Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Księżniczki

Zamów online tort z księżniczkami

Witamy w bajkowym świecie księżniczek! Ta kategoria z pewnością spodoba się każdej małej dziewczynce. Która z nich nie chciałaby zostać prawdziwą księżniczką, choćby na jeden dzień? Spełnij jej marzenie i zamów wyjątkowy prezent na jej urodziny! W naszej bogatej ofercie znajdziesz najbardziej znane księżniczki Dinsey'a, takie jak Arielka, Kopciuszek, Królewna Śnieżka. Twoja pociecha na pewno dostanie tort ze swoją ulubioną księżniczką! Dzięki temu każde dziecko poczuje się wyjątkowo i jeszcze na długo zapamięta ten wyjątkowy dzień.

Zaprojektowaliśmy nawet tort ze wszystkimi księżniczkami na wypadek, gdyby podjęcie decyzji o wyborze tylko jednej księżniczki było zbyt trudne. Wybierz tort idealny dla Ciebie i zamów szybko i sprawnie online. Dodatkowo masz możliwość zamówienia pasujących artykułów dekoracyjnych. W ofercie znajdziesz nawet świeczki w kształcie księżniczek! Figurki w zestawie z tortem wykonane są z plastiku, co pozwala na to, by po jedzeniu stały się ulubionymi zabawkami dziecka

Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami. Dostawa tortu na Twój adres na terenie całej Polski. Zamów online wyjątkowy tort, zaskocz swoich bliskich. Masz możliwość wyboru ekspresowej wysyłki, dzięki której dostarczymy tort już na kolejny dzień, w momencie gdy dokonasz zamówienia dzień wcześniej przed godziną piętnastą! Taki tort będzie więc również świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę.

Plastikowe figurki:
Bullyland®
© Disney
Uwaga: Figurka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3-go roku życia.

Trzy księżniczki na dwupiętrowym torcie.
324,90 zł *
Do tortówDo tortów
Księżniczka Zosia na fioletowym torcie
154,90 zł *
Do tortówDo tortów
Księżniczka Elsa na zimowym torcie
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort księżniczki z figurką Arielki
154,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort z lalką w różowej sukience
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort z lalką w zielonej sukience
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort z lalką we fioletowej sukience
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort z lalką w złotej sukience
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Deluxe jednorożec - podwójna...
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Niebieski Tort Deluxe Jednorożec - ...
299,90 zł *
Do tortówDo tortów