Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Zestaw na imprezy dla dorosłych

Zestawy na imprezy dla dorosłych - wszystko czego potrzebujesz w jednym zamówieniu!

Z pewnością nie jest łatwe znalezienie odpowiednich produktów, które będa odpowiednio pasować do okazji, z której wydajesz przyjęcie. W odpowiedzi na to stworzyliśmy odpowiednią kategorię z zestawami imprezowymi dla dorosłych! Obojętnie z jakiego powodu szykujesz imprezę, czy będzie to impreza z okazji narodzin lub impreza urodzinowa. W bogatej ofercie naszych zestawów z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Załóżmy, iż zdecydowałeś się na organizację imprezy tematycznej. W tym wypadku słusznym wyborem będzie zestaw, który kolorystycznie zgra się z tematem przewodnim. Z tego powodu oferujemy różnorodne zestawy, tak abyś miał możliwość dopasowania zestawu dokładnie do Twoich potrzeb. Ale to nie wszystko! Święta Bożego Narodzenia są co prawda tylko raz w roku, jednakże każdy z nas chciałby jak najwięcej czasu spędzić z bliskimi i wykorzystać na maksa czas wolny, dlatego zamówienie takiego zestawu zaoszczedzi sporo Twojego czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz. To samo dotyczy się wesela. Poszukaj zestawu odpowiedniego dla Ciebie i zadbaj o to, aby organizowana uroczystość stała się sukcesem! Skład zestawów może się nieco różnić, dlatego dokładnie przeczytaj opis. Jednakże standardowo każdy zawiera kubeczki, talerzyki i słomki, bardzo często również odpowiednią do tematu girlandę dekoracyjną.

Do każdego z naszych zestawów na imprezy polecamy oczywiście jeden z naszych tortów. Znajdź tort, o którym marzyłeś już od dawna. U nas znajdziesz odpowiedni tort na każdą możliwą okazję! Mamy torty ze zdjęciem, torty z motywem, torty z postaciami z filmów i bajek. Przy takiej ofercie, nie ma możliwości, abyś nie zdołał znaleźć czegoś dla siebie.

Zestaw dekoracyjny "Wesele"
Zestaw dekoracyjny "Boże Narodzenie"
84,90 zł *
Do dekoracji tortówDo dekoracji tortów
Aktualnie niedostępny
Zestaw Star Wars dla 32 Osób - bez Tortu
Zestaw Star Wars dla 16 Osób - bez Tortu
Zestaw Star Wars dla 8 Osób - bez Tortu
Zestaw Star Wars - Z Tortem
345,00 zł *
Do produktuDo produktu
Minnie Myszka Zestaw - Z Tortem
Zestaw dekoracyjny "Wesołych Świąt"
Zestaw dekoracyjny "Urodziny w kropki"
Zestaw dekoracyjny "Baby Party"