Torty tematyczne

Zamów torty tematyczne online

Wysyłamy na zamówienie oryginalne torty tematyczne na każdą okazję i w każdym rozmiarze! Aby otrzymać prawdziwy efekt 3D, motyw drukowany jest nie tylko na powierzchni tortu, ale i na jego brzegach. Dodatkowo masz możliwość dodania Twojego tekstu, co uczyni każdy tort czymś bardzo osobistym i wyjątkowym. Zaskocz swoich bliskich tortem z wymyślnym motywem!

Motyw na tort drukowany jest na wysokiej jakości masie marcepanowej z kalifornijskich migdałów, która wspaniale komponuje się z ciastem waniliowym i czekoladowym. Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym oraz ciasto waniliowe z kremem cytrynowym. Wszystkie nasze torty robione są własnoręcznie i tuż przed wysyłką, gdyż dbamy o jakość i świeżość naszych produktów. Następnie tort pakowany jest do specjalnie zabezpieczonego kartonu i wysyłany za pośrednictwem DHL na dowolnie wybrany przez Ciebie dzień i adres. Dzięki temu możesz obdarować swoich bliskich i rodzinę, nawet jeśli nie możesz być obecny w danym dniu u biskiej Ci osoby.

Na dole strony po wybraniu interesującej Cię kategorii możesz dokonać zamówienia, a na górze strony używając wyszukiwarki możesz znależć odpowiedni dla Ciebie tort! Mamy fantastyczną ofertę tortów tematycznych o czym z pewnością sam się przekonasz. Dla dzieci będą idealne torty z bohaterami z ich ulubionych bajek, zaś dla dorosłych mamy torty o tematyce sportowej, hobbistycznej, jak również kolorowe torty w rozmaitych kształtach i wzorach. Stale powiększamy naszą ofertę o nowe produkty, więc warto nas śledzić.

Jeżeli organizujesz imprezę tematyczną, bez wątpienia zainteresuje Cię nasza kategoria z zestawami na imprezy. Znajdziesz tam całe zestawy z tortem jak i bez tortu, dzięki którym przygotujesz swoją imprezę tematyczną w kilka kliknięć!

Dokonaj zamówienia w nadchodzących 00:00:00 aby otrzymać tort za pośrednictwem - Day, 00.00.0000