Skip to Store Area:

Menu Badanie

Zamów online torty na szczególne okazje

Zamów online torty na szczególne okazje

W tej kategorii znajdziesz zestawienie naszych tortów na szczególne okazje . Nie ważne z jakiej okazji zamówisz tort, ważne, że gest będzie prosto z serca! Wybierz z poniższej listy pasującą okazję i przejrzyj dostępne u nas torty. Posiadamy wyjątkowe torty na wiele okazji.

Idealne dla przyjaciół i bliskich będą torty na pożegnanie, w momencie kiedy ktoś z otaczającego Cię grona wyjeżdża na dłuższy czas. Masz okazje pożegnać go w specjalny sposób! Gdy będziesz miał ochotę komuś podziękować za otrzymaną pomoc lub wsparcie z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego pośród tortów na podziękowanie. Wyraź swoją wdzięczność zamawiając wybrany tort z naszej oferty. Kiedy będziesz chciał kogoś przeprosić w niestandardowy sposób, zamów jeden z naszych tortów na przeprosiny! Jeżeli niebawem powiększy Ci się rodzina, proponujemy torty z okazji narodzin. Na halloween również mamy coś odpowiedniego. Wszelkiego rodzaju uroczystości kościelne ubogacą nasze torty na Chrzest, Pierwszą Komunię Świętą i Bierzmowanie. W ofercie dostępne są również torty idealne na Dzień Matki, a nawet na Wielkanoc! Bądź kreatywny i oryginalny, koniecznie zaskocz swoich bliskich specjalnym tortem.

Torty dostępne w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym. Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami.