Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Cake Pops

Zamów Cake-Pops online!

Niektóre Cake-Popsy w miesiącach letnich niedostępne!

Cake-Pops (12 sztuk)
Cake-Pops z kolorową czekoladą (12 szt...
Cake-Pops z kolorową czekoladą i logie...
Bezglutenowe Cake-Pops z wiórkami kokos...
Cake-Pops - Lody na patyku w kolorowej c...
Cake-Pops – Zielone lody na patyku (10...
Cake-Pops – Żółte lody na patyku (1...
Cake-Pops – Różowe lody na patyku (1...
Cake-Pops – Niebieskie lody na patyku ...
Nowość!
Jesienne Cake-Popsicles (10 Sztuk)

Zamów Cake-Pops online!

Czy znasz już cake-pops ? Cake-pops’y to ciasteczkowe lizaki, które są dostępne w wielu przepysznych smakach! Koniecznie zaskocz swoich bliskich i zamów wyśmienite cake-pops’y ! Mała słodka przekąska z pewnością ucieszy podniebienia dzieci i dorosłych.U nas możesz zamówićnrównież cake-pops’y z twoim logo! Są wspaniałe jako mały słodki podarunek lub reklama dla Twojej firmy! Nie tylko przepysznie smakują, ale także służą jako świetna dekoracja na różnego rodzaju imprezy. Wszystkie nasze cake-pops’y są wykonane z ekskluzywnej czekolady belgijskiej firmy Callebaut.

Co najważniesze mamy tak bogata ofertę, iż z pewnościa znajdziesz coś odpowiedniego na Twoją okazję. Mamy edycję bożonarodzeniową, na halloween. Każdy rodzaj dostępny jest również w wielku smakach, więc bez wątpienia znajdziesz pośród nich swojego faworyta. Cake pops pakowane są po 12 sztuk do eleganckiego pudełka, dzięki czemu świetnie nadają się na prezent dla bliskich. Masz możliwość wyboru ekspresowej wysyłki, dzięki której dostarczymy słodkie pyszności już na kolejny dzień, w momencie gdy dokonasz zamówienia dzień wcześniej przed godziną piętnastą! Takie ciasteczkowe lizaki będą również świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę! Bądź oryginalny i niestandardowy i zaskocz swoich znajomych!

Uwaga: W celu uzyskania optymalnych wyników drukowania, prosimy nie wybierać zdjęć o zbyt szczegółowym tle. Tło może być niewyraźne ze względu na rozmiar nadruku, który na cake-pops’ach jest dość małych rozmiarów .


Jak zbudowac podstawke do cakepopsów z opwakowania
Jak zbudowac podstawke do cakepopsów z opwakowania