Społeczna odpowiedzialność biznesu


Minimalizacja odpadów- Foodsharing


[01.2021] - W związku z naszym stałym rozwojem, nasza produkcja ciast i babeczek nadal działa na pełnych obrotach. Niestety ekipa "The good Food" nie mogła już samodzielnie zająć się zbieraniem resztek jedzenia, takich jak nasze blaty od babeczek. W związku z dużą ilością resztek jedzenia, zespół z "Foodsharing.de" przybył na ratunek. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że teraz z czystym sumieniem możemy nadal oddawać wszystkie nasze resztki brownies, cupcakes, cake pops, cookies & Co. do "Food Sharing".


foodsharing


Naturalna siła

Ekologiczna energia elektryczna - praca z odnawialnymi źródłami energii


[12.2020] - Ważne jest, aby zakwestionować każdą dziedzinę i zawsze szukać lepszych rozwiązań. Możemy ogłosić, że nasze serwery internetowe są w 100% zasilane energią odnawialną. Wolna od CO2 naturalna energia elektryczna" jest wytwarzana np. przez elektrownie wiatrowe lub wodne i jest produkowana wyłącznie w krajach europejskich.


Minimalizacja odpadów- The Good Food


[12.2017] - Nasze pokrywy do babeczek, które musimy oddzielić od reszty babeczek do produkcji naszych pysznych babeczek, nie trafiają do kosza na śmieci! Zespół Good Food, sklep spożywczy, w którym znajdziesz jedzenie, którego termin sprzedaży upłynął, a także małe, krzywe lub nietypowe owoce i warzywa, przychodzi do nas regularnie, aby otrzymać Twoją darowiznę na rzecz swojego sklepu. W ten sposób nasze cięte główki babeczek są ratowane od śmieci, a inni klienci są zadowoleni. Przekazujemy również torty, babeczki, ciasteczka, Cake-Popsy lub ciasta, które nie zostały odebrane lub nie zostały zgłoszone do "The Good Food" z czystym sumieniem.

WIĘCEJ O NASZYCH BABECZKACH &CO! »

thegoodfood_logo

Worki przyjazne dla środowiska – Återbära™


[04.12.2017] - Od listopada 2017 roku używamy tylko worków, które są w 100% neutralne dla klimatu. Tłem jest projekt Återbära™ naszego dostawcy Avisera, który oblicza wpływ na środowisko naturalnych torebek i neutralizuje je poprzez nowe, certyfikowane sadzenie drzew w Kolumbii. Środowisko naturalne jest bardzo ważne dla nas wszystkich i zawsze staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby nasz wpływ na klimat był jak najmniejszy. Dla nas bardzo ważne jest, aby każdy klient otrzymał od nas swoje ciasto i mógł mieć spokojne sumienie na temat środowiska naturalnego. Oznacza to, że wszystkie nasze materiały opakowaniowe są tak przyjazne dla środowiska, jak to możliwe dzisiaj. Jeśli masz jakieś dalsze sugestie, daj nam znać! Więcej informacji na temat programu ochrony klimatu Avisera można znaleźć na stronie internetowejWIĘCEJ O NASZYCH OPAKOWANIACH! »Zoptymalizowane zużycie papieru


[15.04.2015] - Udało nam się zoptymalizować naszą procedurę realizacji zamówień, co nie tylko sprawiło, że nasze procesy robocze stały się dokładniejsze i szybsze, ale również pozwoliło zaoszczędzić ważne zasoby. Wszystkie blankiety zamówień na nasze wyroby cukiernicze są drukowane w znacznie bardziej kompaktowym formacie. Pozwoliło nam to zmniejszyć zużycie tonera o 50%, a papieru nawet o 60%. Teraz możemy przyjąć jeszcze więcej zamówień i jesteśmy jeszcze bardziej przyjaźni dla środowiska.

WIĘCEJ O NASZEJ PRODUKCJI »


Produktionszettel
Ograniczenie zużycia papieru
Zielone i zarazem różowe opakowania


[21.08.2013] - Nasze opakowania są produkowane z drewna ze szwedzkich lasów, które są stale sadzone na nowo. Produkuje je drukarnia, która identyfikuje się znakiem Nordic Ecolabel, w zwiazku z tym jej procesy produkcji są stale kontrolowane pod względem ochrony środowiska. Dokładne kryteria oraz więcej informacji na ten temat dostępne są tutaj w języku angielskim: Nordic Ecolabel / Svanenmärkt.

Więcej na temat naszych opakowań! »