Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Slider [deluxePL]

Luksusowe torty i wypieki - bezkompromisowe gwiazdy wieczoru!

Mamy przyjemność zaprezentować nasze prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej, które są jednocześnie realizacją naszych snów i marzeń. W tej kategorii mamy do czynienia z istną mieszanką fantazji oraz wieloletniego doświadczenia sztuki rzemieślniczej. Podczas gwieździstej nocy nasze sny i marzenia nie wydają się już takie nieosiągalne. Kosztowało nas to wiele ciężkiej pracy i czasu, ale w końcu tu są, przepiękne, a zarazem wyśmienite torty w edycji luksusowej! Wyjątkowe rzeczy wymagają także nadzwyczajnego wysiłku, ale efekt końcowy jest tego wart!

W tej kategorii znajdziesz torty dopracowane w każdym szczególe, w celu zaspokojenia najbardziej wymagających gustów. Są to torty o nietypowych kształtach, tak aby to właśnie Twoja uroczystość pozostała w pamięci każdego gościa. Aby wyróżnić się z tłumu, zaprojektowaliśmy nieprzeciętne torty w kształcie luksusowej torebki, tort poduszkę z czekoladowym pantofelkiem, tort tenisówkę oraz wiele innych.

Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym oraz w wersji bezglutenowej. Dodatkowo, na niektórych tortach masz możliwość dodania swojego napisu, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami. Puść wodze swojej kreatywności!

Zamów online wyjątkowy tort, zaskocz swoich bliskich. Masz możliwość wyboru ekspresowej wysyłki, dzięki której dostarczymy tort już na kolejny dzień, w momencie gdy dokonasz zamówienia dzień wcześniej przed godziną piętnastą! Taki tort będzie zatem świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę.Tort Deluxe Make-Up, okrągły z bucieki...
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Deluxe JEDNOROŻEC - podwójna wyso...
334,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Fioletowy tort Deluxe JEDNOROŻEC - podw...
334,90 zł *
Do produktuDo produktu
Nowość!
Niebieski tort Deluxe JEDNOROŻEC - podw...
334,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Tort marmurowy Deluxe - podwójna wysoko...
220,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Czerwony Tort Deluxe – podwójna wysok...
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Żółty Tort Deluxe – podwójna wysok...
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Zielony Tort Deluxe – podwójna wysoko...
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Niebieski Tort Deluxe – podwójna wyso...
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Różowy Tort Deluxe – podwójna wysok...
259,90 zł *
Do tortówDo tortów