O NasUważamy, że każdy w ciągu dnia znajdzie chwilkę na słodkie ciasto. Właśnie z tego powodu powstał Twojtort.pl - największy internetowy sklep z dostawą wyrobów cukierniczych z chronioną nowoczesną technologią druku. twojTort.pl zachęci Was do częstszych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Nasze niesamowite a zarazem oryiginalne motywy tortów z pewnościa sprawią uśmiech i zachwycenie na Waszych twarzach. My jako cukiernia i sklep internetowy uważamy, że w dzisiejszych czas ciężko jest znaleźć czas na pieczenie słodkości, dlatego my zrobimy to za Ciebie. Pozwól nam ułatwić Twoje życie.
Dowiedz się więcej o naszych Tortach »


Nasz Zespół

Nasz zespół składa się z cukierników z całego świata! Z otwartymi ramionami przyjmujemy każdego, kto chce stać się częścią naszego zespołu. W naszej firmie Twojtort.pl dbamy o przyjazną atmosferę, która sprawia, że cały nasz zespół czerpie codziennie dużo pryzjemności z pracy. W naszej cukierni niesamowici piekarze wcześnie rano rozgrzewają piekarniki by spełniać Pańśtwa życzenia newet jeśli są one nietypowe , okrągłe lub kanciaste - Nasz Zespół może zrobić wszystko!
Dowiedz się więcej o naszej produkcji Tortów »


Wszystkie świeżo upieczone Torty i Torciki przenosimy do naszej pobliskiej cukierni twojTort.pl, która jest seercem naszego zespołu. W specjalnym pomieszczeniu silni meżczyźni rozwałkowują marcepan tak aby był gładki i miękki. Nasze drukarki do żywności obsługują specjaliści, którzy opracowują osobiste i indywidualne Państwa życzenia. Nasi wspaniali cukiernicy dbają o jakość produktów. Podczas tej pracy wymagana jest precyzyjność, dokładność i spokój.Każdy Tort z miłością przetwarzany jest ręcznie- nasz zespół wkłada w prace całe serce!
Dowiedz się więcej o naszych drukarkach »


Przejdźmy teraz to osób zajmujących się pakowaniem naszych produktów. Na tym dziele, każde ciasto jest ponownie sprawdzane i dekorowane odpowiednią dekoracją. Wszystkie nasze Wypieki pakujemy indywidualnie i starannie, tak aby dostawa do naszych kurierów z DHL, DHL Express i UPS mogła odbyć się bez przeszkód. W twojtort.pl chętnie tworzymy społeczność i nawiązujemy przyjaźnie. Dzięki naszej pasji do słodyczy mamy nadzieję, że wkrótce upieczemy Twój Tort - pamiętaj, że każdy dzień jest lepszy z kawałkiem Tortu!

Dowiedz się więcej o naszych opakowaniach »Nasza Koncepcja

W twojTort.pl pieczemy różnorodne Torty, a także małe wypieki. Na życznie Klientów spersonalizujemy nasze Wypieki za pomocą Logo lub Zdjęć, dzięki naszym drukarką do żywnośći, które drukują na marcepanie. Wszystko jest pieczone i robione ręcznie przez naszych cukierników.

Oprócz naszej starannej produkcji, Torty jak i inne Wypieki wysyłane są za pomocą specjalnie zaprojektowanych kartonów do transportu. Na stronie internetowej twójTort.pl ważne jest, aby klient mógł łatwo i szybko zamówić online swój indywidualny tort zgodnie z życzeniem. Dysponujemy, także dużym wyborem polew, pryzporów oraz dekoracji do Tortów.

Jeśli zbudziliśmy Twoje zainteresowanie, zdecyduj się i wypróbuj nasz ogromny wybór pysznych Tortów , mufinek , babeczek , cake-popsy , makaroników i wiele więcej!Nasze Zaangażowanie

Ponosimy dużą odpowiedzialność poprzez nasz handel żywnością. Z tego powodu my - twojTort.pl - od samego początku nastawiamy się na zrównoważony rozwój i ekologię. W przeważającej części pieczemy i przetwarzamy poszczególne ciasta. Wszystkie resztki ciasta używamy do naszych małych przysmaków, takich jak CakePops, które zachowują świeżość. Nasze ciasteczka są codziennie formowane ręcznie z naszych pozostałych biszkoptów, a także z naszego kremu maślanego w kuleczki. Nasze ciastka są pokryte marcepanem, a nasze małe smakołyki fantazją. Pyszne czekoladowe ganache polewamy naszymi spersonalizowanymi polewami do ciast, a pozostałe ganache używamy do naszych mniejszych ulubionych polew do torcików, makaronów, babeczek, ciasteczek brązowych i ciasteczek. Nadmiar marcepanu i fantazyjne resztki są przetwarzane oddzielnie za pomocą ugniatarki na nową masę modelarską. W związku z tym mamy znacznie mniej resztek żywności, które muszą zostać zutylizowane. Nasze nastawienie do utylizacji żywności stopniowo rosło i poprawiało się. Oprócz naszych zrównoważonych działań, współpracujemy z The Good Food. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym partnerstwie, odwiedź naszą stronę Społeczna odpowiedzialność biznesu .

Oprócz dbania o żywność, także środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważne. Dbamy o to, aby wszystko, od produkcji do dostawy, było przyjazne dla środowiska. To zaangażowanie i cel, do którego dążą również nasi partnerzy: nasze opakowania są w 100% neutralne i przyjazne dla klimatu! Projekt naszego dostawcy Avisera, który wspieramy sercem. Wpływ opakowań na środowisko naturalne jest obliczane i równoważone poprzez sadzenie nowych drzew w Kolumbii. Torebki są ostatecznie potrzebne do naszych ekologicznych opakowań kartonowych, aby nie zamoczyć kartonów. Nasze opakowania do wypieków produkowane są z lasów w Szwecji. Lasy te są przesadzane w sposób zrównoważony i są kontrolowane przez naszego dostawcę Nordic Ecolabel dla produkcji przyjaznej dla środowiska. Po upieczeniu i zapakowaniunaszego towaru, nasze produkty są wysyłaneprzez naszych partnerów DHL Paket, DHL Express lub UPS. DHL jest jednym z największych dostawców na świecie i oferuje również przyjazną dla środowiska opcję dostaw - Go Green to nazwa programu ochrony środowiska, z którego korzystamy. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Wysyłka i pakowanie .twojtort.pl
InterNestor GmbH
Vitalisstraße 184
50827 Köln, Niemcy
Registergericht: Köln HRB 57746
Ust-IdNr: DE248027390

Tel. 022-2086690

InterNestor GmbH