Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Dzień Matki

Dla Najlepszej Mamy na świecie!!!


"I Love Mum" Cake-Pops
I Love Mum - tort serduszko
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Kwiecisty tort dla mamy
189,90 zł *
Do tortówDo tortów
Cake-Pops "Walentynki" (12 sztuk)
Ozdoba na tort - Dzień Matki
Dla najlepszej mamy - tort serce
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Dla najlepszej Mamy
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort czekoladowy - serce dla mamy
84,90 zł *
Do tortówDo tortów
Babeczki w serduszka
104,90 zł *
Do babeczekDo babeczek
Tort "I love you"
134,90 zł *
Do tortówDo tortów

Podaruj mamie wspaniały tort z okazji Dnia Matki

W tej kategorii znajdziesz wszytko co potrzebne, aby serce Twojej ukochanej mamy zabiło szybciej! W naszej ofercie znajdziesz klasyczne wzory, ale i także wymyślny tort Mama-superbohaterka! Koniecznie zadbaj o to by Dzień Matki był dniem wyjątkowym. Taki tort z pewnością wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy! To Tobie zostawiamy wybór, który z dostępnych wzorów przemawia do Ciebie najbardziej. Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami.

Taka słodka niespodzianka pozostanie w pamięci Twojej mamy z pewnością jeszcze przez długi czas! Foto-tort, Face-Cake lub tort w kształcie serca? Każda z powyższych opcji bez wątpienia bardzo spodoba się Twojej mamie! My pomożemy Tobie wyrazić za pomocą wybranego tortu wdzięczność i miłość do ukochanej mamy. A jeśli w ten wyjątkowy dzień nie masz możliwości odwiedzić Twojej mamy osobiście, wyślemy tort na jej adres, tak aby nie czuła się zapomniana i otrzymała z okazji jej święta coś słodkiego!

Każda mama jest wyjątkowa i powinna zostać odpowiednio doceniona, a taki tort sprawdzi się świetnie w takiej sytuacji. Masz możliwość wyboru ekspresowej wysyłki, dzięki której dostarczymy tort już na kolejny dzień, w momencie gdy dokonasz zamówienia dzień wcześniej przed godziną piętnastą! Taki tort będzie zatem również świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę.Tort na powyższym zdjęciu to tort w kształcie serca „Dla najlepszej mamy“, do którego posiadasz możliwość zamówienia dodatkowych dekoracji: kolorowej wstążki tortowej & & dekoracji z marcepanu. Wybierz coś naprawde wyjątkowego dla Twojej mamy i spraw, aby nadchodzący Dzień Matki był dniem niezapomnianym i przepełnionym radością!