Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Narodziny

Zamów online torty z okazji narodzin!

Filtrowanie produktów
Cena
  Piętra
   Kolory

    Zielony torcik baby shower
    249,90 zł *
    Do tortówDo tortów
    Nowość!
    Tort Deluxe Czerwony Jednorożec -...
    334,90 zł *
    Do tortówDo tortów
    Cake-Pops z czekoladą Ruby
    Pastelowo różowy Fototort
    129,90 zł *
    Do tortówDo tortów
    Tort brzuszek z żółtą wstążką
    359,90 zł *
    Do tortówDo tortów
    Tort brzuszek z różową wstążką
    359,90 zł *
    Do tortówDo tortów
    Tort brzuszek z niebieską wstążką
    359,90 zł *
    Do tortówDo tortów
    Tort brzuszek z zieloną wstążką
    359,90 zł *
    Do tortówDo tortów
    Różowy torcik baby shower
    249,90 zł *
    Do tortówDo tortów
    Tort Deluxe "Happy Birthday" - różowy - ...
    249,90 zł *
    Do tortówDo tortów

    Zamów online torty z okazji narodzin

    Jeżeli oczekujesz niebawem narodzin w swojej rodzinie lub gronie przyjaciół to świetnie trafiłeś do tej kategorii. Nasze wyjątkowe torty z okazji narodzin są przepięknym akcentem na start w nowe życie. Każdy z produktów w tej kategorii jest stworzony z myślą o maluchach i dla maluchów. Podaruj przepiękny tort dumnym rodzicom, aby pokazać jak bardzo się cieszysz. Jeśli natomiast nie możesz z jakiś względów podarować tortu samodzielnie, my dostarczymy go na konkretny adres! Jeden problem z głowy, rodzice zadowoleni, a przecież nie ma nic piękniejszego niż nowonarodzony maluszek!

    Abyś znalazł odpowiedni tort, wiele z nich dostępnych jest w różnych kolorach: różowym, niebieskim, zielonym oraz w wielu innych. Możesz zamówić również tort ze zdjęciem, upamiętniając chwilę narodzin w gronie rodziny, przykładwo po powrocie świeżo upieczonej mamy wraz z maleństwem do domu. Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny! W miarę Twoich potrzeb dobierz odpowiednią liczbę świeczek tortowych, jak i kartkę z życzeniami. Torty z tej kategorii sprawdzą się zatem również na pierwsze urodziny malucha. Jeżeli natomiast jeszcze oczekujesz na ten wyjątkowy moment narodzin, ale pragniesz oznajmić rodzinie i bliskim o tym, że spodziewasz się małej księżniczki lub księcia, to babeczki z wiadomością "It's a boy" lub "It's a girl" będą dla Ciebie idealne!

    Każdy z tortów jest dostępny w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym, tak abyś z łatwością znalazł coś dla siebie.

    Zamów tort już teraz, a dostarczymy go w ciągu 1-3 dni roboczych pod podany adres! Uczcij narodziny dziecka naszym pysznym tortem!