Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Dzień Ojca

Zamów Tort na Dzień Taty!


Tort w kształcie serca, tło w serca
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Baranek Shaun - Tort z sercem
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zdjęciem - piłka nożna
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zdjęciem - golf
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zdjęciem bez ramki
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zdjęciem z ramką w serca
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kształcie serca ze zdjęciem, tło ...
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kształcie serca ze zdjęciem, tło ...
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tahiti tropikalny Fototort
129,90 zł *
Do produktuDo produktu
"I Love Dad" Cake-Pops

Zamów online wyjątkowy tort na Dzień Ojca

Z racji tego, że kochamy torty, staramy się stworzyć odpowiednie torty na każdą możliwą okazję. Również na Dzień Ojca znajdziesz u nas pasujący tort! Nie oszukujmy się, każdy mężczyzna uwielbia słodkości! Pokaż swojemu tacie ile dla Ciebie znaczy podarowując mu ten słodki upominek w ten wyjątkowy dzień.

W tej kategorii znajdują się torty ze zdjęciem, jak i torty tematyczne. Wybierz tort, który najbardziej Ci się podoba, aby zrobić swojemu tacie niezapomnianą niespodziankę! Taki prezent pozostanie z pewnością na długo w jego pamięci. Jeśli Twój tata posiada jakieś szczególne hobby lub pasje, koniecznie zajrzyj do tej kategorii. Znajdują się tam torty dla każdego fana piłki nożnej, sportów motoryzacyjnych oraz wiele więcej!

Nasze torty świetnie sprawdzą się również na inne okazje, przykładowo, gdy chcesz za pomocą tortu wyrazić swoją wdzięczność i nie muszą koniecznie zostać podarowane Twojemu tacie. Będą cudownym prezentem dla dziadka, wujka lub nawet męża. Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym. Dzięki temu, każdy może znaleźć coś dla siebie! Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami.

Każdy prawdziwy mężczyzna zasługuje na to, by zostać docenionym. Koniecznie pokaż, jak wiele dla Ciebie znaczy za pomocą wyśmienitego tortu! Masz możliwość wyboru ekspresowej wysyłki, dzięki której dostarczymy tort już na kolejny dzień, w momencie gdy dokonasz zamówienia dzień wcześniej przed godziną piętnastą! Taki tort będzie więc również świetnym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę. Zamów wymarzony tort już teraz, a Twój tata będzie z pewnością zachwycony!