Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Podziękowanie

Zamów online torty na podziękowanie

Szukasz właściwego tortu, aby podarować go komuś w ramach podziękowania? Dobrze trafiłeś! Wyraź swoją wdzięczność i powiedz dziękuję darując w podzięce wspaniały i przepyszny tort. Idealny na każdą okazję! Taki tort na pewno pozostawi po sobie słodkie wspomnienia. Wyślemy tort na Twój adres lub adres osoby, której pragniesz powiedzieć dziękuję. Tort otrzymasz punktualnie w wybrany przez Ciebie dzień. Każdy by się ucieszył na takie słodkie podziękowanie!

W tej kategorii masz do wyboru kolorowe torty tematyczne, jak i również wyśmienite ciastkowe lizaki zwane Cake Pops'ami! Sam zadecyduj, która forma najbardziej przypada Ci do gustu. Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym oraz niektóre warianty w wersji bezglutenowej.

Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny i stosowny do sytuacji! Okaż swoją wdzięczność w wyjątkowy sposób i zamów przepyszny tort, który wyrazi to za Ciebie! Taki upominek bez wątpienia pozostanie jeszcze na długo w pamięci obdarowanego i wyróżni się od utartych już kwiatów i bombonierek, które tradycyjnie oferujemy w ramach podzięki! Wyróżnij się z tłumu i zaskocz koniecznie bliską Ci osobę czymś naprawdę wyjątkowym i niestandardowym. Jeden z naszych tortów będzie do tego idealny!

Tort z bukietem kwiatów
144,90 zł *
Do tortówDo tortów
Myszka z kwiatami
144,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort w kwiatki ze wzorem w kropeczki
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Dwupiętrowy marmurowy tort Deluxe
519,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Tort "Best Friends"
134,90 zł *
Do tortówDo tortów
Nowość!
Tort marmurowy Deluxe - podwójna...
220,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zdjęciem - ramka we flagi
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort ze zdjęciem - ramka w kolorowe kwiaty
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Dwupiętrowy biały tort ze wstążeczką
299,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort walentynkowy Delux w kształcie serca,...
209,90 zł *
Do tortówDo tortów