Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Baranek Shaun

Tort z barankiem Shaun


Baranek Shaun - Tort urodzinowy
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Baranek Shaun - Tort Halloween
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Baranek Shaun - Tort Wielkanocny
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Baranek Shaun - Tort z sercem
129,90 zł *
Do tortówDo tortów

Zamów online tort z barankiem Shaun

Mamy świetną wiadomość dla każdego małego oraz dużego fana bajek z barankiem Shaun! Specjalnie dla Was stworzyliśmy przepiękne, kolorowe torty z Waszym ulubionym puchatym bohaterem! Baranek Shaun jest nie tylko na ekranach telewizyjnych, ale i na naszych tortach!

Tort z barankiem Shaun sprawdzi się na rozmaite okazje: jako tort urodzinowy lub okolicznościowy. Tort z sercem, które zaklejone jest plasterkiem, będzie idealny, aby podarować go osobie którą kochasz! Sprawdzi się również jako słodki prezent w ramach przeprosin. Projektując serię tortów z barankiem Shaun pomyśleliśmy również o Halloween i Wielkanocy! Nasz bohater przebiera się odpowiednio do każdej okazji! Tym sposobem ten sympatyczny zwierzak będzie mógł gościć na Twoim stole nawet kilka razy w roku! Nasze torty z barankiem Shaun nie są zatem zarezerwowane tylko i wyłącznie dla dzieci, ale dla każdego!

Każdy spośród naszych tortów jest naturalnie dostępny w czterech wariantach smakowych, a więc biszkopt czekoladowy z kremem czekoladowym lub wiśniowym, biszkopt waniliowy z kremem malinowym lub cytrynowym. Dodatkowo masz możliwość wyboru rozmiaru tortu o średnicy odpowiednio: 18 cm (6 porcji), 26 cm (12 porcji) i 36 cm (25 porcji). Na większe przyjęcia (do 43 Porcji) proponujemy zamówienie tortu dwu- lub trzypiętrowego. Zrób świetną niespodziankę swoim bliskim, rodzinie lub swojej drugiej połówce podarowując im w prezencie wyjątkowy tort z przywódcą owczego stada, które zawsze wyjdzie z różnego rodzaju tarapatów dzięki pomysłowości i dobrej dawce humoru!

© and TM Aardman (2016)
Licensing by WDR mediagroup GmbH