Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Makaroniki kolońskie

Zamów makaroniki online


Makaroniki kolońskie (16 sztuk)
84,90 zł *
Do makaronikówDo makaroników
Aktualnie niedostępny
Makaroniki z logiem (16 sztuk)
104,90 zł *
Do makaronikówDo makaroników
Aktualnie niedostępny
Złote świąteczne makaroniki (16 Sztuk)
99,90 zł *
Do makaronikówDo makaroników
Aktualnie niedostępny

Macaroniki de Cologne

Pyszne ciasteczka francuskie są dostępne także w Polsce! Makaroniki to lekkie ciasteczka, zwyczajowo przygotowywane z bezy, co nadaje im niesamowitej lekkości. Tradycja przygotowywania makaroników sięga XIII wieku i wywodzi się z Francji i Włoch. Każdy region posiada swoje rodzime przepisy, które są pielęgnowane do dziś. Francuskie makaroniki są dostępne w rozmaitych kolorach i przekładane różnymi kremami, po czym są łączone, dzięki czemu przypominają swoim wyglądem nieco spłaszczoną kuleczkę. I właśnie to wydanie tych przepysznych bezowych ciasteczek jest najbardziej popularne w całej Europie.

Pyszności pełne historii i pasji cukierniczej w nowej odsłonie są dostępne również u nas. Co wyjątkowe, u nas masz możliwość indywidualizacji za pomocą swojego zdjęcia lub loga. Daje to nieskończoną ilość kombinacji i możliwości, które stoją przed Tobą otworem! Mała słodka przekąska z pewnością ucieszy podniebienia dzieci i dorosłych. Makaroniki z logiem mogą świetnie sprawdzić się jako słodka reklama Twojej firmy. Podarowując taki słodki upominek z pewnością jeszcze na długo pozostaniesz w pamięci klientów i współpracowników! Przekonaj się sam!

Nasze ręcznie robione makaroniki prosto z Kolonii są dostępne w sześciu smakach: pistacja, czekolada, wanilia, cytryna, malina i latte macchiato. Wystarczająco, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta! Makaroniki są ładnie zapakowane w eleganckim pudełeczku, które idealnie nadaje się na podarunek. Można również serwować je w pudełeczku. Masz możliwość wyboru ekspresowej wysyłki, dzięki której dostarczymy pyszne makaroniki już na kolejny dzień, w momencie gdy dokonasz zamówienia dzień wcześniej przed godziną piętnastą! Takie słodkości będą więc również świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę.

Uwaga: W celu uzyskania optymalnych wyników drukowania, prosimy nie wybierać zdjęć o zbyt szczegółowym tle. Tło może być niewyraźne ze względu na rozmiar nadruku, który na makaronikach jest dość małych rozmiarów.