Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Zrób to sam

Zrób to sam

Kochamy wypieki i również wszystko, co z nimi związane! W tej kategorii chcemy Wam przedstawić produkty, na bazie których realizujemy nasze wypieki oraz dodatkowo wideo-przewodniki. Dla każdego domowego cukiernika, który piecze torty, babeczki i inne cuda cukiernicze mamy coś odpowiedniego. Wszystko to, aby wesprzeć każdego miłośnika wypieków. Nieważne czy pieczesz tylko okazjonalnie czy jesteś prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie, zapewniamy, że dobrze trafiłeś!

W ofercie mamy masę marcepanową, w rozmaitych kolorach, dzięki której będziesz mógł samodzielnie modelować przepiękną dekorację na tort. Jesli jednak bardziej przypada Ci do gustu masa cukrowa, to również ją u nas dostaniesz! Naszą specjalnością są nadruki jadalne na tort. Do druku używamy tylko i wyłącznie barwników spożywczych najwyższej jakości, posiadające wszelkie atesty standardów europejskich, dzięki czemu jesteśmy pewni, co do jakości naszych produktów. Marcepan, który używamy jest starannie wyselekcjonowanym marcepanem na bazie kalifornijskich migdałów i dostarczany jest nam przez firmę Odense, która dostarcza swój produkt samej duńskiej rodzinie królewskiej!

Dla początkujących pasjonatów cukiernictwa stworzyliśmy specjalne wideo-przewodniki, które krok po kroku pokazują w jaki sposób prawidłowo obłożyć tort. Dodatkowo możesz się u nas zaopatrzyć w niezbędne narzędzia cukiernicze! Teraz już nic nie będzie stało na przeszkodzie Twojej kreatywności! Jeśli w naszej aktualnej ofercie czegoś Ci brakuje, napisz nam o tym koniecznie na facebooku! Facebook.com/twojtortPL lub napisz e-mail: info@twojtort.pl.


Kwadratowa masa marcepanowa na tort
Okrągła masa marcepanowa na tort
Masa marcepanowa na tort - prostokąt
Przybory cukiernicze i zestaw kolorowej...
154,90 zł *
Do produktuDo produktu
Przybory cukiernicze i zestaw kolorowego...
144,90 zł *
Do produktuDo produktu
Pummeleinhorn Fertiger Aufleger Lila
Pummeleinhorn Fertiger Aufleger Weiß
Przybory cukiernicze i prostokątna na tort...
Przybory cukiernicze i okrągła nakładka ...
Przybory cukiernicze i kwadratowa nakładka...