Wysyłka

Wysyłka DHL Express

Wysyłka DHL Express

Wysyłka DHL Express na terytorium Polski kosztuje 49,90 zł. Czas dostawy wynosi około 2 dni roboczych. DHL-Express do Niemiec kosztuje 44,90 zł, zaś do Belgii, Holandii, Luksemburga, Francji, Danii i Austrii koszt wynosi 64,90 zł. Wysyłka do Szwecji i Finlandii kosztuje 84,90 zł. Czas dostawy za pośrednictwem DHL-Express to ok. 2 dni roboczych.

Koszt dostawy do innych krajów

Polska Niemcy Austria, Belgia, Holandia
Luksemburg & Francja
Szwecja, Finlandia
& Dania
Czas dostawy
DHL Express 49,90 zł.
(Bezpłatna dla wielopoziomowych
tortów weselnych)
49,90 zł.
64,90 zł.
84,90 zł.
2 dni robocze
(+/- 1 dzień roboczy)

Czas dostawy

Dostawa tortu na żądany termin

Twoje ciasto może być dostarczone w 1 dzień roboczy przez DHL Express i około 2-3 dni robocze przez DHL Parcel. Podczas złożenia zamówienia masz również możliwość określenia konkretnego dnia, w którym życzysz sobie otrzymać zamówiony wypiek. Przy wysyłce DHL Parcel czas dostawy może się różnić od wybranej prez Ciebie daty o +/- 1 dzień roboczy .Nasze etykietki wysyłki przygotowywane są już dzień wczesniej, a więc zanim Twój tort zostanie upieczony. Dlatego tez może się zdażyć, że powiadomienie o wysyłce również zostanie wysłane 1 dzień przed upieczeniem tortu.Opakowanie

Pakowanie tortów

Twój tort zostanie wysłany w specjalnym opakowaniu przeznaczonym do tortów, które gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas transportu, jak i również ochronę jakości Twojego wypieku. Opakowanie wyłożone jest złotą wkładką, która dopełnia unikalny koncept zapewniając zarówno estetykę oraz bezpieczeństwo.Kartki z życzeniami

Jeśli twoja personalna wiadomość ma być trochę dłuższa, możesz dołączyć do tortu kartkę z życzeniami. Treść wiadomości nie powinna być dłuższa niż 300 znaków. Dzięki indywidualnej kartce z życzeniami możesz wykazać się kreatywnością, a kosztuje ona jedynie 10 zł!


Kartki z życzeniami - twojTort.pl


Szyld na tort

Tortenschild, Herzförmig
Szyld na tort w kształcie serca - 65x67mm
Tortenschild, Quadratförmig
Szyld na tort, kwadratowy - 75x75mm
Tortenschild, Rechteckig
Szyld na tort, prostokątny - 85x65mm
Tortenschild, Wolkenförmig
Szyld na tort, w kształcie chmurki - 85x80mm

Uwieńcz Twój tort jednym z naszych tortowych szyldów! Możesz zamówić je w różnych kształtach, z napisem lub bez napisu, albo z Twoim spersonalizowanym zdjęciem. Te małe szyldy na tort są idealne do dekoracji tortu. Jest łatwy w użyciu: na przykład umieść szyld na tort z imieniem solenizanta bezpośrednio przed tortem lub na powierzchni samego tortu. Szczególne jest to, że zawieszkę na tort można nie tylko położyć, ale także wbić pionowo w tort. Napis na torcie możesz wybrać bezpośrednio przy zamówieniu tortu. W sekcji "Inne opcje" znajdziesz tortowy szyld dla każdego tortu i możesz dołączyć go bezpośrednio wybranego wypieku. Jeśli zdecydujesz się zamówić szyld na tort w późniejszym terminie, nie stanowi to problemu - szyld na tort znajdziesz również jako osobny produkt w dziale z dekoracjami do tortów, gdzie masz również możliwość, przesłania swojego indywidualnego zdjęcia, aby uczynić zawieszkę jeszcze bardziej osobistą.

Pomada Odense:
Składniki: Zuckier, Syrop glukozowy, tłuszcz roślinny, woda, stabilizator (E422, E415, E466), emulgator (E472c), barwnik (E171), natualne aromaty, środki konserwujące(E202). Może zawierać śladowe ilości migdałów.Sposoby płatnościU nas możesz zapłacić kartą kredytową (Visa / Mastercard / AMEX), PayPal, Apple Pay lub przez P24.