Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Zestaw na imprezy dla dorosłych

Zestawy na imprezy dla dorosłych - wszystko czego potrzebujesz w jednym zamówieniu!

Z pewnością nie jest łatwe znalezienie odpowiednich produktów, które będa odpowiednio pasować do okazji, z której wydajesz przyjęcie. W odpowiedzi na to stworzyliśmy odpowiednią kategorię z zestawami imprezowymi dla dorosłych! Obojętnie z jakiego powodu szykujesz imprezę, czy będzie to impreza z okazji narodzin lub impreza urodzinowa. W bogatej ofercie naszych zestawów z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Załóżmy, iż zdecydowałeś się na organizację imprezy tematycznej. W tym wypadku słusznym wyborem będzie zestaw, który kolorystycznie zgra się z tematem przewodnim. Z tego powodu oferujemy różnorodne zestawy, tak abyś miał możliwość dopasowania zestawu dokładnie do Twoich potrzeb. Ale to nie wszystko! Święta Bożego Narodzenia są co prawda tylko raz w roku, jednakże każdy z nas chciałby jak najwięcej czasu spędzić z bliskimi i wykorzystać na maksa czas wolny, dlatego zamówienie takiego zestawu zaoszczedzi sporo Twojego czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. To samo dotyczy się wesela. Poszukaj zestawu odpowiedniego dla Ciebie i zadbaj o to, aby organizowana uroczystość stała się sukcesem! Skład zestawów może się nieco różnić, dlatego dokładnie przeczytaj opis. Jednakże standardowo każdy zawiera kubeczki, talerzyki i słomki, bardzo często również odpowiednią do tematu girlandę dekoracyjną.

Do każdego z naszych zestawów na imprezy polecamy oczywiście jeden z naszych tortów. Znajdź tort, o którym marzyłeś już od dawna. U nas znajdziesz odpowiedni tort na każdą możliwą okazję! Mamy torty ze zdjęciem, torty z motywem, torty z postaciami z filmów i bajek. Przy takiej ofercie, nie ma możliwości, abyś nie zdołał znaleźć czegoś dla siebie.

Zestaw dekoracyjny "Baby Party"
Zestaw dekoracyjny "Boże Narodzenie"
Zestaw dekoracyjny "Kolorowe urodziny"
Zestaw dekoracyjny "Różowe urodziny"
Zestaw dekoracyjny "Urodziny w kropki"
154,90 zł *
Do dekoracji tortówDo dekoracji tortów
Aktualnie niedostępny
Zestaw dekoracyjny "Wesele"
Zestaw dekoracyjny "Wesołych Świąt"