Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Wielkanoc

Zamów online torty wielkanocne

Znudziły Ci się już wielkanocne czekoladowe zajączki i jajka? W tym roku zadbaj o coś zupełnie innego! Zaskocz rodzinę, dzieci i przyjaciół zamawiając u nas jeden z naszych wielkanocnych tortów! Taki tort to wręcz świetny pomysł na urozmaicenie Świąt Wielkanocnych, który z całą pewnością nada im niestandardowego charakteru! Nie ważne czy kupisz taki tort z myślą o dorosłych czy o dzieciach. Taki tort zapewni Twoim Świętom Wielkanocnym zupełnie inne, nowe oblicze. W naszej bogatej ofercie tortów wielkanocnych znajdziesz coś dla każdego.

Święta Wielkanocne kojarzą się z odrodzeniem, wiosną i bogactwem kolorów. Zatem i u nas nie mogło ich zabraknąć. Nasze torty są kolorowe i wiosenne. Posiadamy torty bardziej tradycyjne, przykładowo nasz tort z zajączkiem i jajkami - odwiecznymi symbolami Świąt Wielkiej Nocy. Znajdziesz u nas również komiczny tort z sympatycznym barankiem! Dla dzieci zaś, stworzyliśmy przepiękny, dwupiętrowy tort z ich ulubionymi bajkowymi bohaterami w wielkanocnej odsłonie! Jesteśmy pewni, że wywoła szeroki uśmiech na twarzy każdego szkraba. Jeśli posiadasz rodzinę, która liczy wiele dzieci, ten tort sprawdzi się wspaniale! Nie odchodząc od tradycji Świąt Wielkanocnych stworzyliśmy tort ze świętymi postaciami, gdyż to święto połączone jest ze szczególną radością w gronie wierzących.

Spraw, aby tegoroczne Święta Wielkanocne pozostały jeszcze na długo w pamięci Twoich bliskich i zamów u nas online wyjątkowy tort wielkanocny, który nieco odmieni obchody tego święta, jednocześnie pozostając wiernym wieloletnim tradycjom!

Tort wielkanocny
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Baranek Shaun - Tort Wielkanocny
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Żółty Tort Deluxe – podwójna...
259,90 zł *
Do tortówDo tortów
Wielkanocne Cake-Pops z kolorową (12...
Tort ze zdjęciem - ramka wielkanocna
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort tulipany
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Myszka Miki i Minnie na zielonym torcie...
164,90 zł *
Do tortówDo tortów
Figurki Disney'a na dwupiętrowym torcie...
349,90 zł *
Do tortówDo tortów
Czerwony tort ze złotym splotem
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Królik/Zając Tort
179,90 zł *
Do tortówDo tortów