Skip to Store Area:

Menu Badanie

Torty tematyczne

Zamów torty tematyczne online

Wysyłamy na zamówienie prawdziwe torty tematyczne na każdą okazję i w każdym rozmiarze! Aby otrzymać prawdziwy efekt 3D motyw drukowany jest nie tylko na powierzchni tortu, ale i na jego brzegach. Dodatkowo masz możliwość dodania Twojego tekstu, co uczyni każdy tort czymś bardzo osobistym i wyjątowym. Zaskocz swoich bliskich tortem z wymyślnym motywem!

Motyw na tort drukowany jest na wysokiej jakości masie marcepanowej z kalifornijskich migdałów, która wspaniale się komponuje w połączeniu z ciastem waniliowym bądź czekoladowym. Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym oraz ciasto waniliowe z kremem cytrynowym. Naturalnie, każdy przygotowywany przez nas tort przyrządzany jest ręcznie przez naszych wykfalifikowanych cukierników tuż przed wysyłką, gdyż dbamy o świeżość i jakość naszych produktów. Następnie tort pakowany jest do specjalnie zabezpieczonej paczki i wysłany za pośrednictwem DHL dostawą na dowolnie wybrany przez Ciebie dzień i adres. Dzięki temu możesz obdarować swoich bliskich i rodzinę nawet jeśli nie możesz być osobiście obecny w danym dniu u biskiej Ci osoby.

Na dole, po wybraniu interesującej Cię kategorii możesz dokonać zamówienia, a na górze strony, używając lupki możesz wyszukać odpowiedniego tortu! Mamy naprawdę bardzo bogatą ofertę tortów tematycznych o czym z pewnością sam się przekonasz. Dla dzieci będą idealne torty z bohaterami z ich ulubionych bajek, zaś dla dorosłych mamy torty o tematyce sportowej, hobbistycznej, ale również kolorowe torty o rozmaitych kształtach i wzorach. Stale powiększamy naszą ofertę o nowe pomysły, więc warto nas śledzić.

Jeżeli organizujesz imprezę tematyczną, bez wątpienia zainteresuje Cię nasza kategoria z zestawami na imprezy. Znajdziesz tam caałe zestawy z tortem jak i bez tortu, dzięki którym przygotujesz swoją imprezę tematyczną w kilka kliknięć!