Druk


Nasze wyspecjalizowane drukarki, w druku za pomocą barwników spożywczych powstały z myślą o druku na produktach spożywczych. Właśnie za pomocą specjalnie tej opracowanej technologii drukujemy wszystkie zdjęcia, motywy i wzory na marcepanie najwyższej jakości. Nasze torty są następnie pokryte wydrukowanym marcepanem. Wyjątkowość naszej technologii polega na tym, że powstała ona z myślą o druku na produktach spożywczych, nie ustępując jakości i ostrości druku. Nasza technologia pozwala na drukowanie marcepanowych arkusz nawet o 1 metrze długości!


Barwniki spożywcze


Pigmenty używane do druku są specjalnie wyselekcjonowane, tak aby otrzymać jak najbardziej optymalną jakość wydruku. Nie rezygnując przy tym z wyśmienitego smaku. Barwniki stosowane przez TwojTort.pl spełniają wszelkie kryteria i normy UE. .

Do tortowej krainy! »

druk na produktach spożywczych

Motywy/DesignSune Envall

Sune Envall jest artystą, grafikiem i design’erem przemysłowym. Okładki książek i magazynów jego projektu są znane i rozpoznawalne na całym świecie. W czasie wolnym maluje on za pomocą farb olejnych i również od niedawna dołączyły do tego projekty komputerowe. Jednocześnie będąc aktywnym artystą, Sune jest bardzo aktywnym grafikiem przemysłowym: projektuje między innymi części samochodowe i wizerunki firmowe. Do jego klientów należą prawdziwi giganci tacy jak Husqvarna, Thule, Saab, Toyota Racing Departament, TOM´s Racing oraz Chrysler. Sune jest prawdziwym pasjonatem motocykli, samochodów i statków, które naturalnie znajdują również swoje miejsce w jego twórczości!

Sune Envall

Juan Rodrigo Méndez García

„Meksykanin, kreatywny od urodzenia!“ - w taki oto sposób prezentuje się nasz projektant tortów. Już od najmłodszych lat pełen pasji, spędza godziny na rysowaniu i projektowaniu, aby przelać na papier swoje fantazje. Dzięki temu spod jego rąk zostało powołanych do życia ponad 500 superbohaterów! W późniejszym czasie kredki i ołówek zostały zastąpione przez komputer, A sam Juan skończył studia projektanta na uniwersytecie Guadalajara w Meksyku. Od tego czasu Juan założył własną firmę i proponuje swoim klientom kreatywne projekty.

Juan Rodrigo Méndez García

Zdjęcia

Proszę wyślij nam obraz w formacie jpg-, gif- lub png. Wybierz obraz o jak największych wymiarach. Optymalny efekt zostaje uzyskany przy wymiarach minimalnie 300 ppi. Wprawdzie możemy powiększyć mniejsze obrazy, jednakże w tym procesie tracą one znacząco na ostrości i jakość druku nie jest zadowalająca.

Zwróć uwagę na proporcje obrazu, decydując się na fototort najlepiej wybrać prostokątne zdjęcie.

Nasze fototorty!»

Fototort

Tekst

Zamawiając u nas tort masz darmową możliwość dodania swojego tekstu, który zostanie na nim wydrukowany. W tym celu użyj pola „dodaj swój tekst“. Aby efekt był jak najbardziej zadowalający napis nie może być dłuższy niż 35 znaków. Zamawiając nasze fototorty możesz samodzielnie dodać swój tekst w edytorze obrazu.

Uwaga: Nie bierzemy odpowiedzialności za napisy dodane w inny sposób, niż te wymienione powyżej. Jeśli wybierzesz i załadujesz zdjęcie już z tekstem, nie będziemy mogli go zmodyfikować.

Napis na torcie

Edytor obrazu

Dzięki naszemu edytorowi obrazu, który jest bardzo prosty w obsłudze, masz możliwość modyfikowania i dopasowania swojego obrazu! Wyciąć, obrócić, powiększyć, zmniejszyć, dodać napis: wszystko jest możliwe! Jeśli potrzebujesz pomocy kliknij w górny prawy róg okna edytora obrazu.

Nasze fototorty! »

<Edytort obrazu