedzić nasz profil na instagramie. Znajdziesz tam piękne zdjęcia naszych słodkości.

Data ważności oraz dostawa

Data ważności spożycia naszych tortów wynosi około 10 dni. Dajemy Ci więc możliwość zaplanowania niespodzianki i wcześniejszego przechowywania tortu. Dzięki temu możesz przygotować wszystko w spokoju. W celu optymalnego przechowywania tortu zalecamy temperaturę 20 stopni Celsjusza. Zwykle jest to normalna temperatura pokojowa. Ważne jest, aby tort był przechowywany bez chłodzenia, w przeciwnym razie stanie się twardy.

Fontanna tortowa:
Dekoback
© Marvel®

 

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000