Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Koszulka piłkarska

Każdy fan piłki nożnej w końcu będzie mógł sprawić sobie trochę słodkiej przyjemności! Nasze jtorty w kształcie koszulki piłkarskiejj będą świetnym tortem urodzinowym, ale nie tylko! Jeśli pragniesz świętować wygraną swojej drużyny piłkarskiej, to właśnie znalazłeś to, czego potrzebujesz!

Możliwa kombinacja kolorów i wzorów zapewni Ci możliwość zaprojektowania koszulki piłkarskiej w kolorach niemalże każdego klubu piłkarskiego! Możesz stworzyć koszulkę jednokolorową, koszulkę w pionowe lub poziome paski. Możliwości jest wiele, więc wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności! Standardowy rozmiar tortu wystarcza na 16 porcji czystej przyjemności. W razie potrzeby, proponujemy również większy tort, który wystarczy na 40 porcji! Zatem spokojnie sprawdzi się na większej imprezie.

Dodatkowo sam możesz wybrać numer wraz z nazwiskiem, które mają zostać wydrukowane na koszulce! Już lepiej chyba się nie da! Teraz pozostaje Ci tylko jeszcze wybrać wariant smakowy i atrakcja kolejnego piłkarskiego spotkania zapewniona! Po lewej stronie możesz dodatkowo dobrać do tortu piłkarską dekorację. Awans Twojej drużyny, wygrany mecz, urodziny trenera? Każdy powód jest dobry, aby delektować się jednym z naszych tortów w kształcie koszulki piłkarskiej! :)

Zaskocz wszystkich wyjątkowym piłkarskim tortem! Taki tort bez wątpienia wywoła uśmiech na twarzy każdego pasjonata piłki nożnej! Tak jak w wypadku każdego innego tortu tematycznego masz do wyboru cztery warianty smakowe, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru posiadasz smak waniliowo-malinowy, czekoladowo-wiśniowy, waniliowo-cytrynowy oraz czekoladowy. Aby uzyskać najepsze doznania smakowe, polecamy serwować nasze torty z bitą śmietaną i świeżymi owocami! W ten sposób tort będzie wyśmienity!

Tort jednokolorowa koszulka piłkarska, ...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort koszulka piłkarska w pionowe paski...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort koszulka piłkarska w poziome paski...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Piłkarskie Cake-popsy (12 sztuk)
Tort koszulka piłkarska, niebieska z ci...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort koszulka piłkarska, żółto-niebi...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort koszulka piłkarska, zielono-biała
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort koszulka piłkarska, czarno-biała
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort koszulka piłkarska, żółto-czarn...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort koszulka piłkarska, złoto-niebies...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów