Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Misie

Zamów online torty misie!

W tej kategorii każdy fan misiów czy niedźwiadków znajdzie tort odpowiedni dla siebie! Takie torty świetnie sprawdzą się na rozmaite okazje: jako tort urodzinowy, tort imieninowy, tort niespodzianka na imprezę okolicznościową. Możliwości jest tak wiele jak Twoich pomysłów, zaś my pomagamy je Tobie realizować, kreując torty o różnorodnych kształtach i smakach.

Tort w kształcie misia z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Taki tort nadaje się na większe imprezy, gdyż wystarcza na 30 przepysznych porcji! W naszej ofercie bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie, gdyż zaprojektowaliśmy ten wyjątkowy tort w kilku wyjątkowych odsłonach. Miś z serduszkiem lub miś panda z serduszkiem będą cudownym prezentem dla ukochanej osoby, przykładowo z okazji Walentynek czy urodzin. Miś trzymający karteczkę z napisem "Happy Birthday" będzie idealnym tortem urodzinowym dla przyjaciół lub rodziny! W ofercie znajduje się również standardowy brązowy miś, który jest bardzo uniwersalny, zaś dla każdego żartownisia lub fana Gwiezdnych Wojen nasz tort miś - Lord Vader, będzie niezastąpiony!

Torty dostępny są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym oraz w wersji bezglutenowej. Wybierz smak, który najbardziej Ci odpowiada! Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami.

Tort panda
389,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort urodzinowy w kształcie misia
389,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kształcie misia
389,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kształcie misia - Lord Vader
389,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kształcie misia - z sercem
389,90 zł *
Do tortówDo tortów