Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Pożegnanie

Torty na pożegnanie

Przygotujcie się- wyślemy Wasze kubki smakowe w słodko-cukrową podróż! Wyjątkowe przyjęcie pożegnalne nie może się odbyć bez pysznego Tortu. Z naszym Tortem w kształcie walizki masz wszystko, czego potrzebujesz, aby wyrazić wdzięczność. Dlatego ten przepyszny Pożegnalny Tort sprawi, że dzień stanie się jeszcze piękniejszy. Torty nadają się również na krótkie wyjazdy np. wyjazd wakacyjny, semestr za granicą, planowanie podróży dookoła świata, a nawet emigrację. Gdziekolwiek podróżować, czy to do Hiszpanii, Anglii czy nawet Ameryki, zapewniamy Wam nasze międzynarodowe, a zarazem styloweTorty. Może być to nawet wieczór kawalerski, na którym to Tort powinien być symbolicznym pożegnaniem, a także wyrażeniem radości. Każda impreza pożegnalna to świetny sposób na zapamiętanie najlepszych czasów. Dzięki naszemu Pożegnalnemu Tortowi sprawimy, że ten dzień stanie się przyjemniejszy, a Wasze kubki smakowe będą w pełni zadowolone. Dzięki temu pożegnania i podróże staną się dla Was od tej chwili czymś przyjemnym. Nasze Pożegnalne Torty są zatem dostępne nie tylko w różnych rozmiarach, ale także w pięciu fantastycznych smakach. Naprawdę jest z czego wybierać. Aby Twoje ciasto było jeszcze bardziej spersonalizowane, możesz nawet dodać swój własny indywidualny napis. Przykładowo co powiesz na imię podróżnika na marcepanowej powierzchni soczystego i pysznego Tortu? A może Tort to prezent pożegnalny, np. dla przyjaciela? Wtedy na pewno nie ma nic, co by dawało większą wartość wspomnień o wspaniałym wspólnym czasie niż osobiste wyrażenie wdzięczności nie tylko w słowach, ale także za pomocą Tortu w kształcie walizki. Trzeba przyznać, że czasami kilka słów to po prostu zbyt mało, aby wyrazić szczególne życzenia dla bardzo wyjątkowej osoby. Dlatego możesz również dodać wydrukowaną lub odręcznie napisaną kartkę z życzeniami na pożegnalne życzenia. Kartki są dostarczane wraz z Tortami.

Tort walizka
189,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tahiti tropikalny Fototort
129,90 zł *
Do produktuDo produktu
Morski-Tort
139,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Tort flaming - różowy
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Tort flaming - niebieski
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zdjęciem - ramka we flagi
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Różowy Tort - ze wstążką
139,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Tort flaming - żółty
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czarny Tort - ze wstążką
139,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort mapa świata
139,90 zł *
Do tortówDo tortów

Zamów Tort Powitalny/Pożegnalny

Zamów Tort na przyjęcie lub spotkanie pożegnalne. Podróże po świecie to coś bardzo wyjątkowego! Wszyscy to wiedzą - wędrówka, wędrówka, wędrówka.. człowiek pragnie więcej, aby jak najlepiej poznać świat i jego każdy zakątek! Czy znasz to uczucie, że chcesz dać dobremu przyjacielowi coś pięknego do zabrania ze sobą w podróż? A może po długiej podróży wraca do domu. Czy to nie jest świetny powód by świętować? Nie ma nic piękniejszego niż bycie powitanym przez przyjaciół i ukochanych w ciepłym kręgu domowym po długim czasie w drodze, zbierając wrażenia i wspomnienia. Zaskocz swoją bliską osobę specjalnym sposobem na powitanie jej w domu Tortem, ciastkami, a może nawet babeczkami! A wszystko to z wybranym przez Ciebie tekstem na powitanie lub pożegnanie! Tort daje Ci szansę na niepowtarzalny, osobisty sposób na dzielenie się radością lub świętowanie tego wyjątkowego dnia z bliskimi!

Tort ze zdjęciem i ramką

Zaprojektuj swój własny Tort ze zdjęciem. To naprawdę proste: Wystarczy wybrać rozmiar, następnie dodać zdjęcie lub motyw oraz wybrać motyw ramki. Dla spektakularnego przedstawienia swoim bliskim lub współpracownikom oferujemy niezwykłe zdjęcia, ewentualnie zdjecia z Twojego telefonu. Wydrukuj swoje zdjęcie z wakacji na własnym, indywidualnym Fototorcie. Wystarczy wgrać wybrany motyw w formacie JPG lub PNG podczas składania zamówienia na naszą stronę internetową i umieścić go na torcie zgodnie z Twoimi pomysłami za pomocą naszego edytora zdjęć. Ważne jest, aby plik z obrazem miał co najmniej 300 dpi. Edytor zdjęć powie Ci, czy Twój motyw jest odpowiedniej jakości. Abyś mógł podzielić się miłym wspomnieniem z podróży z każdym z gości, Torty są również dostępne w kilku rozmiarach. Możesz być pewny uwagi swoich gości! Zamiast umieszczać zdjęcia w albumie, możesz je łatwo wkomponować w smakowity maślany Tort. Ponieważ zdjęcie staje się naprawdę skuteczne dopiero po oprawieniu, oferujemy szeroką gamę wzorów na boczne krawędzie Twojego ciasta. Na przykład, zaprezentuj zdjęcie z ostatniej podróży dookoła świata w postaci tortu z ramką na flagę. Ta ramka, nadrukowana licznymi flagami krajowymi, nadaje Twojemu ciastu międzynarodowy charakter. Jedno jest pewne: z Twoim osobistym zdjęciem, samodzielnie wybraną ramką i indywidualnym napisem, Twój tort stanie się wyjątkowym dziełem sztuki!

Rozmiar i smak

Oferujemy nasze Torty w różnych rozmiarach. Aby upewnić się, że wszystko idzie zgodnie z Twoimi życzeniami, a Twój smak jest spełniony w naszych ciastach, możesz wybrać pomiędzy różnymi smakami. Z nami, każdy znajdzie coś, co mu się spodoba. Miłośnicy czekolady mają do wyboru dwa ciastka czekoladowe z różnymi nadzieniami. Jeśli nie lubisz czekolady, możesz wybrać ciasto waniliowe ze świeżym nadzieniem cytrynowym, malinowym lub nugatowym. Chcesz zamówić swoje ciasto wielowarstwowe o różnych smakach? Nie ma problemu! Jeśli zamówisz swoje ciasto w naszym sklepie internetowym, możesz skontaktować się z nami przez e-mail lub telefonicznie i powiedzieć nam o wybranych smakach, a my dokonamy zmian!

Dostawa

Zamawiając Tort, a także inne słodkości, nie musiecie się martwić o dostawę. Torty są pakowane w specjalnie zaprojektowane do nich pudełka, dzięki czemu dotrą do Was w całości i bezpiecznie pod same drzwi. Dla wszystkich tych, którzy chcą być spokojni, że Tort dojdzie na czas lub zamawiają na ostatnią chwilę, istnieje ekspresowa przesyłka DHL EXPRESS. Czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy. Mała rada, jeśli zamówisz swój Tort do godziny 15:00 dnia poprzedniego, gwarantujemy, że zostanie ono dostarczone następnego dnia. Umożliwia to również przesyłka DHL Express. Nie wiesz czy pomyślałeś o wszystkim? Łatwo to sprawdzić: podsumowanie zamówienia zostanie przesłane pocztą elektroniczną w formie dokumentu potwierdzającego. Jeśli zapomniałeś nam o czymś powiedzieć, możesz to łatwo zrobić poprzez naszą obsługę klienta. Zawsze możesz na nas liczyć.

Przechowywanie

Nasze produkty mogą być przechowywane przez co najmniej 7 dni od daty dostawy i mogą nadal być spożywane po tym okresie. Torty dostarczane są w specjalnie w tym celu przygotowanym opakowaniu. Po otrzymaniu tortu lub jednego z naszych wyśmienitych wypieków, można je zostawić w zewnętrznym opakowaniu do momentu podania. Torty i wszystkie inne przysmaki ponownie zawija się folią w karton. W żadnym wypadku nie wolno umieszczać słodkości w lodówce. Wystarczy przechowywać je ww temperaturze pokojowej około 20 stopnii Celcjusza.