Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Maluchy

Zamów online torty dla małych dzieci, przykładowo na na pierwsze urodziny!

Aby sprawić naszym maluchom jak najwięcej radości, stworzyliśmy specjalnie osobną kategorię z myślą o najmłodszych. Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowa okazja, którą trzeba należycie świętować, a bez odpowiedniego tortu byłoby to niemożliwe! Tort urodzinowy z ulubionymi bohaterami bajkowymi będzie czymś wyjątkowym i sprawi, że dziecko będzie naprawde szczęśliwe! Wyczaruj uśmiech na twarzy Twojego malucha tak, aby to właśnie on oczarował dumnych rodziców i oczywiście całą rodzinę i znajomych! W naszej bogatej ofercie znajdziesz różnorodne torty urodzinowe, tak aby dopasować tort specjalnie dla Twojego dziecka! Mamy torty idealne zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców.

Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych lub kartkę z życzeniami. Tak jak w wypadku każdego innego tortu, masz do wyboru aż cztery warianty smakowe, tak, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Do wyboru masz smak waniliowo-malinowy, czekoladowo-wiśniowy, waniliowo-cytrynowy oraz czekoladowy. W celu uzyskania najlepszych doznań smakowych, polecamy serwować nasze torty z bitą śmietaną i świeżymi owocami! W ten sposób tort będzie naprawdę wyśmienity!

Natomiast jeśli organizujesz imprezę dla większej ilości dzieci koniecznie zajrzyj do tej kategorii, w której znajdziesz zestawy na dziecięce imprezy.

Trzypiętrowy tort na zdjęciu powyżej jest kombinacją tortu w gwiazdki, niebieski tort w chmurki i tortu safari. Możesz oczywiście sam dobrać odpowiadającą Ci kombinację spośród naszych tortów z motywem! Puść wodze swojej wyobraźni i kreatywności:)

Nowość!
Cake-Pops z czekoladą Ruby
Tort ze zdjęciem z urodzinową ramką
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Face-Cake - Urodziny
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Cookie-cake ze zdjęciem
85,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Pastelowo różowy Fototort
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort jednorożec Pummel Happy Birthday
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Lightning McQueen na torcie - torze...
194,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Deluxe "Happy Birthday" - różowy - ...
239,90 zł *
Do tortówDo tortów
Świnka Peppa na torcie urodzinowym
164,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zwierzętami
129,90 zł *
Do tortówDo tortów