Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Zrób to sam

Zrób to sam

Kochamy wypieki, ale również wszystko, co z nimi związane! W tej kategorii chcemy Wam przedstawić produkty, na bazie których realizujemy nasze wypieki oraz dodatkowo wideo-przewodniki. Dla każdego domowego cukiernika, który piecze torty, babeczki i inne cuda cukiernicze mamy coś odpowiedniego. Wszystko to, aby wesprzeć każdego miłośnika wypieków. Nie ważne czy pieczesz tylko okazjonalnie czy jesteś prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie, zapewniamy, że dobrze trafiłeś!

W ofercie mamy masę marcepanową, w rozmaitych kolorach, dzięki której będziesz mógł samodzielnie modelować przepiękną dekorację na tort. Jesli jedak bardziej przypads Ci do gustu masa cukrowa, to również ją u nas dostaniesz! Naszą specjalnością są nadruki jadalne na tort. Do druku używamy tylko i wyłącznie barwników spożywczych najwyższej jakości, posiadające wszelkie atesty standardów europejskich, dzięki czemu jesteśmy pewni, co do jakości naszych produktów. Marcepan, który używamy jest starannie wyselekcjonowanym marcepanem na bazie kalifornijskich migdałów i dostarczany jest nam przez firmę Odense, która dostarcza swój produkt nawet duńskiej rodzinie królewskiej!

Dla początkujących pasjonatów cukiernictwa stworzyliśmy specjalne wideo-przewodniki, które krok po kroku wyjaśnią Ci w jaki sposób prawidłowo obłożyć tort. Dodatkowo, możesz się u nas zaopatrzyć w niezbędne narzędzia cukiernicze! Teraz już nic nie będzie stało na przeszkodzie Twojej kreatywności! Jeśli w naszej aktualnej ofercie czegoś Ci brakuje, napisz nam o tym koniecznie na facebook’u! Facebook.com/twojtortPL lub napisz e-mail: info@twojtort.pl.


Kwadratowa nakładka marcepanowa na tort
Okrągła nakładka marcepanowa na torta
Prostokątna nakładka marcepanowa na to...
Przybory cukiernicze i zestaw kolorowej ...
154,90 zł *
Do produktuDo produktu
Przybory cukiernicze i zestaw kolorowego...
144,90 zł *
Do produktuDo produktu
Przybory cukiernicze i prostokątna nak...
Przybory cukiernicze i okrągła nakład...
Przybory cukiernicze i kwadratowa nakła...
Zestaw-kombi narzędzie do wygładzania ...
Narzędzie do wygładzania lukru plastyc...