Partyzubehör online bestellen!

Dekoracje są na przyjęciu obowiązkowym elementem. Kto nie lubi świętować wspaniałego przyjęcia w doskonale udekorowanym miejscu? Planujesz imprezę na świeżym powietrzu? Nie ma problemu, nasze dekoracje imprezowe można przymocować również na zewnątrz. Nasze nowe Wachlarz blush oraz Wachlarz niebieski możesz po prostu przymocować do drzewa lub przywiązać do sznurka. Jeśli lubisz nieco więcej kolorów, to nasze Konfetti Złote lub Konfetti Srebrne są idealne na Twoje przyjęcie. Nasza Niebieska Girlanda Balonowa i Różowa Girlanda Balonowa są prawdziwym magnesem, przyciągają wzrok na każdym przyjęciu. Pasują idealnie na parapetówkę w ten sposób przy niewielkim wysiłku można stworzyć piękną i efektowną dekorację, którą możesz zamówić u nas online. Zgodziliście się zorganizować przyjęcie? Nasze dekoracje imprezowe nadają się również na niespodziankowe przyjęcie. Wybierz preferowaną datę i miejsce dostawy, aby zapobiec wcześniejsze wykrycie niespodzianki. A zaskoczenie i radość będzie doskonała. Czy na Zakończenie szkoły, ponieważ właśnie ukończyłeś studia z sukcesem, parapetówkę Twojego nowego mieszkania lub przyjęcie urodzinowe z przyjaciółmi i rodziną. Często znajdzie sie okazja, by świętować z najbliższymi. Potrzebujesz odpoczynku po tym wszystkim, uczyłeś się tygodniami i właśnie zdałeś egzamin lub udało Ci się znaleźć wymarzone mieszkanie, w którym w końcu wszystkie Twoje kryteria zostały spełnione. Chcesz podzielić się tym szczęściem z przyjaciółmi? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednie artykuły na każdą imprezę, które sprawią, że będzie ona spektakularna, a goście będą ją wspominać jeszcze przez wiele tygodni. Niezależnie od tematu imprezy, nasze dekoracje imprezowe pasują do wielu tematów, dzięki nim Twoje przyjęcie uzyska wyjątkowy akcent. Możesz dopasować dekoracje do jednego z naszych tortów lub do własnego tortu albo z innymi smakołykami z naszej oferty. Zamów wygodnie online z dostawą do domu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na dekorowanie lub na odpoczynek przed rozpoczęciem przyjęcia.

Wachlarz blush
Wachlarz blush
18,90 zł
Rozeta Kula Srebrna
Rozeta Kula Srebrna
18,90 zł
Rozeta Kula Złota
Rozeta Kula Złota
18,90 zł
Konfetti srebrne
Konfetti srebrne
13,59 zł
 Konfetti złote
Konfetti złote
13,59 zł
Girlanda z balonów- Różowe balony
Girlanda z balonów- Różowe balony
83,90 zł
Girlanda z balonów- Niebieskie balony
Girlanda z balonów- Niebieskie balony
83,90 zł

Brak wyników są dostępne dla tego filtra.

Usuń filter

Produkty 7

Kolejne dekoracje tortu i przyjęcia

Jeśli potrzebujesz większy wybór na Twoje przyjęcie, w naszej ofercie znajdziesz nie tylko różne torty, ale także wiele różnych dekoracje na tort które możesz dopasowywać do przyjęcia, na przykład świeczki na tort, dekoracje z marcepanu z cukru i toppery na tort. Mamy też wiele różnych Zestaw na dziecięce imprezy które pasują do indywidualnego tematu imprezy. Mamy również zestawy imprezowe dla dorosłych, oraz zestawy na święta.

Opakowanie i wysyłka tortu

Stworzyliśmy specjalne opakowanie, dzięki temu, torty oraz inne artykuły, stworzone przez nas z miłością, dotrą w nienaruszonym stanie i bezpiecznie pod wskazany przez Ciebie adres. Opakowanie optymalnie chroni tort oraz inne produkty i zapobiega ich przemieszczanie się w każdym kierunku. Dzięki temu nasze torty docierają do Ciebie tak samo pięknie zaprojektowane i nieuszkodzone, jak zostały wysłane z naszej cukierni.

Opcje wysyłki. Czas dostawy naszej paczki przez DHL Express wynosi 2 dni. Może jednak wystąpić odchylenie w dostawie o +/- 1 dzień. W związku z tym prosimy o uwzględnienie jednego dnia na dostarczenie przesyłki.

Nasze torty nie zawierają łatwo psujących się produktów (na przykład śmietany), dzięki czemu zachowują trwałość przez co najmniej 7 dni od momentu dostarczenia ich do domu. Najlepiej nie wkładać ciasta do lodówki. W lodówce pojawić się wilgoć i motyw może się rozmazać. Najlepiej przechowywać ciasto dobrze zapakowane w kartonie w temperaturze pokojowej - wtedy po kilku dniach będzie smakowało tak samo świeżo, jak w dniu dostawy. Bez względu na to, którą opcję wysyłki wybierzesz, dopilnujemy, aby Twój tort dotarł do Ciebie nieuszkodzony i na czas! Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy wszystkie wasze pytania. Zamów Twoje akcesoria na przyjęcie online, dostarczymy je pod wskazany przez Ciebie adres.

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000