Skip to Store Area:

Menu Badanie
  Podziękowanie

Zamów online torty na podziękowanie

Szukasz właściwego tortu, aby podarować go komuś w ramach podziękowania? Dobrze trafiłeś! Wyraź swoją wdzięczność i powiedz dziękuję darując w podzięce wspaniały i przepyszny tort. Idealny na każdą okazję! Taki tort na pewno pozostawi po sobie słodkie wspomnienia. Wyślemy tort na Twój adres lub adres osoby, której pragniesz powiedzieć dziękuję. Tort otrzymasz punktualnie w wybrany przez Ciebie dzień. Każdy ucieszył by się na tak słodkie podziękowanie!

W tej kategorii masz do wyboru kolorowe torty tematyczne, jak również wyśmienite ciastkowe lizaki zwane Cake Pops'ami! Sam zadecyduj, która forma najbardziej przypadnie Ci do gustu. Torty dostępne są w czterech wariantach smakowych: ciasto czekoladowe z kremem czekoladowym, ciasto czekoladowe z kremem wiśniowym, ciasto waniliowe z kremem malinowym, ciasto waniliowe z kremem cytrynowym oraz niektóre warianty w wersji bezglutenowej.

Dodatkowo masz możliwość dodania swojego napisu na tort, który zostanie na nim wydrukowany. Dzięki temu Twój tort będzie jeszcze bardziej indywidualny i pasujący do okazji! Wyróżnij się z tłumu i zaskocz koniecznie bliską Ci osobę czymś naprawdę wyjątkowym i niestandardowym. Jeden z naszych tortów będzie do tego idealny!

Makaroniki z logiem (16 sztuk)
Tort w kwiatki ze wzorem w kropeczki
129,90 zł *
Do tortówDo tortów
Uli Stein, ''Twarzowy'' Tort
179,90 zł *
Do tortówDo tortów
Fototorte im Uli Stein Design
33,90 zł *
Do tortówDo tortów
Makaroniki kolońskie (16 sztuk)
Brownies ze zdjęciem (15 sztuk)
104,90 zł *
Do browniesDo brownies
Babeczki ze zdjęciem (9 sztuk)
104,90 zł *
Do babeczekDo babeczek
Myszka z kwiatami
144,90 zł *
Do tortówDo tortów
Tort z bukietem kwiatów
144,90 zł *
Do tortówDo tortów
Torciki ze zdjęciem (15 sztuk)