Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Sylwester

Zamów online tort na zabawę sylwestrową

Tort sylwestrowy jest niemalże jak kropka nad "i" na każdej sylwestrowej uroczystości. Tradycją jest już huczne obchodzenie nadejścia Nowego Roku. Nie ważne czy organizujesz wielką imprezę, czy może będziesz świętował raczej w wąskim gronie przyjaciół. Za pomocą naszych tortów sprawisz, że zabawa sylwestrowa stanie się istnym sukcesem!

Do wyboru masz bardzo wyjątkowe torty w kształcie szampana, które świetnie sprawdzą się na większych imprezach, jak również mniejsze torty o tematyce muzycznej lub inne, które idealnie nadają się do odpowiedniego sersonalizowania, tak aby odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Nie ważne na który z nich się zdecydujesz, bez wątpienia spędzisz tegorocznego Sylwestra w wielkim stylu!

Zabdaj o wyjątkową atmosferę na Twojej imprezie i zamów online przepyszny tort sylwestrowy. Zaskocz koniecznie wszystkich gości i pożegnaj z prawdziwą pompą ten stary, odchodzący już rok, tak aby kolejny był jeszcze bardziej owocny w sukcesy. Tak jak w wypadku każdego innego tortu tematycznego masz do wyboru cztery warianty smakowe, tak, aby każy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru masz smak waniliowo-malinowy, czekoladowo-wiśniowy, waniliowo-cytrynowy oraz czekoladowy. Aby uzyskać najepsze doznania smakowe, polecamy serwować nasze torty z bitą śmietaną i świeżymi owocami! W ten sposób tort będzie wyśmienity! Cały zespół TwójTort.pl życzy Tobie i Twoim bliskim wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku!

Tort w kształcie szampana - różowy
349,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kształcie szampana - zielony
349,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Pana Młodego - szary smoking
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort walentynkowy Delux w kształcie serca,...
209,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czarny Tort Deluxe – podwójna wysokość
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Niebieski tort - ze wstążką
139,90 zł *
Do tortówDo tortów
Żółty Tort - ze wstążką
139,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czarny Tort - ze wstążką
139,90 zł *
Do tortówDo tortów
Różowy Tort - ze wstążką
139,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czerwony Tort ze wstążką
139,90 zł *
Do produktuDo produktu