Wysyłka

Wysyłka DHL Parcel


Wysyłka DHL Parcel

Uwaga, na terenie Polski dostawa możliwa jest wyłacznie z DHL Express. Koszt wysyłki DHL Parcel do Niemiec, Austrii, Belgii, Holandii, Luksemburga, Francji, Danii i Szwecji to 19,90 zł. Czas dostawy wynosi około 2 dni roboczych, w momencie kiedy złożysz zamówienie danego dnia przed godziną 15:00. Zazwyczaj dostawa odbywa się pomiędzy godziną 9:00 a 17:00.

Wysyłka DHL Express

Wysyłka DHL Express

Wysyłka DHL Express na terytorium Polski kosztuje 49,90 zł. Czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy, jeśli złożysz zamówienie dzień wcześniej przed godziną 15:00. DHL-Express do Niemiec kosztuje 44,90 zł, zaś do Belgii, Holandii, Luksemburga, Francji, Danii i Austrii koszt wynosi 64,90 zł. Wysyłka do Szwecji i Finlandii kosztuje 84,90 zł. Czas dostawy za pośrednictwem DHL-Express to 1 dzień roboczy.

DHL GoGreen

Ekologiczna wysyłka

TwojTort.pl troszczy się o środowisko. Aby wysyłka naszych wypieków była przyjazna dla środowiska, razem z naszym partnerem logistycznym DHL postanowiliśmy postawić na wysyłkę ekologiczną GoGreen. Od 01 marca 2011 wszystkie wypieki od twojTort.pl są wysyłane za pośrednictwem wysyłki GoGreen. Emisja CO2 wydzielana podczas dostawy za pomocą DHL GoGreen jest precyzyjnie mierzona. Kalkulacja zawiera wszystkie emisje związane z transportem, które są systematycznie ograniczane i rozliczane w ramach projektów ekologicznych.Koszt dostawy do innych krajów

Polska Niemcy Austria, Belgia, Holandia
Luksemburg & Francja
Szwecja, Finlandia
& Dania
Czas dostawy
DHL Parcel Niemożliwa

19,90 zł. 19,90 zł.

Niemożliwa

2 dni robocze
(+/- 1 dzień roboczy)
DHL Express 49,90 zł.
(Bezpłatna dla wielopoziomowych
tortów weselnych)
49,90 zł.
64,90 zł.
84,90 zł.
2 dni robocze
(+/- 1 dzień roboczy)

Czas dostawy

Dostawa tortu na żądany termin

Twoje ciasto może być dostarczone w 1 dzień roboczy przez DHL Express i około 2-3 dni robocze przez DHL Parcel. Podczas złożenia zamówienia masz również możliwość określenia konkretnego dnia, w którym życzysz sobie otrzymać zamówiony wypiek. Przy wysyłce DHL Parcel czas dostawy może się różnić od wybranej prez Ciebie daty o +/- 1 dzień roboczy .Nasze etykietki wysyłki przygotowywane są już dzień wczesniej, a więc zanim Twój tort zostanie upieczony. Dlatego tez może się zdażyć, że powiadomienie o wysyłce również zostanie wysłane 1 dzień przed upieczeniem tortu.Opakowanie

Pakowanie tortów

Twój tort zostanie wysłany w specjalnym opakowaniu przeznaczonym do tortów, które gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas transportu, jak i również ochronę jakości Twojego wypieku. Opakowanie wyłożone jest złotą wkładką, która dopełnia unikalny koncept zapewniając zarówno estetykę oraz bezpieczeństwo.Kartki z życzeniami

Jeśli twoja personalna wiadomość ma być trochę dłuższa, możesz dołączyć do tortu kartkę z życzeniami. Treść wiadomości nie powinna być dłuższa niż 300 znaków. Dzięki indywidualnej kartce z życzeniami możesz wykazać się kreatywnością, a kosztuje ona jedynie 7 zł!

Zamiast drukowanej kartki możesz zamówić bardzo indywidualną kartkę z życzeniami napisanymi odręcznie. Taka kartka kosztuje 14 zł.


Kartki z życzeniami - twojTort.pl


Szyld na tort

Tortenschild, Herzförmig
Szyld na tort w kształcie serca - 65x67mm
Tortenschild, Quadratförmig
Szyld na tort, kwadratowy - 75x75mm
Tortenschild, Rechteckig
Szyld na tort, prostokątny - 85x65mm
Tortenschild, Wolkenförmig
Szyld na tort, w kształcie chmurki - 85x80mm

Uwieńcz Twój tort jednym z naszych tortowych szyldów! Możesz zamówić je w różnych kształtach, z napisem lub bez napisu, albo z Twoim spersonalizowanym zdjęciem. Te małe szyldy na tort są idealne do dekoracji tortu. Jest łatwy w użyciu: na przykład umieść szyld na tort z imieniem solenizanta bezpośrednio przed tortem lub na powierzchni samego tortu. Szczególne jest to, że zawieszkę na tort można nie tylko położyć, ale także wbić pionowo w tort. Napis na torcie możesz wybrać bezpośrednio przy zamówieniu tortu. W sekcji "Inne opcje" znajdziesz tortowy szyld dla każdego tortu i możesz dołączyć go bezpośrednio wybranego wypieku. Jeśli zdecydujesz się zamówić szyld na tort w późniejszym terminie, nie stanowi to problemu - szyld na tort znajdziesz również jako osobny produkt w dziale z dekoracjami do tortów, gdzie masz również możliwość, przesłania swojego indywidualnego zdjęcia, aby uczynić zawieszkę jeszcze bardziej osobistą.

Pomada Odense:
Składniki: Zuckier, Syrop glukozowy, tłuszcz roślinny, woda, stabilizator (E422, E415, E466), emulgator (E472c), barwnik (E171), natualne aromaty, środki konserwujące(E202). Może zawierać śladowe ilości migdałów.Sposoby płatnościU nas możesz zapłacić kartą kredytową (Visa / Mastercard / AMEX), PayPal, Apple Pay lub przez P24.