Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Pierwsza komunia i bierzmowanie

Zamów online torty na Pierwszą Komunię Świętą i Bierzmowanie

Nasze torty na Pierwszą Komunię Świętą oraz na Bierzmowanie są właściwym wyborem! Świetny pomysł na niespodziankę! Podaruj jeden z tych wyjątkowych tortów swoim chrześniakom, swoim dzieciom lub wnukom i bądź pewny, że podarowujesz im tym samym niezapomniane wspomnienia! Bogaty wybór wzorów sprawi, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Nasze torty nie tylko ładnie wyglądają, ale i wyśmienicie smakują.

Pierwsza Komunia Święta jest jednym z najważniejszych Sakramentów i na długo pozostaje w pamięci każdego. Z tego powodu obchody tej uroczystości zasługują na odpowiednią oprawę, a co za tym idzie - na wyśmienity tort! U nas zamówisz wspaniałe torty, które będą idealne nie tylko na Pierwszą Komunię, ale również na Bierzmowanie. Cudowny tort w kształcie Pisma Świętego z możliwością wydrukowania na nim dowolnego zdjęcia świetnie sprawdzi się na każdej z tych dwóch uroczystości kościelnych. W zależności od liczby zaproszonych gości możesz wybrać rozmiar tortu, tak aby każdy zaproszony mógł cieszyć się swoją porcją przyjemności. Bardziej uniwersalnym tortem będzie tort w kształcie krzyża, zarówno ze zdjęciem, jak i bez. Znajdzie on miejsce na każdej uroczystości kościelnej. Kolejnymi tortami w ofercie są trzy okrągłe torty. Pierwszy przedstawia świętych, drugi dłonie złożone do modlitwy oraz gołębia, który jest symbolem Ducha Świętego. Trzeci zaś przedstawia chleb i wino, dwa symbole Eucharystii.

Samodzielnie zadecyduj, który tort podoba Ci się najbardziej i który będzie najbardziej stosowny do okazji. Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym.

Spraw, aby Komunia Święta lub Bierzmowanie pozostały na zawsze wyjątkowym dniem w życiu Twoich bliskich udoskonalając ten szczególny dzień dodatkowo pysznym tortem!
Tort ze zdjęciem - Biblia
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort na Bierzmowanie lub Komunię z białym...
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort na Komunię, Chrzest lub Bierzmowanie
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zdjęciem w formie krzyża, różne...
279,90 zł *
Do tortówDo tortów
Okrągła masa marcepanowa na tort
Marcepanowe Cake-Pops (12 Sztuk)
Tort komunijny ze Świętą Marią
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Masa marcepanowa na tort - prostokąt
Tort w formie krzyża, różne kolory
279,90 zł *
Do tortówDo tortów
Pastelowo różowy Fototort
129,90 zł *
Do tortówDo tortów