Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Maluchy

Zamów online torty dla najmłodszych!

Aby sprawić naszym najmłodszym jak najwięcej radości, stworzyliśmy z myślą o nich osobną kategorię. Urodziny dziecka to wyjątkowa okazja do świętowania, a odpowiedni tort nada jej jeszcze bardziej odświętnego charakteru! Tort urodzinowy z ulubionymi bohaterami bajkowymi będzie czymś wyjątkowym i sprawi dziecku ogromną radość! Wyczaruj uśmiech na twarzy Twojego malucha, który urzeknie Ciebie i wszystkich zaproszonych gości! W naszej bogatej ofercie znajdziesz różnorodne torty urodzinowe, tak aby dopasować tort specjalnie dla Twojego dziecka! Mamy torty idealne zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

Dodatkowo masz możliwość dodania na tort swojego napisu, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych lub kartkę z życzeniami. Tak jak w przypadku innych tortów, tak i tutaj możesz wybierać aż spośród czterech wariantów smakowych, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru masz smak waniliowo-malinowy, czekoladowo-wiśniowy, waniliowo-cytrynowy oraz czekoladowy. W celu uzyskania najlepszych doznań smakowych, polecamy serwować nasze torty z bitą śmietaną i świeżymi owocami! W ten sposób tort będzie naprawdę wyśmienity!

Jeżeli organizujesz imprezę dla większej ilości dzieci koniecznie zajrzyj do tej kategorii, w której znajdziesz zestawy na dziecięce imprezy.

Trzypiętrowy tort na zdjęciu powyżej jest kombinacją tortu w gwiazdki, niebieski tort w chmurki i tortu safari. Możesz oczywiście samodzielnie stworzyć odpowiadającą Ci kombinację spośród naszych tortów z motywem! Puść wodzę swojej fantazjii i kreatywności:)

Tort ze zdjęciem z urodzinową ramką
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Face-Cake - Urodziny
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Cookie-cake ze zdjęciem
85,90 zł *
Do tortówDo tortów
Pastelowo różowy Fototort
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Cake-Pops z czekoladą Ruby
139,90 zł *
Do Cake-PopsDo Cake-Pops
Aktualnie niedostępny
Tort ze Słoniem Benjaminem i Kangurem
149,90 zł *
Do tortówDo tortów
Pidżamersi na dwupiętrowym torcie
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Biedronka i Czarny Kot na dwupiętrowym...
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czerwony Tort Deluxe Jednorożec -...
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Dwupiętrowy Tort z księżniczką Jasmin...
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Aktualnie niedostępny