Nasza produkcjaProdukcja jest sercem naszej firmy. To właśnie tutaj Twój pomysł na tort staje się rzeczywistością. Każdego ranka pieczemy świeży biszkopt na nasze torty. Za pomocą naszych wyspecjalizowanych drukarek drukujemy Twoje zdjęcie lub motyw na wysokiej jakości marcepanie formy Odense, którym to następnie pokrywamy torty. Na tym etapie przykładamy wiele uwagi do ręcznego wykonania produktów, tak aby każde z zamówień przeistoczyło się w istne dzieło sztuki cukierniczej. Ostatnim etapem jest bezpieczne zapakowanie tortu. W tym celu opracowaliśmy specjalne zabezpieczone kartony, które umożliwiają szybki i pewny transport wypieku prosto pod Twój adres.
Filozofia

Esencją naszej filozofii jest fakt, iż do produkcji naszych wypieków stosujemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości. W pierwszej linii tyczy się to używanych przez nas składników. Pochodzą one z różnych zakątków Europy i przed ostatecznym użyciem są dodatkowo przez nas testowane, abyśmy mieli pewność że spełniają nasze wymagania. Już od procesu pieczenia, poprzez wypełnienie ciasta kremem, aż po pokrycie go marcepanem, nasz surowy zespół kontroli jakości czuwa nad tym, aby każde zamówienie stało się arcydziełem sztuki cukiernictwa.


Wykwalifikowany zespół

Aby móc oferować naszym klientom wypieki najwyższej jakości potrzebujemy naturalnie nie tylko starannie wyselekcjonowanych składników, ale i również pracowników pełnych pasji i talentu cukierniczego. Właśnie dlatego każdego dnia szefowie produkcji czuwają nad całym procesem tworzenia Twojego tortu. Dodatkowo mają oni za zadanie nieustanie udoskonalać nasze przepisy, tak aby nieprzerwanie mogły zadowalać podniebienia naszych klientów.
Pracownicy

Przy wyborze naszych pracowników to właśnie pasja i zamiłowanie do wypieków stoją na pierwszym miejscu. Naszym zdaniem pracownicy, którzy cenią sobie nasze produkty są w stanie zagwarantować również odpowiednią jakość i uśmiech na twarzy naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego i pełnego energii zespołu, którego cechuje jedna wspólna cecha – chęć wyczarowania najlepszych tortów dla każdego z naszych klientów.


Technologia i innowacja

Oprócz starannego, ręcznego wykonania naszych produktów, przywiązujemy również dużą wagę do innowacyjnych i wydajnych technologii, które gwarantują naszym klientom najwyższą jakość usług, jednocześnie proponując rozsądną cenę. Pracujemy z unikalną technologią drukowania żywności z użyciem barwników spożywczych. Wiedza, którą wypracowaliśmy przez lata umożliwiła nam rozwinięcie odpowiedniej techniki, która zapewnia wysoką jakość druku. A to wszystko po to, by każdy z tortów był jak najbardziej satysfakcjonujący i wyjątkowy.

Dowiedz się więcej o produktach spożywczych »

Technologia druku spożywczego