Skip to Store Area:

  Poduszka z pantofelkiem

Zamów online tort „pantofelek na poduszce“!

Szukasz ekskluzywnego tortu na twoją uroczystość? Może organizujesz wieczór panieński i zależy Ci na idealnej imprezie ze spacjelnym tortem? Chcesz zachwycić swoich gości modnym i zarazem naprawdę wyjątkowym wypiekiem? Tort z czekoladowym pantofelkiem na torcie poduszce jest częścią naszej kolekcji luksusowych tortów, stworzonych, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Tort wykonany jest ręcznie przez profesjonalnych, doświadczonych cukierników. Powierzchnia tortu pokryta jest wysokiej jakości marcepanem od duńskiej firmy Odense, która zaopatruje nawet duńską rodzinę królewską! Powierzchnia tortu stylizowana jest w taki sposób, aby przypominała poduszkę. Taki design nadaje całości niesamowitej lekkości.

Aby każdy odnalazł tort odpowiedni dla siebie, stworzyliśmy go w aż ośmiu odsłonach kolorystycznych: różowy, niebieski, fioletowy, żółty, pomarańczowy, brązowy, czerwony i zielony. Każdy z tortów ozdabia pasujący pantofelek z czekolady. Tort "pantofelek na poduszce" nadaje się dla dziewczynek i kobiet w każdym wieku. Dzięki takiej niespodziance każda kobieta poczuje się jak księżniczka.

Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym oraz w wersji bezglutenowej. Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami. Dostawa na terenie całej Polski.

Uwaga - w miesiącach letnich (lipcu i sierpniu) torty z butami czekoladowymi nie są niestety dostępne!

Różowy tort deluxe z czekoladowym pant...
Niebieski tort deluxe z czekoladowym pan...
Fioletowy tort deluxe z czekoladowym pan...
Złoty tort deluxe ze srebrnym czekolado...
Pomarańczowy tort deluxe z czekoladowym...
Brązowy tort deluxe z czekoladowym pant...
Czerwony tort deluxe z czekoladowym pant...
Zielony tort deluxe z czekoladowym panto...