Skip to Store Area:

  Serca

Zamów online torty w kształcie serca!

Miłość jest najprawdopodobniej jednym z najpiękniejszych uczuć. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy specjalne torty w kształcie serca, które pomogą Ci wyrazić Twoje uczucia! Nie ważne, czy chciałbyś podarować przepiękny tort w kształcie serca komuś z rodziny, przyjaciółce, czy może Twojej drugiej połówce, jeden z wyśmienitych tortów z tej kategorii będzie bez wątpienia strzałem w dziesiątkę. Od wieków serce było i nadal jest najbardziej powszechnym i wszystkim znanym symbolem miłości. Pokaż ukochanym Ci osobom, że je kochasz podarowując im taki słodki upominek! Trzymaj się starego przysłowia „droga do serca prowadzi przez żołądek“! Opierając sie na naszym doświadczeniu i zadowoleniu naszych klientów możemy z ręką na sercu powiedzieć, że to stare przysłowie sprawdza się w rzeczywiśtości! Wypróbuj i Ty!

W naszej bogatej ofercie znajdziesz torty w kształcie serca na rozmaite okazje: torty idealne na Dzień Matki, przykładowo tort z napisem "Dla najlepszej mamy". Każda mama zasługuje na wyjątkowy prezent! Znajdziesz u nas aż dwa rodzaje tortów,a mianowicie tradycyjny tort w kształcie serca lub foto-tort, na którym wydrukujemy dowolnie wybrane przez Ciebie zdjęcie! Twój Skarb będzie zachwycony jeśli wydrukujesz na Torcie wasze wspólne ulubione zdjęcie, które przypomina o cudownych chwilach spędzonych razem! Przejżyj Wasze wspólne zdjęcia z urlopu, a na pewno znajdziesz zdjęcie idealne na tort!

Podarowując swojemu ukochanemu lub ukochanej tort w kształcie serca, masz już praktycznie gwarancję, że to słodkie przesłanie miłosne trafi prosto do serca! Kto nie byłby zachwycony takim upominkiem? Nie dość że piękny, to do tego naprawdę wyśmienity! Wspaniały prezent na dzień zakochanych lub rocznicę związku.

Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym. Do wyboru masz również rozmiar tortu. Jeden wystarcza na 10 porcji pyszności, zaś rozmiar nieco większy aż na 20!

Wskazówka: Aby otrzymać optymalny efekt wydruku, nie wybieraj zdjęcia ze zbyt szczegółowym tłem. Ze względu na małą powierzchnię druku (16x11 cm), tło mogłoby zostać wydrukowane dość niewyraźnie.

Dla najlepszej mamy - tort serce
Fototort w kształcie serca, rozmiar L
Kwiecisty tort dla mamy
Tort serduszko z jednorożcem Pummel
Tort truskawka
Tort w formie serca - biały garnitur
Tort w kształcie serca z miłosną wiad...
Tort w kształcie serca z napisem - Dla ...
Tort w kształcie serca ze zdjęciem, t...
Tort w kształcie serca ze zdjęciem, t...