WAŻNE: Niestety, musimy wstrzymać się na krótki czas z produkcją naszych tortów bezglutenowych. Dzieje się tak dlatego, że nie mamy już możliwości robienia takich tortów w obecnych warunkach. Gdy tylko przeniesiemy się do nowej siedziby, będziemy mogli ponownie rozpocząć produkcję naszych tortów bezglutenową - lepiej niż kiedykolwiek!

Do tego czasu nadal mamy w naszym asortymencie małe wypieki bezglutenowe :)
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Zamów u nas torty bezglutenowe!

W tej kategorii znajdziesz wspaniałe i oryginalne torty bezglutenowe. Nasze torty są w 100% bez glutenu. Torty bezglutenowe są produkowane i pakowane w innym, oddzielnym pomieszczeniu, dzięki czemu mamy całkowitą pewność co do ich zawartości. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. A gdyby tak ofiarować komuś bezglutenowy tort w ramach podziękowania? Z pewnością będzie to wspaniała niespodzianka. Dzięki naszemu specjalnemu edytorowi masz możliwość łatwo dopasować swój bezglutenowy tort. Taki wyjątkowy, piękny bezglutenowy tort będzie wspaniałym prezentem dla bliskich i przyjaciół. Zamówienie naszych produktó jest dziecinnie proste.

To bardzo proste: wybierz tort, a następnie przy wyborze smaku kliknij na - BEZGLUTENOWY.

Twoje zdjęcie, motyw lub wzór zostanie wydrukowany za pomocą barwników spożywczych na wysokiej jakości duńskim marcepanie marki Odense. Zostanie nim pokryty Twój tort. Każdy z tortów produkowany jest z pasją przez naszych cukierników. Dzięki specjalnie zaprojektowanym i bezpiecznym opakowaniom wysyłamy tort bezpiecznie na Twój adres. Nasze bezglutenowe torty są nie tylko przeznaczona dla osób chorych na celiakię, ale również dla wszystkich tych, którzy życzą sobie bezglutenowych słodkości. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego dla Ciebie tortu w naszej kategorii tortów tematycznych, przejrzyj naszą pozostałą ofertę. W większości przypadków nasze torty są dostępne w wersji bezglutenowej. Lista składników używanych do produkcji naszych bezglutenowych tortów znajduje się tutaj.

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000