Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Slider [deluxePL]

Ekskluzywne Torty i wypieki - bezkompromisowe gwiazdy wieczoru!

Mamy przyjemność zaprezentować nasze prawdziwe dzieła sztuki cukierniczej, które są jednocześnie realizacją naszych snów i marzeń. W tej kategorii mamy do czynienia z istną mieszanką fantazji oraz wieloletniego doświadczenia w sztuce cukierniczej. Podczas gwieździstej nocy nasze sny i marzenia nie wydają się już takie nieosiągalne. Kosztowało nas to wiele ciężkiej pracy i czasu, ale w końcu tu są, przepiękne, a zarazem wyśmienite ekskluzywne torty! Wyjątkowe rzeczy wymagają także nadzwyczajnego wysiłku, ale efekt końcowy jest tego wart!

W tej kategorii znajdziesz torty dopracowane w każdym szczególe, w celu zaspokojenia najbardziej wymagających gustów. Są to torty o nietypowych kształtach, tak aby to właśnie Twoja uroczystość pozostała w pamięci każdego gościa. Aby wyróżnić się z tłumu, zaprojektowaliśmy nieprzeciętne torty w kształcie luksusowej torebki, tort poduszkę z czekoladowym pantofelkiem, tort tenisówkę oraz wiele innych.

Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym oraz w wersji bezglutenowej. Dodatkowo, na niektórych tortach masz możliwość dodania swojego napisu, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami. Puść wodze swojej fantazji!

Zamów online wyjątkowy tort, zaskocz swoich bliskich. Masz możliwość wyboru ekspresowej wysyłki, dzięki której dostarczymy tort już na kolejny dzień, w momencie gdy dokonasz zamówienia dzień wcześniej przed godziną piętnastą! Taki tort będzie zatem świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę.Tort Deluxe jednorożec - podwójna...
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Happy Birthday Deluxe - różne kolory
229,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Tort Deluxe z flamingiem
249,90 zł *
Do tortówDo tortów
Aktualnie niedostępny
Nowość!
Kolorowy Tort Deluxe Jednorożec - ...
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czarny Tort Deluxe – podwójna wysokość
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort Deluxe "Happy Birthday" - różowy - ...
249,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort marmurowy Deluxe - podwójna...
220,90 zł *
Do tortówDo tortów
Rainbow Pride-Torte
209,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czekoladowy Naked Cake - różne wielkości
162,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kształcie torebki VG, brązowy
389,90 zł *
Do tortówDo tortów