Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Sponge Bob

Zamów online torty z figurką Sponge Bob

Amerykański serial animowany, którego akcja rozgrywa się w podwodnym świecie i opowiada o przygodach żółtej, przesympatycznej gąbce morskiej zna chyba każdy! Co za tym idzie serial przez lata zyskał rzeszę wiernych fanów. Jeżeli Ty zaliczasz się do tego grona, to znalazłeś się w odpowiedniej kategorii, gdyż znajdziesz tutaj rozmaite torty z Twoim ulubionym bohaterem Sponge Bobem!

W naszej ofercie posiadamy dwa kwadratowe torty. Pierwszy tort przypomina strukturą samego Sponge Boba, drugi zaś został zachowany w stylistyce morskiej. Wybierz tort, który bardziej przypada Ci do gustu! Na imprezy tematyczne lub uroczystości urodzinowe stworzyliśmy również dwupiętrowy tort ze Sponge Bobem i jego przyjaciółmi! Ten dwupiętrowy tort jest naprawdę wyjątkowy, nie tylko dlatego, że znajdziesz na nim niemalże wszystkich Twoich ulubionych bohaterów, ale dlatego że wystarcza na wiele porcji czystej przyjemności dla podniebienia!

Zamów online prosto do domu niepowtarzalny wypiek ze swoim ulubionym gąbkowym stworem. Sponge Bob wyczaruje na twarzy każdego dziecka szeroki, szczery uśmiech od ucha do ucha, co sprawi, że impreza z pewnością będzie udana. Naturalnie masz możliwość indywidualizacji Twojego tortu, dodając swój osobisty napis. Może to być przykładowo imię solenizanta. Zamów online wyjątkowy tort, zaskocz swoich bliskich. Masz możliwość wyboru ekspresowej wysyłki, dzięki której dostarczymy tort już na kolejny dzień, w momencie gdy dokonasz zamówienia dzień wcześniej przed godziną piętnastą! Taki tort będzie więc również świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę.

Plastikowa figurka:
Bullyland®
© 2010 Viacom
Uwaga: Figurka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

SpongeBob Kanciastoporty na dwupiętrowym...
324,90 zł *
Do tortówDo tortów
SpongeBob Kanciastoporty na gąbkowym...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
SpongeBob Kanciastoporty na torcie morskim
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Świeczka na tort - SpongeBob...
19,90 zł *
Do dekoracji tortówDo dekoracji tortów
Aktualnie niedostępny