Skip to Store Area:

Menu Badanie
 

Torty weselne


Dwupiętrowy tort weselny White Wedding
649,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort weselny - Cherry Blossom
909,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort weselny - Pink Wedding
909,90 zł *
Do tortówDo tortów
Zestaw dekoracyjny "Wesele"
Tort weselny - Vintage Chic
999,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort weselny - Vintage Black & White
999,90 zł *
Do tortówDo tortów
Próbka czterech wariantów smakowych, t...
64,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort weselny
139,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort z obrączkami
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort na złote gody ze zdjęciem
129,90 zł *
Do tortówDo tortów

Torty weselne – miłe dla oczu ale i przyjazne dla portfela :)

W końcu mamy przyjemność przedstawić naszą największą dumę - wielopiętrowe torty weselne. W tej kategorii znajdziesz wyjątkową mieszankę sztuki artystycznej i kulinarnej. Nasze wielopiętrowe torty mogą być pewnie i szybko dostarczone na dowolny adres, dzięki specjalnie opracowanym opakowaniom ochronnym.

W kategorii torty weselne znajdziesz klasyczne torty, które mogą być odpowiednio podkreślone w zależności od stylu w jakim organizujesz swoje wesele. A wszystko to dzięki naszej specjalnie opracowanej technologii druku na masie marcepanowej. Również gość weselny znajdzie w tu coś dla siebie: posiadamy w ofercie specjalne torty dla Pana Młodego! Jeśli nie znasz jeszcze tego nowego zwyczaju, proszę oto kilka słów dla wyjaśnienia: Pomysł pochodzi ze Stanów zjednoczonych i ta moda powoli przychodzi do naszego kraju. Według tradycji amerykańskiej nazywa się "Grooms cake" i oznacza w tłumaczeniu na polski "tort Pana Młodego". W ogólnie przyjętych zwyczajach wybór tortu weselnego należy do Panny młodej. Właśnie z tego powodu powstała tradycja dodatkowego tortu pana Młodego. Celem tego pomysłu jest po prostu zrobienie Panu Młodemu przyjemności małym tortem, który jest wyłącznie dla niego. Jeśli u Ciebie w rodzinie lub w gronie Twoich bliskich szykuje się wesele koniecznie zaskocz Pana Młodego! W ofercie posiadamy również torty idealne na rocznicę ślubu. Szczególnie lubiane są także weselne foto-torty!

Zanim dokonasz wyboru chciałbyś zamówić próbkę naszych wyrobów? Żaden problem! Tutaj możesz zamówić próbkę! Zamów próbki!

W razie specjalnych życzeń, skontaktuj się z nami! Zawsze cieszą nas Twoje pomysły!